Jump to content

bmw700

 • פרסום הודעות

  215
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות bmw700

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. המשפחה גדלה צרכים רכב 7 מקומות תקציב 30000אש"ח אם אפשרות מתיחה קלה ראינו שנכנס בתקציב רנו גרנד סנייק 2013 בנזין עם 130אק"מ השאלה האם יש לרכב בעיות מחלות כל שהן? בעיקרון הרכב ישמש כרכב שני במשפחה אמור ליסוע 10אק"מ בשנה +-. מה לבדוק ברכב לפני שקונים? חשבנו גם על הונדה FRV אבל היא יותר יקרה ולא מצנו משהו עם ק"מ נורמלי..
 2. לרכב 9 מקומות ההיתי ממליץ לך מרצדס ויאנו , משיחות עם אנשים שמחזקים רכב כזה מאוד מרוצים מהתחזוקה שלה, החלקים זולים יחסית רכב באיכות גרמנית😉 הבעיה שהרכב הזה נדיר לכן לרוב מבקשים מעל המחירון.בתקציב שלך תוכל למצוא שנת 2006..
 3. אז להבנתי נשלם ונשכח ונלמד לפעם הבאה.. כבר היום עברתי שם והיה שוטר שמדד מהירות הפעם נסעתי על 60 😅
 4. לדעתי מי שלא יכול לקנות רכב חדש שיקנה יד 2 יש מספיק רכבים שעדיין באחריות ייצרן ואפשר לשעבד את הרכב לבנק ולקבל הלוואה נוחה.. מצד שני צריך שר תחבורה מספיק אמיץ שיעשה פה משהו לטובת הצרכן כמו בסלולר...
 5. אגב זה הדו"ח מה שלא מובן לי אמרתי לשוטר שאני יודע שמותר לנסוע שם 70 קמ"ש וחרגתי רק ב12 קמ"ש(אגב זה כביש עם 2 נתיבים נוסעים שם גם על 100 קמ"ש בגלל זה יש ניידת לעיתים קרובות) השוטר כתב שאני יודע שמותר 60 קמ"ש לא מבין מה הבעיה🤦‍♂️ אגב בגלל שמהרתי לרעיון עבודה גם לא שמתי לב מה הוא רשם..השאלה אם זה בכלל מעניין...
 6. שלום אשמח לעזרה נהגתי בדרך עירונית באזור מודיעין שדרות החשמונאים יש שם תמרור מהירות של 70 קמש שוטר נתן לי דוח על שנסעתי 82 קמש 250 שח אם לא המצב הכלכלי הקשה לא ההיתי חושב להישפט אבל בגלל המצב שואל אם כדאי להישפט? פעם ראשונה שאני מקבל דוח מהירות 20 שנות נהיגה .. האם הדוח בכלל חוקי 12 קמש מעל המותר? אגב לא קבלתי הזהרה בגלל דוח על התעסקות בנייד בזמן נהיגה שמגיע לי תכלס.. לומדים דרך הכיס🤷‍♂️
 7. אשמח לעזרה העלתי כמה מודעות רכב ליד 2 (התחלתי לעבוד בסוכנות רכבים, מנפלאות הקורונה לפחות עובדים במה שאוהבים😄) והתמונות יוצאות לי מעוותות דיברתי עם יד 2 הם טוענים שאין תקלה,נציג שלהם פרסם תמונות שאני פרסמתי ויצא לא מעוותת. מה יכול להיות הבעיה? אגב שפרסמתי מודעה מטלפון יישן מאוד התמונה יצאה חלקה אבל מגלקסי 9 יצא מעוות גם מהמחשב האישי שלי🙄
 8. החסרון השלישי שלפרק התקן במכירת הרכב התבטל, היום כבר לא צריך לפרק.רק להודיע שהרכב נמכר.. ככה היה לי עם פזומט לאחרונה..
 9. כיוון שהיה מעניין אותי מרצדס מונית לשעבר דיזל חלקים זולים הם יחסית אמינות זול לטפל בהם וליסוע במרצדס חוויה.. או שההיתי מחפש וולוו s40 s60 דיזל..
 10. אני ההיתי הולך על ספארק 1400 אוטומט לא טיל אבל מאובזרת מאוד הנעה בכפתור כניסה ללא מפתח אחותי מוכרת 2016 בתקציב שלך..
 11. סוגיה מעניינת אני ההיתי הולך על היונדאי בגלל הגיר,אני נוהג היום על ספארק ידנית של העבודה סיוט בפקקים למזלי באזור שאני נוסע אן הרבה.. ולדעתי היונדאי תהיה יותר אמינה לאורך זמן..
 12. למכירה אופל אדם 2017 יד 1 00 ברשיון 31000ק"מ בלבד עדיין באחריות ייצרן הוחלף היום מצבר במסגרת האחריות.. נקיה ומטופלת 0505840981 לא להתקשר אחרי 21:00 לא בשבת..
 13. האמת הוא לא חיפש הרבה זמן הרכב שהיה לו לפני חודש הורד מהכביש היה לו פורסטר הוא מחפש אאוטולנדר 4X4 עם נתונים לא הגיוניים ,מיצידו לחפש שנתיים 😀הוא קנה ספייסווגן בידיעה שברגע שהו מוצא אאוטלנדר הוא מוכר את הספייסווגן..
 14. יש לי מכר שקנה לפני שבועיים ספייס ווגן 7 מקומות עם 140000ק"מ שמורה.לפני שהו קנה חשבנו שזה בדיחה ולא אמיתי אבל וואלה יש מציאות לפעמים.. אגב הוא מחפש אאוטלנדר 4×4 7 מקומות צורה ישנה עד 80אק"מ ברגע שימצה הוא מתכוון למכור את הרכב..
×
×
 • Create New...