Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור איכות צילום GoPro (סרטון מצורף)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל עוד מדובר בגרסת הBLACK, ה3+ היא שיפור די זניח לעומת ה3. לא הייתי מוסיף בשביל זה 100 דולר, אבל 50 כן (בעיקר בגלל חיי סוללה ארוכים יותר). יש לי את שתיהן.

לא הייתי מתעסק עם משהו שהוא לא GoPro - היא המצלמה הכי פופולרית, עם הכי הרבה אביזרים ומתקוני חיבור, עמידה להחריד ופשוטה להפליא.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יצא לי לשחק עם המצלמות המתחרות אבל מסכים לגבי זה שהגו פרו קלה מאוד לתפעול ואכן יש לה לא מעט אביזרים שהופכים אותה לשימושית מאוד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לצאת מהקבעון על הגופרו וכן להסתכל על המתחרים.

היא ממש לא הקנייה הכי טובה, יש למתחרות הרבה יתרונות עליה.

אני אישית לא סובל אותה.. אבל זה אני :)

שוב ממליץ בחום לבדוק את הDRIFT GHOST.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שעלתה לי בעקבות תהייה-

איך אפשר לדעת אם המצלמה אותה רכשתם מאיביי הינה מקורית? ( פרט למוכרים מומלצים וכו'- יש דרך פיזית לוודא מקוריות? ).

זה עלה לי עקב תהייה שאולי בכלל המצלמה שלי אינה מקורית אלא חיקוי ( נרכשה בזמנו מאיביי ממוכר מומלץ ).

אפילו הסרט של דיסקו מרמת הגולן טוב משמעותית מאיכות הצילום אצלי והמצלמה שהשאיל "רק" דור אחד יותר וגם הסרט שלו לא צולם ביום שמשי .

בלי קשר הוא תותח שצילם לי את הסרטון במיוחד, יואב אתה מלך ואנח בתאילנד, לשלוח לך איזו תאילנדית חמודה?

;)

אני כבר עליתי על השיטה, להרבה חברות יש אתר און ליין שניתן להזמין לרחבי העולם, כן כן זה הסוד הגדול ;)

ברור שזה עם משלוח דרך חברת שילוח עם ביטוח ומיסים מקומיים באותו המקום וכו', אבל שוב פעם, כאשר אתה קונה מצלמה, רק מקורי וחבל להתעסק עם משהו אחר.

נתתי לדוגמא את האתר של GOPRO שמשם ניתן להזמין ישירות לביתך... פשוט יותר מזה אין. רק שזה יעלה לך 50$ משלוח ומיסים ולאחר מכן דמי טיפול של 256 שקל בערך וזה הכל. משמעותית זול יותר מה 2100 לגרסאות כאן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, עידן נמצא בהונג-קונג, ולכן עינייני המיסוי ודמי הטיפול בישראל לא רלוונטיים.

לגבי ה3 או ה 3+, הייתי לוקח את ה +. היא נותנת תמונות טובות יותר.

לגבי העלות בארץ, יש את המצלמה בקאמרה פור לס בבני ברק ב 1900 שקלים, כך שלא חייבים לשלם ליבואן הרשמי 2150 שקלים.

אני ממתין לעוד גורם שבודק לי בכמה הוא מוכן למכור את המצלמה. גם הוא רואה את הבנצ'מרק של ה 1900 שקלים, איתגרתי אותו. :-)

לגבי התאילנדית, תשלח, תשלח. רק תוודא קודם האריזה שאין לה צ'ופצ'יק איפה שלא צריך להיות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג יואב, יוגב כבר ווידא למי פה יש או אין תוספות.

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת מאותה מצלמה, מזוית שונה.זה המקום לציין שהורדתי לחץ אוויר בגלגלים עם הכניסה לשטח, והנסיעה המנהלתית הזו על הכביש היתה עם לחץ אויר נמוך במיוחד עד למילוי האוויר בקצרין. בגלל זה, המהירות נמוכה יחסית, והסיבובים רחבים על מנת לא לקלף צמיג.

סרטון נוסף עם כמה שלוליות אני אעלה מייד כשאסיים לערוך אותו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, סרטון נוסף ואחרון. עם קצת בוץ, גם על המצלמה. המצלמה הוצבה על פגוש ברזל קדמי של לנדרובר. אני בטויוטה מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד השוואה רלוונטית של ארבע מצלמות אקסטרים. לטעמי מוציאה את הגופרו די מעאפנה. התרשמתי מהסוני, למרות שניתן דיגיטלית להוסיף "אור" גם בגופרו.

גופרו 3 (לא 3+), סוני HDR-AS30 קונטור 2+, ודריפט גוסט. TAKE A LOOK...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...