Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם האתר הזה vix?

שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזמן זרקתי את הג'ילדות ועברתי למיקרופייבר. 2 עור צבי חדשות,כמה סינטטיות,כולם זורוקות.

אגב דווקא לניסיוני סינטטי מנקה טוב יותר "מעור צבי" אבל לא חשוב.

מחזק את דברייך.עד שלא מייבשים ומנקים חלונות עם מיקרופייבר לא מבינים כמה שהגילדה מקשה על היבוש ולדעתי גם גורמת ליותר סווירלים.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 940
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דווקא לא מסכים עם שניכם, אני שוטף את הרכב עם מטלית מיקרופייבר, מנגם עם מטלית מיקרופייבר ואז עובר עם ג'ילדה, יכול להיות שהמטליות שיש לי לא טובת (לא של סנו, משהו מהסופר פראם) אבל הם משאירות סימני מים שאחרי זה נראים לא טוב, וחלונות אני עובר עם נוזל ניקוי חלנות ועיתון.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי למיקרו,הרבה יותר נוח מגילדה,גם חלונות שילוב של מנקה חלונות עם מטלית פשוט מצוין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם לי לקח כמה שבועות עד שהצלחתי ליישם עם מיקרופייבר.

אחד לא סופח מים,שני יוצר מריחות על החלונות וכד'. יש לי היום ערימה של 15 מיקרופייברים ברכב

של כמה חברות/סוגים. גליתי לבד מה מתאים לספיגת מים ראשוני,מה לחלונות ומה להברקה. (חבל שלא צילמתי היום את הרכב לאחר שטיפה רגילה ללא ONR רק עם GOLD CLASS )

לא מוכן לחזור אחורה לג'ילדות (לא מזמן רכשתי עור צבי יקר -ניגוב גרוע) קלות הניגוב ממש נותנת כיף וביטחון לצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם לי לקח כמה שבועות עד שהצלחתי ליישם עם מיקרופייבר.

אחד לא סופח מים,שני יוצר מריחות על החלונות וכד'. יש לי היום ערימה של 15 מיקרופייברים ברכב

של כמה חברות/סוגים. גליתי לבד מה מתאים לספיגת מים ראשוני,מה לחלונות ומה להברקה. (חבל שלא צילמתי היום את הרכב לאחר שטיפה רגילה ללא ONR רק עם GOLD CLASS )

לא מוכן לחזור אחורה לג'ילדות (לא מזמן רכשתי עור צבי יקר -ניגוב גרוע) קלות הניגוב ממש נותנת כיף וביטחון לצבע.

יש לך המלצה למיקרופייבר טוב?

לינק ל-ebay אולי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ebay

אני מחזיק 3 מטליות מיקרופייבר:

אחת גדולה של סנו לרצפה = לניגוב ראשון כללי

אחת קטנה של סנו = לייבש אזורים קטנים ודיפוני דלתות

ואחרונה קטנה של ניקול = לפיניש של הפיניש

לשטיפת הרכב הזמנתי כפפה מebay ב4 שקל, עובד סבבה כבר כמה פעמים

בסה''כ המחיר: 15+5+10+4 = 34 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לעשות הזמנה מהאתר ורציתי לדעת מה עדיף לי בתור פוליש אגרסיבי ומה בתור עדין..

V32 או V34 בגס ומה ההבדל בעצם?

V36 או V38 בעדין.. אני לא מתכוון לרכוש את כל הרביעייה ..לכן מבקש המלצה מה עדיף ?

קומבינציה של 34 ו 38 תלך טוב?

הכל תלוי במצב הרכב, קשה להמליץ בלי לראות מה מצב הצבע.

בגדול V36 הוא כבר פיניש מצויין, נטול Swirls.

אם המצב לא נורא, אתה יכול אפילו להשתמש בו כפוליש חד שלבי.

אבל, אם אתה צריך משהו גס יותר, תוכל לקחת אחד מהגסים יותר, לבחירתך.

שוב, הכל זה תיאורטי, וחייב תמונה טובה או מראה עיניים כדי לתת המלצה טובה.

בנוגע לדיון על הייבוש,

הכנסנו מגבת מיקרופייבר חדשה לאתר, היא נקראת Wooly Mamooth, מיועדת לייבוש בלבד ונותנת תוצאות מדהימות. 3 דקות וכל הרכב יבש וללא סימנים.

היא לא זולה, אבל איכותית מאוד, ענקית, ובעלת יכולת ספיגה מדהימה.

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/149-wooly-mamooth-microfiber-63x92

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

המגבת הראשונה מתאימה לניגוב אחרי הפוליש? או שהבנתי לא נכון?

משלוח של המגבת של meguiars יקר קצת

בנוגע לדיון על הייבוש,

הכנסנו מגבת מיקרופייבר חדשה לאתר, היא נקראת Wooly Mamooth, מיועדת לייבוש בלבד ונותנת תוצאות מדהימות. 3 דקות וכל הרכב יבש וללא סימנים.

היא לא זולה, אבל איכותית מאוד, ענקית, ובעלת יכולת ספיגה מדהימה.

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/149-wooly-mamooth-microfiber-63x92

אכן לא זולה, אבל נראת מאוד איכותית וגדולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ילדה שלך היא מעור צבי אמיתי או סינתטי ? לדעתי הסינתטי פחות טוב, אם עור צבי אתה סוחט אותה טוב לפני שאתה משתמש ובמהלך השימוש ?

האמת היא שאין לי ממש מושג לא שמתי לב כל כך.צהובה חלקה , אבל אני תמיד סוחט אותה ממש טוב לפני יבוש ולא עוזר כל כך

שמתי לב אצל מישהו יש גילדה לבנה כזאת עם ניגוב אחד ונשאר יבש וגם סופגת ממש טוב

לגבי המגבת הענקית נראת באמת טוב ושאחת שתעשה את העבודה אבל היא גדולה מאוד כמו מגבת של מקלחת לדעתי מעייף מידיי

מה אתם אומרים על המטלית של מגווירס הwater magnet? תעשה את העבודה?

ולא קיבלתי תשובה לגבי הגומי של החלונות שמלכך את המטלית

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המטליות מיקרו התחילו לספוג כאשר כיבסתי אותם פעמיים שלוש. אני שוקל לעזוב את הג'ילדת עור שלי, היא כבר לא כמו פעם. מה אתם אומרים על הסינטטיות vs ניגוב עם מיקרופייבר?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המיקרו עדיפה עד לפני חצי שנה הייתי משתמש בגילדה סינטטית,המיקרו עדיפה,גם מבחיפנת ספיגה ונוחות בעבודה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המטליות מיקרו התחילו לספוג כאשר כיבסתי אותם פעמיים שלוש. אני שוקל לעזוב את הג'ילדת עור שלי, היא כבר לא כמו פעם. מה אתם אומרים על הסינטטיות vs ניגוב עם מיקרופייבר?

האם הם השתפרו לאחר כביסה?

ניסיתי פעם ראשונה מן מגבת של סנו עם גימור מלבנים, ורודה. לא הייתה שווה כלום. אחרי שטח קטן, היא הונחה בצד.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יוצאים מתוך נקודת שכל מטליות המיקרופייבר זהות, וזו טעות רצינית.

מטליות של סנו ממש לא מיועדות לייבוש הרכב, הן דקות, ועם סיבים קצרים מאוד.

אתם צריכים לנסות מטלית מיקרופייבר עבה, עם סיבים ארוכים רבים, כדי שתספוג בצורה טובה ולא תשאיר סימנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטלית של meguiars טובה וגם זולה.

לא כל מיקרופייבר דומה-יש הבדלי איכות ברורים. אכן לאחר כביסה המטלית נוחה יותר ליישם

גם מבחינת ספיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...