Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפלאות קרסו - בולמים לא באחריות.[ולא רק בקרסו]

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 3676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום נירו לוי

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו מוטורס

ראשית הבהרה בעניין האחריות על בולמים:

הבולם הינו חלק המוגדר כחלק מתבלה ( כמו רפידות , צלחות ועוד , ובדיוק כפי שצויין ע"י אחד המשיבים )

רנו מכירה בהחלפתו תחת אחריות באופן מדורג וככל שעובר הזמן או שהנסועה גדלה כך יורד אחוז ההשתתפות בתיקונו.

אני מניח שכאן , אלמנט הזמן גרם לפקיעת האחריות למרות שאני מסכים עם הנאמר בפורום שבהנחה שעשית שימוש סביר אזי הבולמים אמורים להחזיק הרבה יותר כפי שאכן קורה בפועל ברוב רובן המכריע של המכוניות.

אני חייב להודות שלא אהבתי את העובדה שמישהו אמר לך שהחלק באחריות ואח"כ חזר בו ואני אבדוק זאת אם תיצור עימנו קשר.

אני גם סבור שאוסף הנתונים אודות גיל הרכב והנסועה מצדיק בהחלט סיוע שלנו בעלויות התיקון עד כדי נשיאה בכלל העלויות גם אם היצרן אינו צד לעניין.

קרסו בהחלט יודעת לתמוך בלקוחותיה.

צר לי שזה לא קרה במגע הראשון עימך אך אני בטוח שנדע לכפר על כך בשרות משופר בהמשך התהליך , כמו גם מול לקוחות אחרים לאחר שנפיק מהאירוע את הנדרש.

אנא צור עימנו קשר להמשך הטיפול ל [email protected]

שלום אריה, לצערי נעלמתי לתקופה ורק עכשיו מצאתי את הזמן להגיב לתגובתך.

אני יתחיל בזה שגם לי מאוד חבל שהמקרה התפתח כמו שקרה. רנו וגם קרסו היו מוכרים לי אחרת לגמרי (אחרי הכל זאת הרנו החמישית שאני רוכש) וגם בעבר שהיה צריך להפעיל אחריות,אף פעם לא נתקלתי בשום בעיה.

ביום בו הגבת פה, התקשרו אלי מהמוסך המטפל וסיפרו כי אושרו לי 2 בולמים קדמיים, ללא עלות העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד שרשור של מתלהבים ומתלהמים שלא קשורים לעניין בכלל ולא מבינים את ענף הרכב רק משחררים רעל כמו טוקבקיסטים מהמניין

בולמים זה חלק מתכלה ומתבלה

יש יצרנים שמכניסים את הבולמים באחריות של הרכב ויש כאלו שרק שנה ראשונה או שנתיים

שלום אריה, לצערי נעלמתי לתקופה ורק עכשיו מצאתי את הזמן להגיב לתגובתך.

אני יתחיל בזה שגם לי מאוד חבל שהמקרה התפתח כמו שקרה. רנו וגם קרסו היו מוכרים לי אחרת לגמרי (אחרי הכל זאת הרנו החמישית שאני רוכש) וגם בעבר שהיה צריך להפעיל אחריות,אף פעם לא נתקלתי בשום בעיה.

ביום בו הגבת פה, התקשרו אלי מהמוסך המטפל וסיפרו כי אושרו לי 2 בולמים קדמיים, ללא עלות העבודה.

דנידין, אנשים לא צריכים להבין את כול הניואנסים של כתב האחריות או להיות מכונאי רכב בכדי להבין שהדברים שכתבת לא מחזיקים מים.

עובדה, כולם באשכול חשבו כמוני וגם פותח האשכול הבין שמשהו לא תקין בהתנהלות המוסך ואכן אושרו לו בולמים חדשים ללא עלות. אז בבקשה אל תכתוב מידע שגוי ולא רלוונטי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הוא זה שכותב דברים שגויים ולא רלוננטים וכמו הרבה פה לא רואה את הדברים כמו שהם

אני אחזור על העבודות שוב בשבילך כי אתה קשה הבנה

בולמים זה רכיב מתבלה

בגלל זה ייצרני רכב שונים מגבילים את האחריות על החלק הזה והיא מופתחת מהאחריות יצרן הגאנרית של הרכב

לגבי המקרה הספיציפי פה מה אתה חושב הבולמים הוחלפו באחריות היצרן או על חשבון היבואן ?

עריכה אחרונה על ידי Dan-idin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, קרסו עשו את החשבון שלהם -

אם מדובר בלקוח נאמן ועיקבי ברשת המוסכים שלהם, הם יאשרו על חשבונם גם אם היצרן דחה את בקשתם.

מאידך, למרות שמדובר ביצרן צרפתי - וכידוע, הצרפתים מאוד "בוקים" בכללים שהם מציבים לעצמם - יש להם את היכולת ללחוץ על היצרן במקרים חריגים (בדיוק בגלל זה יש מחלקת אחריות, יש שירות טכני, יש מנהלי איזור ועוד לא מעט אנשים שהתפקיד שלהם הוא לתת מענה לחוקים הנוקשים שרשומים בכתב האחריות ולהתאים אותם למציאות, כי מה שרשום בכתב האחריות לא תמיד קורקטי).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו פה לא מבינים כלום חוץ מאחד, ועוד אחד שחצי מבין :wink:

פות"ש - אתה מרוצה מההסכם ?

אם כן - אז גם אנחנו (אבל מה עם שרה מחולון, שלא קראה את הפוסט הזה...?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו פה לא מבינים כלום חוץ מאחד, ועוד אחד שחצי מבין :wink:

פות"ש - אתה מרוצה מההסכם ?

אם כן - אז גם אנחנו (אבל מה עם שרה מחולון, שלא קראה את הפוסט הזה...?)

משלמת כדת וכדין את עלות הבולמים+עבודה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק אתה כנראה מגיע מתוך מערכת של מוסך מורשה ולכן מבין את הדקויות עליהם אני מדבר

בוודאי. אחרי 5 שנים במערכת אתה מבין בדיוק את הדקויות - וכמו שכבר אמרתי: בדיוק בשביל מקרים כאלה יש מנהל שירות איזורי, מחלקה טכנית ומחלקת אחריות שתפקידם לפעול במקרים חריגים ולטפל בהם (הרי במקרים ה"רגילים" כולם פועלים לפי הכללים והכל טוב ויפה).

הבעיה בכל הסיפור היא - שחלק מהלקוחות אינם יודעים להתלונן. הם יחזרו הביתה מתוסכלים, יתעצבנו, בסופו של דבר ירגעו ויחזרו למוסך לשלם ולתקן את הדרוש תיקון.

לשמחתנו, בעידן האינטרנט והמידע החופשי שזרוק בכל פינה ברשת, כבר כמעט ואין מקרים כאלו אפילו אצל מבוגרים נטולי מכשירים אלקטרוניים. יש לרוב ילדים או משפחה שדואגים, שואלים, נלחמים במידת הצורך להגן גם על "שרה מחולון" שהשחילו לה זוג בולמים חדשים על חשבונה...

אנחנו בהחלט יכולים להתנחם ולשמוח שכמות המקרים האלו פוחתת מיום ליום ורוב האנשים כלל לא נשארים אדישים לסכומים שהם משאירים במוסכים והם יודעים להתלונן היטב במחלקת פניות הציבור של היבואן על עוולות שעושים להם המוסכים - וטוב שכך. הבעיה ה"קטנה" שיש בכל הסיפור הוא שהיבואן, על אף היותו סוג של "גוף מפקח" על המוסכים המורשים - הוא עדיין מתפרנס מהם (הם קונים ממנו חלפים מקוריים) ואין לו אינטרס להסתכסך איתם או "לסגור להם את הברז", לכן - הייתי מאוד רוצה שבעתיד יהיה גוף חיצוני שידע להעניש את מי שצריך מתי שצריך, מבלי לטייח יותר מידי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...