Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים שמתעצבנים על זה שאתם שוטפים את האוטו יש? (או פריקת עצבים)

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור, תגיד מתי ואני בא לשטוף איתך תרכב, נעשה לה טיפול בהלם כשתגיד לה שתשמח שלא באים עוד אנשים ושזה רק אתה בדרך כלל :p

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

spo1zenn למרות התאורים דווקא היא לא תעז לעשות לי משהו לרכב, ואני לא דואג בקשר לזה.

edan אתה צודק, לא יהיה מנוס מלהעמיד אותה במקום באיזשהו שלב אם אני רוצה להמשיך לצפצף עליה, היא חייבת לקבל את זה ולא להלחם בי.

discotd בהחלט רעיון טוב,תודה.

kom אתה צודק, עם כל הלכלוך בג'טה שלך היא תקבל חום, היא התרגלה שאני שוטף רכב נקי והופך אותו ליותר נקי.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר לידך, ואפילו בלי חניה מקורה יחסית כמו שיש לך, הסיוט לפעמים של לשטוף את הרכב בתנאים האלה הוא בלתי אפשרי, אמרתי שאוליא חרי שהיא תראה מה זה מים באמת מלוכלכים, ומה קורה כשבאמת שוטפים רכב מלוכלך, היא תרד ממך :) חוץ מזה שהרכב לא היה באמת כזה מלוכלך, זה רכב שחור ובדיוק אחרי יומיים הוא נראה כמו אחרי סטייג' ראלי.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני תמיד בעד לשמור על יחסים כמה שיותר טובים עם השכנים, אבל יש משפט שאומר - אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

על מנת שהיא תפסיק עם זה, אבל לא תעשה שום דבר אחר, ויותר חשוב, אפילו תכבד אותך, אתה צריך להיות, משוגע.

לא חובה משוגע פסיכי, פשוט קצת יותר משוגע ממנה. נתון להחלטתך.

אתה יכול לקחת את זה לצד המשוגע שהיא פשוט תסתכל עליך כמו מפגר:

כשהיא מגיעה, ומתחילה לדבר איתך, תתחיל לדבר איתה, אבל במקביל תעשה טיקים כאלה עם הראש, תתחיל לדבר עם עצמך תוך כדי שאתה מסתכל כאילו מישהו עומד בדיוק לידה, תן לעצמך כאפה קטנה, בקיצור, דברים כאלה. היא תחשוב שאתה פסיכי עם תעודות וככל הנראה, לא תפנה אליך יותר.

גם יהיה לך מצחיק על הדרך.

אתה יכול לקחת את זה לצד המשוגע שהיא פשוט לא תעיז יותר אפילו לנשום לידך, וכשתראה אותך שוטף, היא תתרחק ותעדיף לחכות שתסיים עד שהיא נכנסת לבניין:

כשהיא מגיעה להעיר לך, תסתום. תן לה לדבר. שתצעק. ואז, ברגע אחד, תתפחלץ. תתחיל לצרוח עליה, להשתגע, להעיף את הדלי מים (לא עליה, לא לידה, רחוק ממנה אבל להעיף), לתת בעיטות לקיר, הכל תוך כדי שאתה צורח. תיצור סביבה מלחיצה, בלי אלימות. תראה לה שבעל הבית השתגע.

נראה לי שאני הייתי הולך על האופציה הראשונה.

אם להחזיר אותנו להתחלה, אתה צריך להילחם בה, כדי שהיא תראה שאתה יותר חזק, ופשוט תפסיק. אז יהיה לך שלום. בשלום אני מתכוון שהיא פשוט לא תפנה אליך יותר.

מזכיר לי מקרה שקרה לי כשגרתי בירושלים.

היה לי אופנוע, סוזוקי DRZ400SM, היה קצת רועש. בשבתות כשהייתי יוצא מהחנייה ליד הכניסה לבניין, בדרך כלל הייתי מגלגל את האופנוע קצת רחוק יותר מהכניסה לבניין ורק אז מניע אותו. לא תמיד, אבל רוב הפעמים. גם כשהייתי מניע את האופנוע ליד הכניסה לבניין, לא הייתי מפעיל צ'וק, לא נותן גז, כלום. בסל"ד סרק הוא לא היה מרעיש אז ההפרעה הייתה מינימלית וזמנית (2 דקות שם ציוד ונוסע).

שבת אחת, אני ואחי, שנינו על אופנועים (הוא עם SUPER TENERE 750), מתארגנים, שמים עלינו ציוד ועולים על האופנועים. בקושי הספקנו לצאת מהחנייה, והשכן החרדי מתחיל לצרוח עלינו שאנחנו עושים רעש עם האופנועים ושזה חילול שבת. מאוד עצבן אותי התגובה הזאת שלו, בעיקר על השבת (מה זה עניינך? זה מה שבא לי לעשות בשבת, לא טוב לך? תעבור דירה). באותו רגע פשוט החזקתי את הקלאץ' ונתתי פול גז, תוך כדי שאני צורח לו שאני לא שומע מה הוא אומר. מפסיק רגע ושואל אותו אם הוא אמר משהו. הוא מתחיל לדבר ואני שוב פול גז. מתחרע על הגז. שוב מפסיק. שאלתי אותו אם הספיק לו. הוא פשוט עשה נדנוד כזה עם הראש והלך.

כשנסענו, עברתי לידו (ביציאה מהחנייה צריך לפרסס אז כאילו יצאתי וחזרתי אליו רק מהצד השני) ושוב החזקתי קלאץ' ונתתי פול גז. כמה שיותר רעש שיהיה לו באוזניים.

מה זה עזר לי? חוץ מזה שנהניתי לעצבן אותו, הוא הפסיק להציק לי. בכלל. אפילו בוקר טוב לא היה אומר לי. התרחק ממני כאילו אני עבריין מורשע.

אני המשכתי לא להניע את האופנוע בשבת כמה שאפשר ולהניע אותו רק כשאני טיפה רחוק מהכניסה לבניין, רק שהוא פשוט הפסיק להציק לי.

הבין שאני שם עליו **ן ושכנראה שאני יותר משוגע ממנו, אז הוא הפסיק. יכול להיות גם שהוא התייאש ממני וחשב שאני מטומטם, אבל זה לא משנה. זה השיג את המטרה. ההצקות נפסקו.

תחשוב על זה ומצטער על החפירה.

מזכיר לי פרק ברמזור שהכלבה של אמיר חירבנה והוא לא היה מרים, ראינו בסוף מה קרה.

חח זה סתם הצחיק אותי מה שכתבת כי זה גרם לי להזכר בפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...