Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

אם לא פיספסתי איזה תשובה, אז עדיין אף אחד עוד לא ענה לי על האם הטענות שלא ניתן באמת למכור ביט קוין תמורת מזומן נכונוות.

התגובה היחידה שקיבלתי הייתה "תמכור לי את הביט קוין שלך ב 1000 ש"ח".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לא פיספסתי איזה תשובה, אז עדיין אף אחד עוד לא ענה לי על האם הטענות שלא ניתן באמת למכור ביט קוין תמורת מזומן נכונוות.

תסתכל בתגובה 163. לא ניסיתי בעצמי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על ההליך, ההליך מוכר.

טוען מי שטוען שיש הליך אבל זה בילתי אפשרי לביצוע ורק עניין אותי כמו שאומרים, אם יש דברים בגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, לא ניסיתי בעצמי.

ה-volume כשבדקתי אתמול עמד על מעל 50 מיליון דולר בקראקן בלבד (דולר ויורו ביחד). אם אנחנו מאמינים למספר הזה, כנראה שאין בעיה למכור (סכום סביר, לא כמה מיליונים במכה), אלא אם תשים מחיר לא ריאלי.

בכל זאת, אם כל כך הרבה אנשים קונים והמחיר קופץ, מישהו גם חייב למכור...

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצב בת''א כספומט יעודי למשיכת מזומן תמורת ביטקויין.

כתובת: "אחוזת בית 1, תל אביב".

תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצב בת''א כספומט יעודי למשיכת מזומן תמורת ביטקויין.

כתובת: "אחוזת בית 1, תל אביב".

תהנה.

הכספומט הזה נותן לך לקנות ביטקוין ב2000 ש"ח בלבד - 0.107086 ביט

לסכום גבוה יותר תצטרך להשאיר זיהוי כלשהו או חשבון בנק אני כבר לא זוכר.

בגירה - אתה מוצא בנאדם שמעוניין למכור - קובעים מפגש + כללים (מקום הומה אדם, מחכה איתך לאישורים ורק אז מעבירים את הכסף וכו'), וזהו*. והרבה אנשים מחפשים לקנות במזומן, יש קבוצות מסחר בפייסבוק.

עריכה: לא באמת זהו, אתה בא נותו לו את כתובת הארנק שלך הוא סורק אותה רושם סכום ושולח, מחכים לכמה אישורים (2-3 מספיק בד"כ) וזהו אפשר להפרד לשלום

בד"כ מוכרים פרטיים לוקחים עוד עמלה, אלא אם כן מדובר בסכום גבוה

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכספומט מאפשר לקנות או למכור ביטקוין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הדיון, את רובו.

לפי דעתי, במקרה הזה, צריך לשאול האם הערך האמיתי משנה ?

אם יש לי מוצר שהערך האמיתי שלו הוא X וקיים פרייר תורן שמוכן לקנות אותו עכשיו במזמון ב 10X, אך לעומת זאת, מולו עומד משקיע נבון שמוכן לקנות בX כי הוא מודע לערך האמיתי, אז למרות שהמשקיע הנבון צודק ב100%, אני לא אמכור לו ב X, כי מבחינתי, כל עוד יש לי פרייר שמוכן לשלם 10X אז המוצר שווה ל 10X.

וזה יעבוד עד שכל הפריירים ימותו.

צודק לגמרי, אבל השוק נע בין אובר פסימיות לאובר אופטימיות, כך שמצבים בהם "הפריירים מתים" הם בהחלט תרחיש סביר. הערך הוא התועלת הכלכלית שלך כשאתה לא יכול למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטבע הוא חסר "תועלת" כל עוד הוא "מאוד" תנודתי, לצורך הדוגמא מטבעות אשר יכולים להכפיל את ערכם ביום (או להיפך , למחוק חצי מערכם) הם חסרי "תועלת".

אכן, מכיוון שמטבע מהווה יחידת מידה לתיאור שווי שוק של שירותים ומוצרים, הוא אמור להיות יציב. כמה עולה היום מנת פלאפל? 15 ש"ח? מה יקרה לכלכלה אם היום המנה שוות ערך ל 4.35 דולר - וחצי שנה מהיום השווי של הש"ח קופץ פי 5 מ 29 סנט ל 1.45 דולר - כלומר מנת פלאפל של 15 ש"ח כבר שוות ערך ל 21.75 דולר? רמז - כנראה שהמוכר פלאפל יצטרך למכור מנות בדולרים עם המחיר 'הישן' אם הוא לא רוצה מסעדה ריקה :)

ככל הידוע לי, נכון להיום ה-'שירותים' היחידים שנוקבים סכומים בביטקוין (ולא ביטקוין כנגזרת ממטבע אחר) הם כל ה Ransomware למיניהם. אשמח אם אתבדה.

באגירה - אני אישית לא מימשתי עד היום אף ביטקוין - אבל כן שילמתי איתו לעובדים ופרילנסרים. עובד יופי.

עריכה אחרונה על ידי tzahico

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, מכיוון שמטבע מהווה יחידת מידה לתיאור שווי שוק של שירותים ומוצרים, הוא אמור להיות יציב. כמה עולה היום מנת פלאפל? 15 ש"ח? מה יקרה לכלכלה אם היום המנה שוות ערך ל 4.35 דולר - וחצי שנה מהיום השווי של הש"ח קופץ פי 5 מ 29 סנט ל 1.45 דולר - כלומר מנת פלאפל של 15 ש"ח כבר שוות ערך ל 21.75 דולר? רמז - כנראה שהמוכר פלאפל יצטרך למכור מנות בדולרים עם המחיר 'הישן' אם הוא לא רוצה מסעדה ריקה :)

ככל הידוע לי, נכון להיום ה-'שירותים' היחידים שנוקבים סכומים בביטקוין (ולא ביטקוין כנגזרת ממטבע אחר) הם כל ה Ransomware למיניהם. אשמח אם אתבדה.

באגירה - אני אישית לא מימשתי עד היום אף ביטקוין - אבל כן שילמתי איתו לעובדים ופרילנסרים. עובד יופי.

לא בדיוק. כל עוד גם המשכורות וגם המוצרים יינקבו בשקלים היחס ביניהם לא אמור להשתנות. מה שיפגע הוא סחר החוץ - המוצר שתרצה למכור בחו"ל יהיה יותר יקר, כיו אותן עלויות בשקלם יתורגמו להרבה יותר דולרים. כך גם אם תנקוב מחיר בביטקויין - כל עוד הוא יטפס גם מחיר המוצר יטפס במונחי השכר שלך שאינו בביטקויין. לכן אנשים נוקבים מחיר במטבע "מסורתי" - אם כי מוכנים לקבל את התשלום בהעברת ביטקויין. למעשה הביטקויין משמש כמתווך עם המרה הלוך אצל הקונה וחזור אצל המוכר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה הביטקויין משמש כמתווך עם המרה הלוך אצל הקונה וחזור אצל המוכר.

לא בדיוק, יש כאן משהו יותר מעניין.

נניח קניתי ביטקואין שנה שעברה ב1000 שקל, והיום הוא שווה 2000 שקל.

היום אם שילמתי למתכנת שלי 2000 שקל בביטקואין, תכלס, שילמתי 1000 שקל שאיתם קניתי בשנה שעברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנופ - השאלה היא מה מערכת הייחוס שלך. אתה צודק אם מערכת הייחוס שלך היא בשקלים, אבל אם בביטקויין שילמת ביטקויין אחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. בקשר לעסקים שבהם המחירים

נקובים בביטקוין, אני לוקח את דבריי בחזרה, הגבתי בחיפזון, לא חושב שיש כאלה וגם לא הגיוני שיהיו בגלל התנודתיות הגבוהה של הביטקויין, אבל כן יש (הרבה) עסקים שמתמחרים את מוצריהם בדולרים ובנוסף מקבלים תשלום בביטקויין בערך השווה לערך הנקוב בדולרים.

לפי הציטוט הזה, המערכת היחוס היא המטבע האמיתי ותשלום הוא בביטקואין. זה הכל טוב ויפה, עד שיום אחד זה יקרוס.

משום מה, אני מתחיל לראות דמיון למשבר הסאב פריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...