Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד לתמחר מכירה של ניסאן טראנו 2003 משופר?

Amirst1
שימו לב! השרשור הזה בן 3662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רכב שטח מסוג ניסן טראנו, שנת 2003.

הגיע הרכב שאני רוצה למכור, למעשה אני חייב למכור וכמה שיותר מהר.

עכשיו, פרט למחיר מחירון של הרכב יש על הרכב תוספות ב 25 אלף ש"ח , שזה בערך חצי מעלות הרכב.

אני לא יודע איך לתמחר את הרכב כדי למכור אותו, ברכב הוחלפו מכלולים משודרגים שעדיין באחריות,

אני יודע שאני לא אקבל את כל הסכום שהשקעתי על הרכב אבל רציתי לקבל מושג בכמה לתמחר את הרכב.

בנוסף לכך בגלל שאני רוצה למכור אותו כמה שיותר מהר חשבתי ללכת למגרשים ולהראות להם את הרכב, אבל אני יודע ששם ישחטו אותי במחיר.

כבר הגעתי להשלמה שאולי אפילו אאלץ למכור אותו במחיר מחירון ולכן אני פונה להתיעצות.

מה לעשות? אני חייב למכור את הרכב תוך שבועיים.

בגלל שזה לא פורום מכירת רכבים אני לא מפרט יותר על הרכב כדי שלא יסירו את המודעה אבל

כאשר יתפתח דיון בנושא אשמח להוסיף.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Amirst1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאלץ למכור במחיר מחירון?

תגיד תודה אם תקבל 10% פחות מהמחירון.

נ.ב כבר כתבת נכון - לתמחר- אז למה אחר כך לכתוב לתמכר?

גם 3 נקודות בסוף המשפט לא יחזיקו כאן מעמד הרבה זמן.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן פירוט מלא של התוספות שיש על הרכב, כולל שם יצרן, ונראה.

(מרכת פיוניר דולפינים - לא תקבל כלום. סט בולמים וקפיצים של פוקס עם בילשטיין - שווה כסף)

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעילה אחורית ARB , קפיצים Tough dog , בולמים של RAW , כל הבושינגים של הרכב פוליאוטן (כתום) ואני מתכוון סרן אחורי 8 בושינגים , משולשים קדמיים ומוט מייצב. מוט הגה (המחלה של הטראנו) משופר ומחוזק (תותבים), היה בולם הגה RAW שפורק אבל אפשר להחזיר בשניה (לא רלוונטי יותר אחרי המוט המחוזק)

הכל מלפני פחות משנה , יש אחריות על הנעילה שנה ועל הבולמים\קפיצים שנתיים.

בלי קשר שהמכלולים שנהרסים עקב בלאי טבעי מוחלפים בחדשים אבל לזה אני כבר לא מתייחס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר המשמעותי כאן הוא ה ARB. נעילה כזו חדשה זה סביבות 8.0 אש"ח אם לא יותר. הבוקסות זה סבבה, אפילו שהוצאת עליהן הרבה כסף, הן סיבה להעדיף את הרכב שלך על פני רכב אחר, אבל לבקש על הרכב משמעותית יותר בגללן - לא נראה לי.

לא רשמת אם מדובר ברכב ארוך או קצר, יד, ק"מ, בנזין או דיזל, אוטומטי או ידני, איזה צמיגים וכד'.

מה המחירון (לוי יצחק) שלו?

אל תלך לסוחרים / מגרשים - שם באמת יפשטו את עורך בלי להסס.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין גדול בג'יפים או שיפורים, אבל נראה לי שהמחיר שתקבל עליו תלוי הסבלנות ובמזל.

הבנתי שכרגע סבלנות היא לא אופציה, אז נשארת עם המזל.

חלק גדול מהרוכשים הפוטנציאלים לא מעוניינים בכל השיפורים, לא יודעים בכלל מה זה אומר או עושה ואולי אף מפחדים מזה שהתעסקו ברכב, הם כנראה לא יסכימו לשלם הרבה יותר בעבורם (אם בכלל).

אתה צריך ליפול על קונה שכן ידע להעריך את השיפורים, נסה דרך פורומים ואתרים של ג'יפאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעילה עלתה יותר מ 10K לבד + מעמ ועבודה,

הטראנו קצר , מנוע 3.0 (155כ"ס) דיזל, יד 5 אוטומט , צמיגים רגילים , 190K ק"מ ..

יש לי עוד סט צמיגים שלא ימכר עם הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שמחיר המחירון שלך הוא באיזור 40,000 שקלים.

תשקלל יד גבוהה יחסית, ק"מ נמוך יחסית, נעילה ושיפורים - אני משער שהאוטו יימכר באיזור ה 40.0 - אולי 2000-4000 שקלים יותר.

פרסם את הרכב באתר ג'יפולוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מפרסם, תציין את כל התוספות, תן תמונות טובות של הרכב כשהוא נקי ושטוף, ותבקש מחיר סביר אבל הגיוני.

קח בחשבון שפראדו קצר אפשר לרכוש בין 50.0 ל 60.0 אלף שקלים, והוא הרבה יותר מבוקש מהטראנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...