Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 שנת 2010 מנוע 2000 סמ"ק

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 3700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי בAVIS יונדאי i30 (סופרים, מנוע 2000) מליסינג עם 35K קילומטר

ביצעתי עליו נסיעת מבחן הרגיש לי חזק, נוח בנסיעה ומאובזר טוב

מטופס בדיקה שלהם עלה כי הוחלפו בו 2 דלתות ימניות (קדמית ואחורית)

בטענה שהאוטו לא עבר שום תאונה והם פשוט לא מתקנים שריטות וצבע אלא מחליפים את כל החלק

בגדול אני רוצה לשמוע קצת דעות על הרכב ממי שמכיר לגבי צריכת דלק, אמינות וכו'

ולגבי הרכב עצמו ספציפית (צורפה תמונה של הבדיקה)

10366131_812250092129810_2150581092639571835_n.jpg

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיקה שעדיף שתהיה מנייר רך כדי שלא יכאב לנגב איתה.

אתה רוצה לקנות את האוטו? מראים לך היסטוריית טיפולים? מצויין, עכשיו קח את הרכב לבדיקה משלך, ולא באותו מכון שבדק את הרכב עבורם.

מבטיח לך שתקבל ממצאים שונים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מדלג,מחליפים דלת בגלל שריטות? נו באמת,קישקוש בלבוש.

הרכב חטף תאונה בצד,כניראה רצינית ובגלל זה הוחלפו דלתות,לכן יש פגיעה בדופן,וזה עוד בדיקה מאוד נקייה שתמיד מתאימה לבדיקה של חברות הליסינג,כשאתה תבדוק במכון משלך כמו שהוצע פה,אתה תיראה עוד דברים.

חפש רכב אחר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך נראית בדיקה 'מוזמנת', מעניין לראות איך תראה בדיקה מטעם רוכש פוטנציאלי...

"מילוי חומר", "החלפת דלת", "מעיכות בגג"...

אם יותר זול להחליף 2 דלתות מלתקן שריטות, אז או שהדלתות ממש זולות, או שהפחח שלהם עובד עם זהב...

לדעתי - תמשיך הלאה!

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אין פגישה בעמוד - אין בעיה. בהחלט יכול להיות שהדלתות נפגעו בצורה שלא היה שווה לתקן אותן. במקרה שהתיקון שולם ע"י צד ג' סביר שלא התקמצנו.

בעקרון לא מדובר גירסה מאד נפוצה של ה-i30. אם הפגיעה נלקחת בחשבון בעת קביעת המחיר, ונמצא שאין פגיעת בעמוד בוודאות, לא הייתי פוסל רכישה על הסף.

למרות שלו אני במקומך לא הייתי מכניס ראש בריא למיטה חולה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ממליצים לכל לקוח לקחת את הרכב הרלוונטי לבדיקה עצמאית.

וב- 99% מהמקרים הממצאים של הבדיקה של הלקוח והבדיקה שלנו זהים. ובמידה שלא – אנחנו מקבלים את בדיקת הלקוח כמהימנה.

כמובן, שאם בדיקת הלקוח מעלה ממצא מהותי שלא צוין בבדיקה שלנו, אנו מזכים את הלקוח על מחיר הבדיקה שביצע.

מניסיוננו, גם פגיעות פח שאינן נקודתיות (שפשופים רבים, עיקומים, כיפופים וכיו"ב) גורמות להחלפת דלתות, ולא רק פגיעה רצינית. לכן אני ממליץ שלא לקפוץ למסקנות טרם עת.

אבל ההחלטה בסוף הדרך היא של הלקוח, בהתחשב במכלול השיקולים (מחיר, תוצאות הבדיקה העצמאית, האלטרנטיבות וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה נראית טוב מדי!! קח את הרכב לבדיקה מטעמך, אם מדובר רק בהחלפת דלתות אני לא רואה בכך סיבה לשלול את הרכב.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי רכב שקיבל דפיקות בצד שמאל, בגג ובמכסה מנוע, זה רכב שהתהפך. חפש סימנים לפתיחת כריות, שריטות בחלק הפנימי של טבעת הגרירה (או שהמכסה שלה מפורק) המעידות על חילוץ

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...