Jump to content

nath

 • הודעות

  308
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של nath

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

11

מוניטין

 1. יכול להעיד מהצד שמוכר, כמה קשה למצוא גם רוכש הגיוני... כזה שלא מתחיל את השיחה הטלפונית בקודם לנהל מו"מ על המחיר ובסוף קובעים ולא מגיע או שקובעים יום להעביר בעלות ואז נעלם.... לכל מטבע שני צדדים..
 2. כבעלים של ה s60 עם מנוע זהה, אני יכול להמליץ. יש לי את הרכב אומנם רק מעל שנה אך הבעלים הקודם, חוץ מטיפולים שוטפים לא ראה מוסך. לדעתי השילוב של המנוע והגיר טוב. אני הייתי שם דגש על מועד החלפת שמן גיר. בוולבו ממליצים כל 5 שנים אני הייתי מקצר זאת ל 3 שנים כיוון שכך נוהגים בפורד מונדיאו המקבילה מבחינת מכלולים.
 3. אני מחזיק מזה כשנה וולבו s60 t4 1600 שנת 2014 ואין שום תקלות טפו טפו. הרבה מפחידים מהמנועים של פורד אך לא מבין למה. מה שכן, יש לבדוק האם בוצעו כל הטיפולים בזמן, לתת דגש על החלפת שמן גיר, בוולבו ממליצים כל 5 שנים, בפורד כל 3. אני מתכוון ללכת לכיוון החומרא. סה"כ, הרבה אוטו, במחיר נוח והביטוח מאוד זול יחסית לרכבי פרמיום.
 4. אתמול רכשתי רכב שנת 2010 שהיד הראשונה הייתה בליסינג למשך שנה ומאז ועד עכשיו, הכל מתועד ובוצע באותו מוסך מורשה. תענוג!!
 5. בהקשר הזה אציין שהגיר בפורד מונדיאו מתמודד עם מנוע 2000, כלומר מומנט מאוד גבוה, (לא זוכר מהם נתוני המומנט של המנוע שם) מה שמוביל לשחיקה מואצת של הגיר. בוולבו, ההתמודדות היא עם מנוע 1600 סמ"ק ומומנט של 27.5 קג"מ, שזה הרבה מתחת ליכולת המקסימלית של הגיר.
 6. זו בכ"ז וולבו... כמו כן ישנן 2 יתרונות נוספים: 1. בדגמי ה 1.6, אין את מערכת start& stop, יש כאלה שעבורם זה יתרון, בנוסף למחיר רכישה של מצבר סטנדרטי ולא "מיוחד". 2. צריכת דלק- אצלי אני מגיע בממוצע ל 1:11.5 לעומת 1:9 בדגמי ה T5.
 7. אתן את נקודת המבט שלי.. נכון שהמנועים שהגיעו מוולבו נחשבים ליותר אמינים. נכון שהגיר הדו מצמדי לא מתאים לכל אחד אבל: 1. לגבי הכשל שתואר, וולבו לקחו את זה קדימה ושמו חיישן התרעה על ירידה במפלס נוזל הקירור, כך שלמעשה אתה לא אמור להגיע לקטסטרופה שצוינה. אלא רק להיות עם אצבע על הדופק. 2. הגיר הדו מצמדי הוא רטוב ולא יבש, בוולבו ממליצים להחליף את הנוזל כל 5 שנים. אני חושב שכדאי להחליף לפני, לא מזיק. 3. מדובר ביחידת הנעה שעובדת ממש לא רע ביחד. הכותב הינו בעלים של s60 t4 מנוע 1.6 טורבו, שהגיע במקור מפורד, מזה כשנה(אני יד שניה) וגם אצלי וגם אצל הבעלים הקודם, 0 תקלות, מלבד טיפולים שוטפים. אז לא בטוח שהייתי פוסל את השילוב הזה. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה, מדובר מבחינתך בשדרוג משמעותי לעומת הונדה (למרות היבואן הזהה). אלו רכבים שנותנים תמורה מעולה למחיר.
 8. הייתה לי פוקוס 2008 דור 2.5 מנוע 1.6 אוטו. בהשוואה אליו, עד כמה הרכב עגלה?
 9. מתעלק על השרשור, מה לגבי הגרסה לפני מתיחת הפנים עם מנוע 1.4 אוטומט? האם יש נקודות מיוחדות שצריך לשים לב לגביה? שקלתי את ה 1.6 לאחר מתיחת הפנים אבל לאחר שהבנתי שהיא עם תיבה דו מצמדית, ירדתי מזה. אמנם, אני מחזיק רכב עם דו מצמדי (בחתימה) והכל תקין עד כה, אבל זה נראה לי יותר מדי להגדיל את הסיכוי לתקלות..
 10. לא אמור להיות בגאנט מקורי אבל: תנסה לבדוק באם קיים חופש בין הגאנט לנאבה שעליו הוא יושב... בד"כ רלבנטי לגאנטים מגנזיום לא מקוריים אבל כיוון שניסית הכל, לך תדע...
 11. האם הגאנטים הם המקוריים שאיתם הגיע הרכב?
 12. היי, מחזיק את הרכב הנ"ל מבציר 2014. כל מי שמגיב פה מציין את המונדיאו והפוקוס בלי להתייחס בכלל למה קורה בפועל בוולבו. לפי מה שאני יודע, וולבו ביצעו כמה שינויים לעומת פורד. בעיית ההתחממות שמצוינת כאן היא בגלל צינור שלא תוכנן נכון, שבוולבו קיים בתכנון שונה. בפועל, הרכב שלי נקנה לפני חודשיים מיד ראשונה ולפי הבדיקה שלי - חוץ מטיפולים שוטפים הרכב לא ראה מוסך. אז יכול להיות לכאן ולכאן...
 13. הדור החדש אמין באופן משמשעתי יחסית למנוע ולגיר שהגיעו מבית פורד בדור הקודם. מה העלית בחכתך בנוגע לתוצרת שהגיעה מפורד?
 14. היי הטיפול הקרוב אמור להיות בינואר, אך אני אוהב להתכונן מראש. מבקש המלצה על מוסך מקצועי באזור ת"א/ ר"ג. לא חייב להיות מורשה, חשובה לי המקצועיות. תודה,
×
×
 • תוכן חדש...