Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בפעם השנייה תוך פחות משנה,שוב חשד לכשל במשאבת הדלק,הרכב מקרטע ואינו מגיב לדוושת הגז .

bosss
שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע כמו משאבה שמתחממת .. בדוק לחץ דלק כמו שנאמר , מתי שזה קורה הייתי פותח את צינור כניסת הדלק לבדוק אם מגיע דלק .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשהחלה התופעה(בדיוק לפניי שבוע)זה קרה לי ב5 וחצי בבוקר בדרכי לעבודה, הטמפרטורה בחוץ הייתה קרה והמנוע אפילו לא הספיק להתחמם ולהגיע לטמפרטורת עבודה.קשה לי מאוד להאמין שמדובר עוד פעם בכשל במשאבת הדלק(שהוחלפה לפניי שנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר,היום בבוקר נסעתי עם הרכב לעבודה והכל היה נראה תקין למרות שלא העצתי חזק אבל היתה תגובה לגז והרכב נסע יפה ,בדרך חזרה המצב החמיר ובקושי הצלחתי להגיע הביתה(נסיעה של 10 דקות),אין בכלל גז והרכב מקרטע לגמריי וכשהגעתי לחנייה מתחת לבית כעבור מספר דקות שהמנוע הגיע לטמפרטורת עבודה ובאותו הרגע שהמאוורר נכנס לעבודה המנוע כבה לבד.

יכול להיות תקלה בהצתה האלקטרונית.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה הצהובה בלוח השעונים נידלקת תוך כדי נסיעה או ברגע שהמנוע מזייף ?

עופר,בשום שלב בו מתרחשת התקלה לא נדלקה לי נורת הצ'ק אנג'ן בלוח השעונים.

עריכה אחרונה על ידי bosss
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאתה טוען שאתה לא יכול לעבור את ה - 3000 סל"ד, זה מתאים לתופעה במערכות הזרקה מתקדמות יותר (רב נקודתיות) כאשר החיישן מצערת תקול.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישן צעדים מורכב בצד שמאל למטה של הTBI

החיישן הזה משחק תפקיד משמעותי גם בעת נסיעה עם מצערת פתוחה או רק בסרק כאשר המצערת סגורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם בדוק לחץ דלק

מחר (בלי נדר)אחליף מכסה מפלג ורוטור(אין לי מה להפסיד גם ככה זה היה בתכנון) ובנוסף אעשה ניקוי ייסודי לחיישן צעדים(אוליי נתפס)ובמידה ועדיין לא יחול שום שינויי לטובה אעשה בדיקת לחץ דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין כלום במכוניות, וקצת ידע כללי על אופנועים.

אבל לי זה קרה בפורד אסקייפ 2002. המנוע לא הצליח לעלות מעל טור 3. ומסתבר שהקטליט קונברטור היה סתום. ניקיתי אותו וזה חזר. אז עשיתי בנתיים חור פשוט עם מקדחה באגזוז באזור הסתימה. ובקרוב אחליף לאגזוז ישר. שווה לבדוק גם כיוון כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון טרי:עשיתי היום כמה בדיקות לרכב יותר רציניות ומעמיקות (ללא שעון לחץ דלק)והגעתי למסקנה דיי ברורה שללא ספק הבעיה קשורה לחוסר אספקת דלק למנוע במיוחד בעומס/פול גז(מצערת פתוחה),מי אשם/אחראי לכך (משאבת דלק עייפה/מזרק סתום חלקית/פילטר דלק סתום)את זה נדע בוודאות בהמשך (בשבוע הבא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...