Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם האתר הזה vix?

שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד המוצרים הנמכרים ביותר של החברה, עמיד לאורך זמן רב, נראה מצויין, ובהחלט יכול לשמש גם לצמיג וגם לדשבורד, אין סתירה בין השניים.

הרבה מוצרים שמתיימרים להיות לצמיגים בלבד, או לדשבורד בלבד, ממותגים כך מסיבות שיווקיות כדי למכור במקביל מוצר נוסף.

.

אין סתירה?!

זה בערך כמו לכתוב שנחושת זה בדיוק כמו פלדת פחמן.

בין סוג הפלסטיק המרכיב את הדשבורד לבין זה של הצמיג אין שום קשר.

בהחלט לא כל מה שמתאים לדש יתאים גם לצמיגים.

בתור שיעורי בית תערוך חיפוש קצר על אילו חומרים מרכיבים את סביבת סלון הרכב (יש יותר מאחד) ותשווה את עמידותם הכימית אל מול זה שמרכיב את הצמיג (styren butadien rubber).

אחר כך תבדוק את הרכב החומרים המלא של המוצר עליו רשמת (אם בכלל מפורסם על גבי המוצר) ותחזור לדווח אם זה כל כך בטוח לשימוש.

אגב, הנזק לא יבוא היום וגם לא מחר, אבל יש סיכוי שבעוד כמה שנים פתאום לא תבין למה הדש הפך לדביק או עם פיצוצים, או שאולי אלו הצמיגים אשר יסבלו (אין לי מושג מה הרכב החומר).

אני שותף לדעתם של אלו אשר נמנעים מלהשתמש בחומר כולבויניק.

ושוב, הכי טוב זה לעזוב את הצמיגים לנפשם, אי אפשר לתרום לאורך החיים שלהם ע״י חומרים אלו ואחרים אלא רק לגרוע מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 940
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלות לגבי מיסטר פינק :

האם אפשר בנקיון שבועי להתבסס על יכולת הניקוי המופחתת שלו? הוא הרי לא מבוסס tfr

כשהרכב מטונף לגמרי, האם מיסטר פינק יכול לעשות את העבודה בשיטת שניי דליים? או שעדיף להשתמש בשמפו "רגיל" לרכב.

מה ההבדל בין מיסטר פינק לשאר השמפואים שבטוחים לשימוש על ווקס וסילנט?

ומה הדילול הנכון בשיטת שני דליים.

סיימתי לשאול :)

תודה

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג VIX, האם תוכל להמליץ לי על מוצר שיכול "לשחזר" פלסטיקים וגומיות שחורות לצבע השחור המקורי שלהם, הגומיות החיצוניות אצלי ברכב דיי דהו מהשמש וכבר יותר בגוון לבן מאשר שחור.

תודה מראש =).

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש אפשרות שתמכרו בקבוק עם מתאם שמתחברים לגרניק?

בשביל snow foam .

הגרניק שלך אמור להגיע עם בקבוק כזה לסבון לא?

בכל מקרה, כרגע אין לנו, אבל נבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם דוגמיות קטנות בתשלום? אשמח להתנסות בהם. יש לי מספיק אוסף מוצרים במחסן גם ככה.

אין לי בעיה לרכוש מוצר גם אם הוא יקר-לאחר שאני בטוח שהוא אפקטיבי עבורי.

מוצרים שמגיעים מהיצרן כדוגמיות אכן קיימים, לדוג' הווקסים של Dodo juice, ובקרוב גם פוליש של Chemical Guys.

מוצרים שמגיעים באריזה מקורית אסור לנו לפתוח ולארוז מחדש, זה נוגד את מדיניות היצרן, וכולם מקפידים על כך מאוד בחוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות לגבי מיסטר פינק :

האם אפשר בנקיון שבועי להתבסס על יכולת הניקוי המופחתת שלו? הוא הרי לא מבוסס tfr

כשהרכב מטונף לגמרי, האם מיסטר פינק יכול לעשות את העבודה בשיטת שניי דליים? או שעדיף להשתמש בשמפו "רגיל" לרכב.

מה ההבדל בין מיסטר פינק לשאר השמפואים שבטוחים לשימוש על ווקס וסילנט?

ומה הדילול הנכון בשיטת שני דליים.

סיימתי לשאול :)

תודה

כשהרכב ממש מטונף, אולי כדאי להשתמש בשמפו אחר לדוג' Citra wash and gloss , שגם הוא מקציף מצוין אגב.

למרות שעוד לא נתקלתי במצב ש Mr pink לא הספיק לי, צריך רכב ממש מטונף כדי שזה יקרה.

לגבי ההבדל בין השמפואים, כולם מצהירים על שמפםו X שהוא בטוח לווקס וכו', אבל כמו בכל דבר יש מניפת איכויות, Mr Pink ממש מותיר את שכבת הווקס כשהייתה לפני השטיפה, ועדיין מנקה ומקציף מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג VIX, האם תוכל להמליץ לי על מוצר שיכול "לשחזר" פלסטיקים וגומיות שחורות לצבע השחור המקורי שלהם, הגומיות החיצוניות אצלי ברכב דיי דהו מהשמש וכבר יותר בגוון לבן מאשר שחור.

תודה מראש =).

תראה, אם לומר בכנות, כשהגומיות שלך ממש דהו וכבר איבדו את הצבע השחור לגמרי, שום חומר לא יחזיר אותן למצב המקורי.

אתה יכול להשתמש ב Silk shine או ב G6, שניהם ודאי יטיבו את המראה, וגם ישמרו על הגומיות מקרני השמש להבא, אבל עדיין אל תצפה השגומי יחזור להיות בצבע אחיד כפי שהיה כחדש.

אם המצב עוד לא קריטי, החומרים הללו יכולים ממש לשפר את המצב, ולשדרג את המראה של הגומי, אבל כפי שאתה מתאר את הגומי נראה שכבר עברת את הנק' שבה חומר כזה יכול להחזיר את המצב לקדמותו.

רוצה להעלות תמונה של הגומי לפני שתרכוש את החומר?

נוכל לייעץ ולהתאים את הציפיות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים שמגיעים מהיצרן כדוגמיות אכן קיימים, לדוג' הווקסים של Dodo juice, ובקרוב גם פוליש של Chemical Guys.

מוצרים שמגיעים באריזה מקורית אסור לנו לפתוח ולארוז מחדש, זה נוגד את מדיניות היצרן, וכולם מקפידים על כך מאוד בחוזה.

ויש אפשרות לרכוש דוגמיות כאלו? תיהיה אופציה בעתיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש אפשרות לרכוש דוגמיות כאלו? תיהיה אופציה בעתיד?

הדוגמיות של Dodo Juice קיימות באתר, נקראות Panel pots, אריזות של 30ml של מגוון הווקסים בעבודת יד של Dodo Juice.

לגבי הדוגמיות של V series פוליש, יגיעו בקרוב כרגע עדין אין באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מראש =).

אומנם לא מוצר שמופץ ע"י החנות האמורה, אך טובת חבר הפורום קודמת לכל. :-)

בעבר השתמשתי במוצר של turtle wax שאם אני זוכר נכון קראו לו back to black, מאז המוצר ככל הנראה החליף את שמו וכיום ניתן למצוא מוצר דומה (על פי התיאור שלו ועל פי ביקורות ברשת) העונה לשם trim restorer.

http://www.amazon.com/Turtle-Wax-T-125-Premium-Restorer/dp/B004M3C130/ref=cm_cr_pr_product_top

המוצר הזה פשוט מכיל צבע שחור אשר צובע את החלק, בעבר עבד ממש ממש טוב על פגושים של 205 ישנה (לפני 15 שנים בערך).

אני הייתי נותן לזה סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ 20 שנים בערך (אולי יותר)הייתי מחדש טמבונים (לא היו צובעים אז) עם "אוטו גלים"

חברה מצויינת -ליוותה אותי יותר מעשור,במיוחד ספריי לדשבורד. למרות שלא כל המוצרים שלהם היו מוצלחים. (ווקסים למשל)

לאחרונה ניסיתי Optimum Tire Gel על איזה קטע ברכב -נתן תוצאה טובה למדי על פלסטיקים שחורים

אין לי מושג כמה זמן מחזיק היישום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה בעתיד את אחד החומרים של Chemical Guys

אבל עד שאגמור את Power Lock יעבור עוד הרבה זמן. למרות שחסר לי מעט מראה רטוב ממנו.

אולי יישום גלייז לפני Power Lock ייתן לי יותר עומק וברק לצבע? מעבר לזה ניסיון ליישם ווקס (כמה פעמים)אחרי אוטם צבע

לא נתן תוצאות טובות (מריחות) לכן הדוגמיות של Dodo juice לא יתאימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ 20 שנים בערך (אולי יותר)הייתי מחדש טמבונים (לא היו צובעים אז) על ידי חברת "אוטו גלים"

חברה מצויינת -ליוותה אותי יותר מעשור,במיוחד ספריי לדשבורד. למרות שלא כל המוצרים שלהם היו מוצלחים. (ווקסים למשל)

לאחרונה ניסיתי Optimum Tire Gel על איזה קטע ברכב -נותן תוצאות טובות למדי על פלסטיקים שחורים

אין לי מושג כמה זמן מחזיק היישום.

Tire Gel הוא אחד החומרים הכי עמידים שיש, באמת מחזיק למשך זמן רב.

אבל הוא מאוד גלוסי, מבריק, אז רק למי שאוהב את זה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות לגביי הווקס של dodo juice.

אני מעוניין לקנות את האריזה הקטנה של 30 ml ולראות איך הווקס,ראיתי שיש מספר סוגים שונים

מה ההבדל ביניהם? כתוב בפירוט האריזות הגדולות שהווקס הוא במרקם קשה האם הוא גם קשה לעבודה

לאדם שפעם ראשונה עושה ווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...