Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הישראלי שקנה פרארי ב-10 מיליון שח LaFerrari

alon-g
שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי חבריקו נתחיל בכך שאל תזלזל בR8, אני לא רואה הבדל בין הפרארי הזאת לאאודי. שתי מכוניות על. אחת מאיצה מ0-100 ב3.9 שניות והשניה ב3 שניות. ואוו, big fucking deal, שתיהן עוברות את ה300 קמ"ש והפרארי מהירה באיזה 50 קמ"ש בערך, כמובן בתוספת כל ה400 כ"ס הבדל ביניהן.

שמע,

לאחרונה רכשתי מכונית שעושה 0-100 ב-4.3 שניות ומאיצה כל הדרך ל-320 קמ"ש.

יש לה תא מטען גדול (לפחות 3 גופות של מבוגרים אפשר לדחוס שם...:wink:), היא נוחה מאוד כשרוצים, המושבים שלה יעשו לך מסאז' אם רק תבקש, יש לה אפילו מושב אחורי מרווח שיכיל בשמחה ובנוחות 3 מבוגרים, אפשר להחנות בתא המנוע שלה קיה פיקנטו ועוד ישאר שם מקום לעוד איזה קטנוע של קימקו....

הכל טוב ויפה- זו לא פרארי!

עזוב את הפרארי החדשה, עזוב את הפרארי איטליה- זו לא פרארי, אפילו לא פרארי קליפורניה.

יש משהו בפרארי שעד שלא תנהג בה אתה לא תבין.

ברכב אצלי אתה יכול לשייט על 200 קמ"ש ותא הנוסעים יישאר שקט כמו במאזדה 3 עם מנוע כבוי בחניון מבודד.

פרארי אתה נוסע על 100 קמ"ש ? יש רעש של אטרף!

בפרארי אתה מזדחל על 10 קמ"ש? יש סאונד מצויין.

בפרארי אתה עומד ברמזור בניוטרל? יש סאונד מצויין.

פרארי זה סקס סרט פורנו שחיברו לו 4 גלגלים.

R8 זו אחלה אודי, יופי של מנוע, יופי של עיצוב, פצצה של ג'אנטים, יש למכונית המוכשרת הזאת "בעייה" אחת-

בזמן שהיא מאוד מוכשרת ומבית טוב, יש לה אחות אחת, כוסית כזאת, הסגנון שגברים אוהבים, קוראים לה גאיירדו.

אז אותה R8 זו הבחורה המוכשרת שכולם אומרים ש"היא מזה מותק וכישרונית!!!" והמשך המשפט הוא "אבל תגידי רגע, מה עם אחותך?....".

כמו שאתה מבין, יש לה תחרות מצויינת מבית, בדיוק באותו מקום שה-A3 מתעלה על הגולף- שם בדיוק הגאיירדו מתעלה על ה-R8- בשם המותג.

אז למען הסדר הטוב, בוא לא נשווה מכונית טובה כמו R8 במכונית מצויינת כמו 458, זה יהיה עוול ל-R8 שמכניסים אותה למשוואה כזאת בלתי אפשרית.

ולא, קורבט אוטומטית\ידנית\רובוטית\הייברידית- זה לא פרארי.

למה לקנות פרארי ב-10 מליון שקל כשיש פרארי אחרת בשליש מחיר? :

1.כי זו פרארי במהדורה מוגבלת שיוצאת אחת להרבה שנים.

2.כי הביצועים טובים יותר מהביצועים של אותה פרארי בשליש מחיר.

3.כי העיצוב קיצוני וייחודי יותר מזה של הפרארי בשליש מחיר (גם אם פחות מוצלח).

4. חזור לסעיף 1.

5. כי יש אנשים שעבורם 10 מליון שקלים מרגישים כמו 10 שקל עבור חייל בן 19.

6.מאותה הסיבה לכך שכלב מלקק את אשכיו.

7.חזור לסעיף 1.

8.כי זה סמל סטטוס בן זונה (לבוא להגיד לחבר שלך עם האנזו "אז שמע, קניתי את הגרסה החדשה של פרארי, זו שמחליפה את הרכב שלך....".

9.תמשיך לחזור לסעיף 1, הוא שווה ה-מ-ו-ן כסף כשיש לו בחזית את סמל הסוס הצוהל.

לפני כמה שנים יצא לי להצטרף לכמה מפגשים של חברי מועדון "מכוניות על", בכמה וכמה שיחות על נושא הניסן GT-R, זה היה לא מעט אחרי שהרכב יצא לשוק.

כולם התפעלו מהרכב, כולם ידעו שהוא סופר מהיר, סופר אוחז ובקיצור- סופר מכונית.

כל שיחה הסתיימה במשפט הבא:

"its really is a great car, but the end of the day- its still a Nissan".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע,

יש לה תא מטען גדול (לפחות 3 גופות של מבוגרים אפשר לדחוס שם...:wink:), היא נוחה מאוד כשרוצים, המושבים שלה יעשו לך מסאז' אם רק תבקש, יש לה אפילו מושב אחורי מרווח שיכיל בשמחה ובנוחות 3 מבוגרים, אפשר להחנות בתא המנוע שלה קיה פיקנטו ועוד ישאר שם מקום לעוד איזה קטנוע של קימקו....

עזוב את הפרארי החדשה, עזוב את הפרארי איטליה- זו לא פרארי, אפילו לא פרארי קליפורניה.

ברכב אצלי אתה יכול לשייט על 200 קמ"ש ותא הנוסעים יישאר שקט כמו במאזדה 3 עם מנוע כבוי בחניון מבודד.

R8 זו אחלה אודי, יופי של מנוע, יופי של עיצוב, פצצה של ג'אנטים, יש למכונית המוכשרת הזאת "בעייה" אחת-

בזמן שהיא מאוד מוכשרת ומבית טוב, יש לה אחות אחת, כוסית כזאת, הסגנון שגברים אוהבים, קוראים לה גאיירדו.

אז אותה R8 זו הבחורה המוכשרת שכולם אומרים ש"היא מזה מותק וכישרונית!!!" והמשך המשפט הוא "אבל תגידי רגע, מה עם אחותך?....".

כמו שאתה מבין, יש לה תחרות מצויינת מבית, בדיוק באותו מקום שה-A3 מתעלה על הגולף- שם בדיוק הגאיירדו מתעלה על ה-R8- בשם המותג.

אז למען הסדר הטוב, בוא לא נשווה מכונית טובה כמו R8 במכונית מצויינת כמו 458, זה יהיה עוול ל-R8 שמכניסים אותה למשוואה כזאת בלתי אפשרית.

4. חזור לסעיף 1.

7.חזור לסעיף 1.

8.כי זה סמל סטטוס בן זונה (לבוא להגיד לחבר שלך עם האנזו "אז שמע, קניתי את הגרסה החדשה של פרארי, זו שמחליפה את הרכב שלך....".

לפני כמה שנים יצא לי להצטרף לכמה מפגשים של חברי מועדון "מכוניות על", בכמה וכמה שיחות על נושא הניסן GT-R, זה היה לא מעט אחרי שהרכב יצא לשוק.

אחרי מה שכתבת אני חייב לציין שיש עניין במה שכתבת וזה כל מה שחיפשתי :-D

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם שמתעניין בה מחזיק בבית ב458 ספיידר, R8 v10, sl 55 amg , s class 63 amg ועוד כמה רכבים. יותר מזה אי אפשרלפרט. כן , כאן בארץ! הלוואי ויקבל אותה באמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל אלו ביחד לא מתקרבות למחיר של הפרארי הנ"ל. נחמד :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל אלו ביחד לא מתקרבות למחיר של הפרארי הנ"ל. נחמד :-)

אם היה לי כמויות כסף כמו שיש לו הייתי מחזיק גם ויירון בארץ, למה?! כדאי פעם בשבוע להניע ולנסוע לבית קפה. למה כואב פה לאנשים אני לא מבין. שיהיה לו לבריאות הוא עושה טובה לכולנו שנותן לנו להנות מכאלה יצירות מוטוריות בכביש. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרואה את הרכב בכביש עדיף שיתרחק.

לביטוח המקיף/צד ג יש הגבלת סכום בדרך כלל בין 400 אלף למליון שקל תלוי בביטוח.

אם עשית תאונה עם רכב ביותר מזה זה יבוא מהכיס שלך :cry:

צודק, באתי לרשום את זה והקדמת אותי.

אהה ובמקרה שהביטוח רק יכסה 1 מיליון שקל מה-10 מיליון יהיה לכם לרוב ליווי משפטי עד 50K. :lol:

איחך פתאום כיסוי עד מיליון שקל נישמע מעט מאד.

דרך אגב בן אדם שיש לו כסף לקנות רכב כזה בטוח מכיר טייקון אחד או שתיים שמחזיקים 50% או יותר מאחת מחברות הביטוח בארץ אז נראה לי שלבטח את הרכב לא יהיה לו קשה :wink:

מה שבטוח מליונר או מליארדר אבל לא טיפש, להביא רכב כזה בלי לבטח אותו זה טמטום.

באמת מעניין לדעת כמה מערכות הגנה דורשים על רכב כזה ובמידה והרכב ניגנב לא תשמעו מהמשטרה "תמלא טופס גניבה", חצי מהצי של משטרת ישראל יהיו בשטחים של בני דודנו.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם שמתעניין בה מחזיק בבית ב458 ספיידר, R8 v10, sl 55 amg , s class 63 amg ועוד כמה רכבים. יותר מזה אי אפשרלפרט. כן , כאן בארץ! הלוואי ויקבל אותה באמת!

קשה לי להאמין שמדובר בבחור הזה, יש בחור אחר עם 2 רכבי פרארי (458 ו-FF) בבית, ועוד אחת משוערת (F12), אני די בטוח שהוא הרוכש.

וכן, גם כן בארץ.

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,

4. חזור לסעיף 1.

7.חזור לסעיף 1.

בתור אחד שהיה חובב למבורגיני בעבר ויצא לו לנהוג גם על מרצ'ילאגו וגם על F430 סקודריה - אין לך מושג כמה אני מבין את מה שרשמת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לי כמויות כסף כמו שיש לו הייתי מחזיק גם ויירון בארץ, למה?! כדאי פעם בשבוע להניע ולנסוע לבית קפה. למה כואב פה לאנשים אני לא מבין. שיהיה לו לבריאות הוא עושה טובה לכולנו שנותן לנו להנות מכאלה יצירות מוטוריות בכביש. :-)

אם חשבת שכואב לי - נהפוך הוא! רק כתבתי שעם כל הרשימה המפוצצת הזו הפרארי עדיין שווה יותר מכל הרכבים גם יחד, שזה משהו נדיר (עם רכבים כאלו).

מה שמעניין האם באמת היא תיסע על כבישי ארצנו או שלא (משער שלא).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם הרכב ישטף במים רגילים או במים מינרליים :roflmao:

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו??? מים מזוקקים עם תוספות יחודיות + דיטיילינג בכל שטיפה + כיסוי משי לסיום (ואולי כמה טקסים פאגאניים, בטוח לא יזיק).

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו??? מים מזוקקים עם תוספות יחודיות + דיטיילינג בכל שטיפה + כיסוי משי לסיום (ואולי כמה טקסים פאגאניים, בטוח לא יזיק).

טקסים פראריים :wink:

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...