Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם האתר הזה vix?

שימו לב! השרשור הזה בן 3524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המטלית של meguiars טובה וגם זולה.

לא כל מיקרופייבר דומה-יש הבדלי איכות ברורים. אכן לאחר כביסה המטלית נוחה יותר ליישם

גם מבחינת ספיגה.

אתה מדבר על הwaffle water magnet?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 940
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא אני מתכוון לזה

http://gymshop.co.il/catalogue/Car_care-Car_wash/ULTIMATE_WIPE.html

אגב היום קיבלתי את ההזמנה מ vix -הזמנה שעשיתי ביום חמישי בשעה 23.00 בלילה

וכבר היום בבית. לא ראיתי מה יש שם (לא נמצא בבית כרגע) אבל נתנו מטלית מקרופייבר מתנה -כל הכבוד להם על שירות ממש מהיר. להבדיל מג'ים שופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי מטליות המיקרופיבר של Chemical Guys אצלכם באתר. מה ההבדלים בין המגבת הצהובה לבין הכחולה?

ועוד שאלה קטנה, הבקבוק של Chemical Guys זה הבקבוק דאבל ספריי או איך שקוראים לזה (שמשפריץ גם שלוחצים וגם שעוזבים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי מטליות המיקרופיבר של Chemical Guys אצלכם באתר. מה ההבדלים בין המגבת הצהובה לבין הכחולה?

ועוד שאלה קטנה, הבקבוק של Chemical Guys זה הבקבוק דאבל ספריי או איך שקוראים לזה (שמשפריץ גם שלוחצים וגם שעוזבים)?

1. ההבדל הוא שהכחולה מעט עבה יותר.

2. השפריצר משפריץ כשלוחצים, לא כשמשחררים. אני חושב שאני יודע למה אתה מתכוון, וזה לא זה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

פניתי אליכם בשאלה דרך האתר וטרם קיבלתי תגובה.

האם עליי להרשם בתור לקוח קודם?

תודה,

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

פניתי אליכם בשאלה דרך האתר וטרם קיבלתי תגובה.

האם עליי להרשם בתור לקוח קודם?

תודה,

שלום,

מצטער, אך כנראה שההודעה לא הגיעה אלינו.

אשמח אם תפנה אליי במייל [email protected]

או בהודעה פרטית כאן בפורום.

דין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיע מה שהזמנתי מvix לפני 5 ימים, אז נכון זה יחסית הרבה זמן (יחסית לvix).

הזמנתי, silk shine, פלסטלינה וחומר סיכוך ומגבת מיקרופייבר, עם ההזמנה הגיעו גם סט מברשות דיטיילינג מתנה, אני לא יודע אם זה קשור לזה שאני ההזמנה ה100 אבל אני מרוצה.

עדכונים יהיו כאשר אני אשתמש בחומרים.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי היום את ההזמנה שביצעתי בשבת, מדהים, 2 ימי עסקים וזה מגיע.

אני קיבלתי מגבת מגבת מיקרופייבר מתנה :lol:

נחמד, עושה חשק לעוד, הדיטיילינג הזה ממכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיע מה שהזמנתי מvix לפני 5 ימים, אז נכון זה יחסית הרבה זמן (יחסית לvix).

הזמנתי, silk shine, פלסטלינה וחומר סיכוך ומגבת מיקרופייבר, עם ההזמנה הגיעו גם סט מברשות דיטיילינג מתנה, אני לא יודע אם זה קשור לזה שאני ההזמנה ה100 אבל אני מרוצה.

עדכונים יהיו כאשר אני אשתמש בחומרים.

הזמנת בחמישי אם איני טועה, אז סה"כ 3 ימי עבודה עברו, שזה פחות מדואר עם שליח באתר שלנו שמגיע עד 4 ימים.

חשוב לקרוא

שתדעו כאן כולם, באתר כתוב שדואר עם שליח זה עד 4 ימי עסקים, ודואר רשום זה כרגיל עם דואר ישראל- גם עד 4 ימי עסקים (יום נוסף ליום ההזמנה).

אבל, אנחנו ממש מקפידים לתקתק דברים ולזרז עבורכם את קבלת החבילה, ולכן בחירה במשלוח עם שליח ברוב המקרים תגיע תוך 1-2 ימים, ודואר רשום עד 3 ימים.

שוב, זו לא התחייבות, ומה שכתוב באתר הוא מה שמחייב, אבל זה מידע פנימי שאולי יסייע לכם להחליט באיזה משלוח אתם רוצים לקבל את החבילה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין שגם מי שהזמין דרך דואר רשום קיבל את המוצרים דרך שליח

למרות שלא שילם על זה.

אין ספק שאתה מציגים כאן סטנדרט גבוה ולא אופייני במחוזותינו.

והסבלנות שלכם לענות כאן על כל השאלות, ראויה לתשבחות.

תמשיכו ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי silk shine dressing וluber של cg, בנוסף לשני הבקבוקים הגיעו שני ראשים לריסוס אבל הם ארוכים מידי, זה בכוונה ונועד לגזירה ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי silk shine dressing וluber של cg, בנוסף לשני הבקבוקים הגיעו שני ראשים לריסוס אבל הם ארוכים מידי, זה בכוונה ונועד לגזירה ?

כן, אלו מרססים שמתאימים לכל בקבוקי CG, הם בדיוק בגודל של בקבוקי ליטר כמו הבקבוקים הריקים לדילול, ועבור חצאי הליטר ניתן לגזור אותם.

לYogev20' , ו- Yulianx

באמת כיף לשמוע שמעריכים, ושהמאמץ הנוסף שאנו עושים משתלם, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בפעם הראשונה שהזמנתי מוצרים ישר שלחתם לי מייל אישור עם מספר מעקב מצורף.

הפעם לא קיבלתי כלום (עשיתי את ההזמנה ביום שני), יכול להיות שההזמנה לא נקלטה למרות שהיא מופיעה בהיסטורית הזמנות שלי באתר שלכם ?

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...