Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 4043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

צודק, אבל היה לו. אמנם זכרתי שפם מכובד יותר אבל בכ"ז. יש כמה תמונות מפלילות, גגל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת כבוד למשופמים של מכבי (למרבה הצער, שניים כבר החזירו ציוד):

mike-mitchell-514.jpg

mqdefault.jpg

harwi-Lassoff.jpg

Olsie_Peri.jpg

וגם כמה עם זקן צרפתי, גם כאן יש נציג בקבוצה של ראלף קליין, שם למעלה:

williea01.jpg

kevin-magee.jpg

safe_image.php?d=AQBOuHhyK3OUnIrp&url=http%3A%2F%2Fi2.ytimg.com%2Fvi%2FA59-vbTW1aY%2Fmqdefault.jpg&jq=100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

באק ג'ונסון, וונדל אלכסיס, נוריס קולמן ועוד ועוד גיבורי ניינטיז.

למה עליהם זה היה אלגנטי והיום היפסטרים נראים פשוט אידיוטים?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות פרגמטי. אני מסכים במאת האחוזים שהלאום הפלסטינאי זו הנפצה של, ואני לארג', 60-70 השנים האחרונות. ואני מאד לארג'. אבל מה, זה קיים. כך גם האוטונומיה הפלסטינית, שדי ברור שהיא בסיס לאיזושהי מדינה (או שתיים, אבל זה נושא לשרשור אחר) שתקום.

הפתרון האידיאלי יהיה התנתקות מלאה, כולל תשתיות ושירותים שאנחנו מעניקים להם, ומשמעת גבול כמו בין ברה"מ בשעתה לשכנותיה הלא-ארופאיות (חדירת גבול, ירי על מנת להרוג, וידוא הריגה, אח"כ לרגליים, אח"כ לאוויר ואח"כ "עצור הזדהה"). אבל ריאלית ולמרבה הצער, כנראה שזה לא יקרה.

הפתרון יהיה איזשהו סוג של שלום קר ודו-קיום מאולץ, וצריך פשוט להתרגל למחשבה ולמקסם את הבטחון שלנו במקרה כזה.

נכון מאוד.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה זוכר את התנאים שהזכרתי כאן בשרשור, אודות אותם חיים טובים, אז אמרת שאני מדבר כמו שב"כניק עם דיבור מחליא.

בבקשה הכתבה האחרונה מאולפן שישי

http://www.mako.co.il/news-channel2/Friday-Newscast/Article-f234b31b257de31004.htm

צפיה נעימה והאזנה ערבה

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...