Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הישראלי שקנה פרארי ב-10 מיליון שח LaFerrari

alon-g
שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקס, רק תיקון קטן, בלמים לא חורקים, צמיגים חורקים.

סיפור קטן שסיפרו לי במפגש לפני כמה שנים:

בזמנו נרכשה פורשה עם מליון תוספות, זה היה הרכב הכי יקר בארץ. הייתה כתבה בעיתון ודיברו על זה שבועות.

אנשים דיברו ודיברו, את הבעלים כולם זיהו ישר גם חודשים ארוכים לאחר הרכישה. בטוח שזה עזר לו בעסקים לדעתי.

כששאלו את הבעלים למה הוא לא עשה יבוא אישי שיכל לחסוך לו 500,000 ש"ח הוא ענה:

"אבל אז זה לא יהיה הרכב הכי יקר בארץ, לא?" (עם קריצה)

הבנתם? מה הבנתם? לא הבנתם... :lol:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה כל כך מיוחד בישראל בכולם כותבים ״במיוחד פה (בישראל) מכוניות מהירות מיותרות״?

את מי לעזעזאל מעניין אם יש בפרארי תא מטען?...

WTF...

שמלוב, בהמשך למה שכתבת יש בדיחה מפורסמת על אוליגרך רוסי שמתפאר ומספר לאוליגרך אחר שהוא בדיוק קנה רכב עם כל התוספות האפשריות ושילם עליו 2 מליון יורו.

האוליגרך השני מגחך אז הראשון שואל אותו למה הוא מגחך?

השני עונה לו ״יצאת פראייר! אני קניתי בדיוק את אותו רכב עם אותן תוספות ושילמתי עליו 3 מליון יורו!״

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מיוחד בישראל בכולם כותבים ״במיוחד פה (בישראל) מכוניות מהירות מיותרות״?

את מי לעזעזאל מעניין אם יש בפרארי תא מטען?...

WTF...

מיניתי בסה"כ את התמורה למחיר - זה הכל.

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תא מטען (כן, כן).

מזל שאמרת לי, בדיוק הייתי בדרך לאוטו איטליה לפתוח הזמנה!

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר חברים, אתם יכולים להמשיך ללעוג לי, לשחק אותה כל אחד פה מיליונר.

תמשיכו ללכת אחרי העדר, לקנות מה שיקר, כי מה שיקר זה הכי טוב הרי.

בדיוק כמו שרואים אוזניות שעולות 50 דולר, ואז את אותן האוזניות עם תמונה של תפוח נגוס והמחיר 250 דולר, אתם ישר מוציאים עיניים כשאתם רואים משהו יקר. באותה מידה אם הרכב הזה היה נכנס לפס יצור סדרתי רגיל והמחיר היה יורד למיליונים בודדים, אף אחד לא היה פותח פה שרשור ובכלל לא היו כתבות בנושא.

אבל לא, זה פרארי ב10 מיליון. שיש מכוניות שעושות את מה שהיא עושה בחצי מחיר וטובות לא פחות. אבל לא, כולכם פה כבר רוצים פרארי. לא עשו כלום בחיים וכבר העיניים נעולות על הפרארי. עצוב.

תרבות הצריכה היא הדבר הכי מכוער מאז בריאת המין האנושי, בחיי

אבל הליצנים פה הולכים עם מה שיקר - פוזה נטו. שיהיה לכם בכיף, והמשך יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתם? מה הבנתם? לא הבנתם... :lol:

2 אולגרכים מופתעים לגלות שעונדים את אותו שעון.

א: כמה שילמת עליו?

ב: 100K$

א: בגאווה רבה: - אני שילמתי 140K$

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CristianoR,

צודק, יש המון זועם מחוץ לסוכנות פרארי בת"א שדורש לקבל את ה-לה-פרארי שלי... :roll:

כתבת מקודם שאפשר "להסתפק" באאודי R8 ושהיא עושה כל מה שהפרארי הזאת עושה. סתם בשביל הפרופורציות, להשוות R8 לדבר הזה זה די שקול להשוואה בין נגיד לאון קופרה R לאותה אאודי R8 (בתפקיד הפרארי).

חוץ מזה, אם נלך לפי ההגיון שלך, כולנו יכולים להסתפק בפולו דיזל או לחלופין גרייט וול C10 (תמורת 80,000 ש"ח :loco:)

1. קנאה זה דבר נורא, הרבה יותר נורא מלקנות פרארי ב10 מיליון שקל. למען האמת אין בקניית הפרארי כל רע, שיהיה לו לבריאות!

2. מי מינה אותך לקבוע מה תקין ומה לא?

3. מה אתה עושה בפורום רכב?

נ.ב. גם אם תשים את ההגבלה ל499 עותקים בצד, הרכב הנ"ל עדיין יעלה הון תועפות. בין היתר, בעקבות כמות הטכנולוגיה שקיימת בו ועלות חומרי הגלם מהם הוא מורכב וייצורם.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CristianoR,

צודק, יש המון זועם מחוץ לסוכנות פרארי בת"א שדורש לקבל את ה-לה-פרארי שלי... :roll:

כתבת מקודם שאפשר "להסתפק" באאודי R8 ושהיא עושה כל מה שהפרארי הזאת עושה. סתם בשביל הפרופורציות, להשוות R8 לדבר הזה זה די שקול להשוואה בין נגיד לאון קופרה R לאותה אאודי R8 (בתפקיד הפרארי).

חוץ מזה, אם נלך לפי ההגיון שלך, כולנו יכולים להסתפק בפולו דיזל או לחלופין גרייט וול C10 (תמורת 80,000 ש"ח :loco:)

1. קנאה זה דבר נורא, הרבה יותר נורא מלקנות פרארי ב10 מיליון שקל. למען האמת אין בקניית הפרארי כל רע, שיהיה לו לבריאות!

2. מי מינה אותך לקבוע מה תקין ומה לא?

3. מה אתה עושה בפורום רכב?

נ.ב. גם אם תשים את ההגבלה ל499 עותקים בצד, הרכב הנ"ל עדיין יעלה הון תועפות. בין היתר, בעקבות כמות הטכנולוגיה שקיימת בו ועלות חומרי הגלם מהם הוא מורכב וייצורם.

אוקיי חבריקו נתחיל בכך שאל תזלזל בR8, אני לא רואה הבדל בין הפרארי הזאת לאאודי. שתי מכוניות על. אחת מאיצה מ0-100 ב3.9 שניות והשניה ב3 שניות. ואוו, big fucking deal, שתיהן עוברות את ה300 קמ"ש והפרארי מהירה באיזה 50 קמ"ש בערך, כמובן בתוספת כל ה400 כ"ס הבדל ביניהן.

1. לא מקנא, שוב. אני נוסע בפיאסטה 97 שלי עם ה60 כ"ס הצנועות שלה, בעליות אני מפגר מאחורי כולם, ויש שלל בעיות שלא אפרט עליהן פה.

2. חמוד, אני לא קובע כלום. אני בסך הכל מישהו שמגיב בשרשור בפורום. יש לי זכות וחופש לעשות מה שבאלי ואני לא צריך לשאול אותך מה לעשות

3. אני, לעומת הרבה אחרים פה, לא מסתכל על המחיר. מסתכל על הביצועים, על התמורה למחיר. אז כן, אני מעדיף את המיצובישי קולט הזאת מהארץ, זאתי עם ה1000 כ"ס, שעברה tuning מפה ועד הודעה חדשה, אבל לפחות אוטו עם נשמה, אוטו שהשקיעו בו.

ולא ללכת לאוטו איטליה 'או או או אני כזה מיליונר עשיר תעשו לי per-order לפרארי החדשה'.

זה הכל. כסף זה טוב, הלוואי עלי. אני בן 19 שמרוויח כולה 3 אלף כל חודש לפני הצבא. אבל אם לימדו אותי משהו בחיים זה בחיים לא להסתכל על המחיר. כל אחד יכול לנקוב במחיר. גם אני יכול למכור את הפיאסטה שלי ב20 מיליון ביד2, זה לא חכמה. השאלה מי יקנה.. ורק חמורים קונים רכב במחיר כזה. עדיף כבר לקנות איזה מדינה קטנה באפריקה מאשר את הפח על הגלגלים הזה שחוץ מיחסי ציבור אין לה באמת מה להציע.

אז היא מאיצה ב3 שניות מ0 ל100. יאוו, בטח זה יעשה רושם על הבחורות שעומדות מצד שמאל ברמזור. זה בטח יגרום לו להגיע ליעד יותר מהר!

שוב, אני יודע שמדובר פה בתחושה, לא במהירות אלא בנהיגה עצמה. בנוחות, בגאונות של הנהיגה, אבל אני פשוט אומר שאפשר לקבל את אותה הנאה (ואפילו יותר) אם תקחו שברולט קורבט ידנית. תאמינו לי תענוג גדול מיזה לא יהיה!

אפילו עדיף את הסופרב החדשה, שחונה במקומך! :lol: :lol: :lol: הפרארי יכולה לעשות את זה? אה?! אה?! לא!

חחחחחחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק חמורים קונים רכב במחיר כזה.

:?....

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברה, אני עף מהשרשור הזה, תמשיכו להתנייד בפוקוסים ובמאזדה 3 שלכם וללקק לבעל הפרארי את הביצים.

אני מבין שאם יש משהו שחסר בפורום הזה, זה טעם. כמו כבשים רודפים אחרי המחיר והבצע והחמדנות, אפילו אבארט עדיפה על הזבל הזה.

שיהיה לכם המשך יום נהדר :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. אז כן, אני מעדיף את המיצובישי קולט הזאת מהארץ, זאתי עם ה1000 כ"ס, שעברה tuning מפה ועד הודעה חדשה, אבל לפחות אוטו עם נשמה, אוטו שהשקיעו בו.

מי יקח לחתימה שלו? אוטו עם נשמה? זה פח זבל עם מנוע בנוי.

תשמע, הייתי מוכן להתערב שאתה בן 18 ואכן הייתי קרוב, בגיל 15 גם אני חשבתי כמוך ועם הזמן הבנתי שלקוביה יש כמה צדדים...

יש שמועות ש-GTI עם כולה 280 כ"ס קיבלה בראש מ-R8 V8 בכביש 431 סה"כ 5-6 מכוניות ועוד התחילה לסגור עליה כי R8

מוגבלת ל-250 קמ"ש וה-GTI לא (ראו סמלון). אז תקנה GTI ב-200K למה לשלם 1.5 מליון ל-R8. אין לזה סוף...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...