Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הישראלי שקנה פרארי ב-10 מיליון שח LaFerrari

alon-g
שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי יקח לחתימה שלו? אוטו עם נשמה? זה פח זבל עם מנוע בנוי.

תשמע, הייתי מוכן להתערב שאתה בן 18 ואכן הייתי קרוב, בגיל 15 גם אני חשבתי כמוך ועם הזמן הבנתי שלקוביה יש כמה צדדים...

יש שמועות ש-GTI עם כולה 280 כ"ס קיבלה בראש מ-R8 V8 בכביש 431 סה"כ 5-6 מכוניות ועוד התחילה לסגור עליה כי R8

מוגבלת ל-250 קמ"ש וה-GTI לא. אז תקנה GTI ב-200K למה לשלם 1.5 מליון ל-R8. אין לזה סוף...

נכון לגמרי. וכן, אני בן 19. אני גם חושב שאני בין בני ה19 היחידים שכסף ותהילה ובלה בלה בלה, לא מעניינים אותם.

אין לי תקציב אפילו למדבקה שמדביקים על הג'אנט של הפרארי הזאת. אבל גם אם היה לי, אני יכול להבטיח לך שלפני שהייתי קונה את הפרארי הזאת, הייתי בודק רכבים אחרים. נכון שהפרארי הזאת היא מותג, נכון שה10 מיליון פה לא מדברים רק על הרכב והטכנולוגיה שלו. והרכב הזה אדיר, הייתי משלם כסף רק בשביל לשבת בפנים! אבל אם הייתי מליונר, שניה לפני שהייתי סוגר את העסקה באוטו איטליה, הייתי חושב לעצמי.. 'אולי אני יכול להביא משהו יותר טוב, יותר יפה, יותר מעניין' במחיר מופחת, ובהרבה?

זה כל מה שאני מנסה להגיד. אבל קצת קשה עם כל חסידי המזומנים פה, שבשבילם, מה שעולה יותר, בהכרח יותר טוב.

ואגב, סתם שתדע, בקולט השקיעו זמן, כסף, מחשבה.

לא הלכו לסוכנות וקנו אותה ככה.

אפשר גם לציין את העובדה שאפשר לקנות איטליה או 458 במחיר הרבה יותר נמוך אבל עזוב....... שלא יתחילו לבכות לי פה כל חבורת הליצנים חובבי הכסף פה.

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי חבריקו נתחיל בכך שאל תזלזל בR8, אני לא רואה הבדל בין הפרארי הזאת לאאודי. שתי מכוניות על. אחת מאיצה מ0-100 ב3.9 שניות והשניה ב3 שניות. ואוו, big fucking deal, שתיהן עוברות את ה300 קמ"ש והפרארי מהירה באיזה 50 קמ"ש בערך, כמובן בתוספת כל ה400 כ"ס הבדל ביניהן.

1. לא מקנא, שוב. אני נוסע בפיאסטה 97 שלי עם ה60 כ"ס הצנועות שלה, בעליות אני מפגר מאחורי כולם, ויש שלל בעיות שלא אפרט עליהן פה.

2. חמוד, אני לא קובע כלום. אני בסך הכל מישהו שמגיב בשרשור בפורום. יש לי זכות וחופש לעשות מה שבאלי ואני לא צריך לשאול אותך מה לעשות

3. אני, לעומת הרבה אחרים פה, לא מסתכל על המחיר. מסתכל על הביצועים, על התמורה למחיר. אז כן, אני מעדיף את המיצובישי קולט הזאת מהארץ, זאתי עם ה1000 כ"ס, שעברה tuning מפה ועד הודעה חדשה, אבל לפחות אוטו עם נשמה, אוטו שהשקיעו בו.

ולא ללכת לאוטו איטליה 'או או או אני כזה מיליונר עשיר תעשו לי per-order לפרארי החדשה'.

זה הכל. כסף זה טוב, הלוואי עלי. אני בן 19 שמרוויח כולה 3 אלף כל חודש לפני הצבא. אבל אם לימדו אותי משהו בחיים זה בחיים לא להסתכל על המחיר. כל אחד יכול לנקוב במחיר. גם אני יכול למכור את הפיאסטה שלי ב20 מיליון ביד2, זה לא חכמה. השאלה מי יקנה.. ורק חמורים קונים רכב במחיר כזה. עדיף כבר לקנות איזה מדינה קטנה באפריקה מאשר את הפח על הגלגלים הזה שחוץ מיחסי ציבור אין לה באמת מה להציע.

אז היא מאיצה ב3 שניות מ0 ל100. יאוו, בטח זה יעשה רושם על הבחורות שעומדות מצד שמאל ברמזור. זה בטח יגרום לו להגיע ליעד יותר מהר!

שוב, אני יודע שמדובר פה בתחושה, לא במהירות אלא בנהיגה עצמה. בנוחות, בגאונות של הנהיגה, אבל אני פשוט אומר שאפשר לקבל את אותה הנאה (ואפילו יותר) אם תקחו שברולט קורבט ידנית. תאמינו לי תענוג גדול מיזה לא יהיה!

אפילו עדיף את הסופרב החדשה, שחונה במקומך! :lol: :lol: :lol: הפרארי יכולה לעשות את זה? אה?! אה?! לא!

חחחחחחחחחח

אתה לא מתבייש? קורא לפרארי פח על גלגלים? אתה יודע כמה אומנים מלטשים חלק בעבודת יד אחד אחד בשביל להרכיב את הרכב הזה? זאת אומנות!, זה שמי שקנה אותה בישראל למטרת פרסום או שלא, זה לא אומר כלום, תזכור שישראל היא סיכה ותו לא על המפה, מדינת עולם שלישי שקניית פרארי בה צריכה להתפרסם.. אבל למה לזלזל ככה ברכב ? אאודי מרכיבים רובוטים, פרארי בונים בעבודת יד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

היית משלם כסף רק כדי לשבת בתוכה...מעניין...

לא אמרת שאתה עוזב? :?

סחתיין על העריכה עם הדרמטיות והכסף.

לא, הרגשתי נכונות להישאר פה קצת ולצחוק.. תרגיש חופשי להמשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מודה לכבודו. האורים והתומים בכל הנוגע לרכבים ואמות מידה מוסריות.

נראה לי שאפרוש כעת לבצע את הסיגוף היומי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתם הבנתם אותי לא נכון, אז אני אסביר את עצמי שוב, הכי טוב שאוכל.

האוטו הזה חלום, רק מהסרטון אפשר להזיל ריר. אם זה הביצועים, הנוחות, ההרכבה, הכל. הרכב הזה באמת חלום.

אבל לדעתי המחיר מופרז מדי. 10 מיליון שקל לרכב, באשר יהיה, זה הרבה כסף. במחיר נמוך פי 10, יש שלל רכבים שיכולים לתת לנהג הנאת נהיגה לא פחותה ממנו (קורבט, R8, SLS) במחיר שנע סביב המיליון... ועם זאת, לא לאבד מהיוקרה. אולי מהיחודיות.

כי בסופו של יום, המהירות לא משנה, וגם לא ההאצה, וגם לא העיצוב (שהוא יפה, חוץ מהמראות בצדדים שנראות כמו האוזניים של שרק), וגם לא המנוע. בסופו של יום מה שמעניין בעל רכב שכזה זה מספר העיינים שהוא ניקר בעזרתו.

וזה מה שעצוב לי, מקווה שתבינו ושתפסיקו להלל את החברה 'פרארי' כאילו היא התגלות האלוהים.

בסך הכל, בלי להעליב, בתור חובב רכב מושבע, זה כולה 4 גלגלים שעליהם מורכב פח. לא משנה אם רובוטים או בני אדם עשו אותה. שלא לדבר על זה שרובוטים עדיפים.. בני אדם הם יצורים מגעילים :-D

אם פגעתי בכם, על הז*ן שלי, אמרתי את מה שהיה לי להגיד ואני לא חוזר בשום דבר ממה שאמרתי. אתם רוצים להמשיך להלל את החברה, בציפייה שיום אחד תיהיה לכם גם פרארי בחניה? be my guest.

אבל אל תזיינו לכולם את השכל בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מניח שמי שמוכן לשלם מליוני דולרים על מיכאל אנגלו הוא אידיוט, כי ״יש מלא ציירים שמציירים יותר יפה בעשירית מחיר״

יש דבר שנקרא אומנות, שכמו מוניטין ועוד פקטורים שקשה להגדיר אותם מוחשית, הופכים שני אובייקטים שדומים בתיאורם לשונים מאוד בשוויים.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מניח שמי שמוכן לשלם מליוני דולרים על מיכאל אנגלו הוא אידיוט, כי ״יש מלא ציירים שמציירים יותר יפה בעשירית מחיר״

יש דבר שנקרא אומנות, שכמו מוניטין ועוד פקטורים שקשה להגדיר אותם מוחשית, הופכים שני אובייקטים שדומים בתיאורם לשונים מאוד בשוויים.

על זה אני בכלל לא אדבר. כמה ציורים של ציירים מתים קפצו במחיר באלפי אחוזים אחרי שהצייר מת? זה בכלל שטויות

תרבות הצריכה, אוי.....:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חפירות.

הלוואי יהיו בישראל רק רכבי יוקרה לא משנה כמה למה ואיך.

חחחח אם בישראל יהיו רק רכבי יוקרה, הם כבר לא יהיו רכבי יוקרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, כי הוא הגיע למצב שהוא יכול לרכוש פרארי על ידי זה שבמשך שנים הוא זרק את כספו ללא כל התחשבות ובזבז אותו ללא הכרה....:shock:

לא כלכך מעניין אותי (או אותך אני מניח) איך הוא הגיע לכסף, אבל אם זה יעלה לו בעוד מיליון 2 מס למדינה כדי להביא את הרכב למדינה, הוא ישלם אותם (ולזה הייתה כוונת המשורר).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר קריסטיאנו רונאלדו היקר, בתור שחקן שמרוויח לא מעט כסף הייתי מצפה ממך לקנות אחת...

ועכשיו לרצינות, בכל הביקורתיות שלך כנגד אותם האנשים שיקנו את הלהפרארי (וואו אני שונא להגיד את זה) אתה שוכח פרט מאוד מאוד חשוב, אותם האנשים שקונים אותה ב10 מליון שקל הם ממש לא טיפשים, ואתה ידוע מה יותר מזה הם גאונים, ובוא אני אספר לך מה יש בפרארי הזאת שפשוט אין לא בR8 לא בSLS ולא בקולט המשופרת, וזה המושג Limited Edition, שתי מילים שבעוד מספר שנים יגרמו לו להכפיל את הכסף שהוא שילם, אני בטוח ב98% שאותו אלמוני שקנה את הרכב הוא לא מעריץ פרארי מושבע, וכנראה שאפילו לא קרוב לכך, הוא פשוט איש עסקים ממולח.

אם נלך על נתונים יבשים:

פרארי 250 GT ברלינטה, נמכה ב2003 ב$1,195,691, ב2012 היא נמכרה ב$6,710,000, 400% בפחות מ10 שנים, אין איש עסקים שלא היה חולם למניה כזאת.

(נתונים רשמיים של פרארי)

אתה מבין? תאמין לי שהוא לא מחפש להאיץ לידך במרמזור ולהראות לך איך הוא מגיע ל100 קמ"ש ב3 שניות, יותר מזה הוא כנראה שבקושי יסע עליה, וככה היא תמכר באפילו יותר.

ואני לא אומר שזה טוב, זה אפילו דיי חבל שהאוטו הזה הוא לא יותר מהשקעה מוצלחת מאשר רכב לאנשים שאוהבים מכוניות, אבל אין מה לעשות, החבר'ה האלה לא נהיו עשירים מלהינות במכוניות על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותנטי? :evil:

בטח אותנטי, גם הסוניק הגיע לזה, כשזרקו אותה ממטוס לפרסומת :)

לפי מה שאני יודע המהירות המוצהרת היא 155 מייל לשעה, כלומר באזור ב250 קמ"ש. תוסיף צ'יפים שמיפים, ושאר שיפורים, ויש מצב שזה אותנטי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

או ליד הF12 Berlinetta הישראלית אשר גם כנראה לא נמצאת בארץ בפועל.

בכל אופן, מדובר על רכב מדהים אשר ומסתבר שכל ה499 כבר נמכרו (מצאו 499 "חמורים" :)).

מעניין אם פרארי ירשו לעיתונות לקחת אותה לרינג, מסקרן...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...