Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות ושקיפות יוצאי דופן בטרייד אין של טויוטה ברעננה

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בתקופה האחרונה חיפשתי רכב לאחי.

ביד 2 פורסמה מודעה של הטרייד אין של טויוטה ברעננה - פריים מוטורס. (זה סוכנות למכירת רכב חדש, מוסך גדול, וטרייד אין)

ניגשתי בחשש שכן ברור לי שהולכים לרמות אותי, לשקר לי, להסתיר ממני - נו, סוחרי רכב, אתם יודעים.

הגעתי לסוכנות, התיישבתי עם נציג המכירות ליאור.

הלכנו לרכב, הוא פתח את האוטו וענה באריכות לכל שאלותיי.

נכנסנו פנימה לשתות קפה. כשהוא הולך להכין את הקפה, הוא נותן לי ביד את הבדיקה שהם עשו כשהם הכניסו את הרכב לטרייד - בדיקה שחורה משחור. למעט שני סעיפים - מערכת פליטה ומערכת תאורה - הכל עם תקלות. בבחינה מעמיקה יותר רואים את הכסת"ח הרגיל של מכוני בדיקה.

ליאור חוזר עם הקפה, ומניח על שולחני את כל היסטוריית הטיפולים של הרכב מיומו הראשון על הכביש. הכל, כולל הכל.

כשאני מסיים, הוא אמור לי שבבדיקה לא עלו על תקלה משמעותית ברכב, שהם במוסך עלו עליה ושחשוב לטפל בה.

הלכנו למנהל המוסך שמעון, ישבנו אצלו, קיבלתי הצעת מחיר לשיפוץ החלק האמור ולהחלפה בחדש.

סחבק לא פראייר, הולך הצידה ומתקשר למוסך בו הוא מטפל ברכב שלו. נותן את הפרטים, והמוסכניק "שלי" אומר לי שהוא יחזור אלי. חצי שעה אח"כ טלפון ממנו - תשמע ידידי, אני רוצה שתבוא אלי, אבל את זה אני ממליץ לך לעשות רק במוסך של טויוטה, ורק חלק חדש. לא לשפץ.

בינתיים מבקש להעלות את האוטו על ליפט. מפנים עבורי את אחד הליפטים, ומעלים את הרכב.

ליאור שואל אם אני צריך אותו לידי. אני משחרר אותו. בודק את כל מה שאני רוצה, ואז מגיע אלי אחד המכונאים, ועובר איתי ביסודיות על כל האוטו, תוך שהוא מסביר ומפרט. תענוג.

חוזרים לשמעון ולליאור - תשמעו - אני לא מוכן לקנות במחיר הזה ואח"כ לשלם כזה מחיר על תיקון. כל אחד מכם עושה מאמץ לעשור לאחי לרכוש את הרכב. אמרתי. לא ביקשתי. ליאור הוריד קצת, שמעון הוריד הרבה, וסגרנו עסקה.

אני לא יודע להעיד מעבר לכך - רק יכול לומר שקיבלתי אצלו שירות טוב שנתן לי הרבה בטחון להשלים עסקה משמעותית.

מובן שהבדיקה המקורית, והיסטוריית הטיפולים נותרה ברשותי. שקיפות מלאה.

זו ההתרשמות שלי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן טוב לשמוע על מקומות כאלו.

אולי ניתן להסיק ולהכליל שאם כבר הולכים לקנות לא מפרטי הרי הסיכוי בשילוב הנ"ל של "

סוכנות למכירת רכב חדש, מוסך גדול, וטרייד אין" הוא הכי פחות פוטנציאל לבעיות .

מדוע ?

מגרש שעוסק רק במכירת וקניית משומשות ופרנסתו רק מאלו יעשה כמעט הכל כדי למכור ,ואם יש במגרש רכבים עייפים/תקולים/מקומבנים וכיו"ב הוא חייב להתפטר מהם והפיתוי גדול בכל דרך אפשרית.

להבדיל מקום כמו זה ששובח לעיל מוציא את עיקר פרנסתו ממכירת רכב חדש וממוסך שירות מורשה יבואן. שם הריווחיות הגדולה. הטרייד יחסית סלקטיבי בבחירת המכוניות ולא ממכירתם מושתתת כל הפרנסה. דווקא לקוח מרוצה שקנה משומשת בטרייד יחזור לטפל במוסך הנלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה היתה התקלה ועל איזה רכב מדובר?

טויוטה לנדקרוזר 2008. נדרשה החלפת כל המזרקים של הרכב. החלפת כל המזרקים עם האטמים, פילטר סולר והעבודה, במחיר מחירון זה כמעט 20,000 שקל. כל מזרק עולה כ 3800 שקלים לפני מע"מ.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...