Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

אבל אתה מבין שאתם יכולים לשחק במשחק הזה רק כי אחרים מאפשרים לכם על חשבונם?

ברור שלא, תחשוב על עצמת הדיסוננס הקוגניטיבי, הנפש לא יכולה להכיל כזה דבר. אני לא יודע מי זה הברנש אבל יוצא מנק' הנחה שהוא בחור חביב ולא איזה מסטר מניפולייטור. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא עול, אז כשהמציאות לא מתיישבת עם התזה פשוט סותמים אוזניים עוצמים עיניים ומאמינים באותה פוזיציה שחונכנו אליה מלכתחילה וגורמת להרגשה נעימה. 

איזה מנגנון זה מזכיר לך..? 🤷

• אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 19 דקות, yd b-4 כתב:

אתם יכולים לשחק עם אוירונים וטנקים וכסף כי אני מאפשר לך את זה.

אין לאף אחד ספק שאתם (במאסות, לא בטופ, הטופ מבין שזה חרטא) מאמינים בזה באמונה שלמה, או לפחות נהנים להעמיד פנים שמאמינים בזה באמונה שלמה, כי בכל זאת מורגלים בכך מהילדות. רק ששוב - מי שמאפשר לכם לשחק את המשחק זה המגזר שמשלם מסים, משרת בצה"ל ומניע את הכלכלה. סולל את הכבישים, מניח צינורות ביוב, אוסף את הזבל ברחובות, מטפל בחולים וכו'.

האמונה היא דבר נהדר. אני לא יכול להעיד על עצמי שאני לא מאמין כלל. אבל בוחן מציאות נהדר עוד יותר.

כמו שאמר כאן חבר אחד - אם לא תהיה אפשרות אחרת, נעשה השתדלות. אז אולי בכל זאת לא מאמינים באמונה שלמה אלא נהנים מלחיות במערכת בלתי שוויונית?

• אהבתי 6

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, oryo כתב:

ברור שלא, תחשוב על עצמת הדיסוננס הקוגניטיבי, הנפש לא יכולה להכיל כזה דבר. אני לא יודע מי זה הברנש אבל יוצא מנק' הנחה שהוא בחור חביב ולא איזה מסטר מניפולייטור. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא עול, אז כשהמציאות לא מתיישבת עם התזה פשוט סותמים אוזניים עוצמים עיניים ומאמינים באותה פוזיציה שחונכנו אליה מלכתחילה וגורמת להרגשה נעימה. 

איזה מנגנון זה מזכיר לך..? 🤷

במוקדם או במאוחר, הכאפה תגיע וזה לא יגמר במס על שתיה מתוקה וחד"פ...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שלא אחד בלבד עמד עלינו לכלותינו...והקב"ה מצילנו מידם"

צהלות השמחה של @יבגניפ)אל תפגע אתה רק דוגמא( ממשלת השינוי מהר מאוד הפכו לייללות נהי ותוגה.

תסכים איתי על משהו אחד. המגזר החרדי והמדינה זה נס.

אתם הרוב וחוץ מתקופות קצרצרות לא הולך לכם לטפל בבעיית הליבה הזאת ביעילות.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, yd b-4 כתב:

תסכים איתי על משהו אחד. המגזר החרדי והמדינה זה נס.

לול.

אין כאן שום נס. יש כאן ציניות פוליטית קיצונית, שמנצלת מדינה לא מאוד יציבה, עם הזמן בהקצנה מכל כיוון אפשרי, כמו כזה בסרטי אנימציה לילדים, שבהם יש איזה אציל רשע שדורש יותר ויותר מהתושבים בכפר שלו, עד שהם מתמרדים או משהו.

כבר היינו במעגלי ויכוחים \ דיונים סביב זה, ואתה יודע את דעתי. בקורונה החרדים הוכיחו סופית שהם לא חלק ממדינת ישראל, אלא אוטונומיה שרק יודעת לקחת ועוד ועוד. וזה עובד לכם אך ורק בגלל הקונסטלציה הפוליטית הדפוקה שיש כאן, וזה שבניגוד לערבים, לקנות אותכם בכסף זה משהו שעדיין נתפס כלגיטימי. אבל, כאמור, אני אופטימי שגם זה הולך להגמר. 

המצב הכלכלי אחרי המלחמה יהיה מאוד רע, אם הוא לא מספיק רע עכשיו. וגם מי שלא סולד מההתנהלות שלכם היום יגיע לשם.

• אהבתי 5
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 21 דקות, yd b-4 כתב:

משוואה פשוטה של עלות תועלת.

כשהאצבעות של הנציגים החרדים יעלו יותר ממה שהמדינה תוכל להרשות לעצמה, המשוואה תתהפך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, yd b-4 כתב:

תקופות קצרצרות לא הולך לכם לטפל בבעיית הליבה הזאת ביעילות.

רפורמת כיבוי אש - אחת מהרפורמה הכי זניחות שיש אבל הכי משמעותיות שקרו הרבה זמן ולא קיבלה מספיק יח"צ כי זה נושא אפרורי. 15 שנה זה לא קרה אלא רק במשמרת של בנט.

רפורמת ירקות ופירות - אומנם קיבלה יח"צ ושינוי כותרות תחת ממשלת נתניהו כי צריך לגזור סרט כלשהוא גם היא הביאה לנו מבחר טוב של ירקות ופירות (מבין שהכי נוח להביא מטורקיה אבל זה מביא אלינו יותר קרוב משווקים אחרים).ועדיין קרתה תחת ממשלת בנט. 

רפורמת ייבוא - גם קיבלה יח"צ והחלפת כותרות תחת ממשלת נתניהו ועדיין קרתה תחת ממשלת בנט.

3 רפורמות שרק הראשונה חוסכת לשוק כמה מיליונים טובים (מהרגע שאושרה) והולכת לחסוך עוד כמה מיליונים אם לא ישימו רגליים לרפורמה תוך 5 שנים (או 3 שנים, לא בדיוק זוכר את התוקף שנתנו לתקנים הישנים).

מעדכן שמדובר על חיסכון של 7.5 מיליארד שקל בשנה.

תוך 4 שנים ימחקו כל התקנים שלא הוחלפו (ורואים שיש התקדמות בנושא) לינק אתר הכבאות אזור הרפורמה בריגולציה

כתבה בנושא מ2021 משם ציטטתי את הנתון של ה7.5 מיל' 

ציטוט

הממשלה והכנסת קבעו שבמסגרת הרפורמה כל הוראות הנציב (המעגנות כיום את הרגולציה) יתבטלו בתוך ארבע שנים (עד 1.4.2026).

• אהבתי 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yd b-4 כתב:

בהתחשב בכך שכבר בממשלת הריפוי והגאולה שיש לנו כיום מתחילים להבין שאולי המס על שתיה מתוקה היה מבוסס (לאור נתוני בריאות במגזר) ואולי באמת צריך לשלב חרדים במשק (כי הם בלתי מורגלים לחיות מחוץ לבועה) ובצבא (כי הרי לא באמת כולם גדולים בתורה), אז ככל הנראה העניין של הלא מצליחים זמני. אז כן, לוקח זמן. כן, בעייתי. כן, כואב. אבל אל תשכח שבכל זאת הכאב של המגזר שלנו בא מנקודת רווחה. שאתם רוצים. תחשוב על זה ככה. אתה דופק אותי בקטנה (שמספיקה לך כי ככה הורגלת לשתוק כל החיים ולהעמיד פנים שאתה שמח), אבל בסופו של דבר, רוב מי שמגיב לך פה הגיע לפורום כי הוא בתחביב מאד יקר, שהוא יכול להרשות לעצמו. ועם כל הבעיות הרבות שיש פה, אולי לא מיליונר, אבל גם לא חי רע.

תחשוב על זה.

• מעניין 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yd b-4 כתב:

.תסכים איתי על משהו אחד. המגזר החרדי והמדינה זה נס.

הנס הוא שהמדינה שורדת את החרדים. בערך ובינתיים.

האמת התחילה במשפט "בראשית ברא האדם את אלוהים".

• אהבתי 4
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, RK כתב:

בהתחשב בכך שכבר בממשלת הריפוי והגאולה שיש לנו כיום מתחילים להבין שאולי המס על שתיה מתוקה היה מבוסס (לאור נתוני בריאות במגזר) ואולי באמת צריך לשלב חרדים במשק (כי הם בלתי מורגלים לחיות מחוץ לבועה) ובצבא (כי הרי לא באמת כולם גדולים בתורה), אז ככל הנראה העניין של הלא מצליחים זמני. אז כן, לוקח זמן. כן, בעייתי. כן, כואב. אבל אל תשכח שבכל זאת הכאב של המגזר שלנו בא מנקודת רווחה. שאתם רוצים. תחשוב על זה ככה. אתה דופק אותי בקטנה (שמספיקה לך כי ככה הורגלת לשתוק כל החיים ולהעמיד פנים שאתה שמח), אבל בסופו של דבר, רוב מי שמגיב לך פה הגיע לפורום כי הוא בתחביב מאד יקר, שהוא יכול להרשות לעצמו. ועם כל הבעיות הרבות שיש פה, אולי לא מיליונר, אבל גם לא חי רע.

תחשוב על זה.

תיזהר במילותייך הוא מפחד מקפיטליזם..:rofl:

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, RK כתב:

רוב מי שמגיב לך פה הגיע לפורום כי הוא בתחביב מאד יקר, שהוא יכול להרשות לעצמו. ועם כל הבעיות הרבות שיש פה, אולי לא מיליונר, אבל גם לא חי רע.

לאור כ"כ הרבה שירשורי ייעוץ "מה הכי אמין עד 20-30K₪"

אני חושב שהמסקנה שלך שגויה מיסודה.

רוב "מי שחי לא רע" קונה חדש או כמעט חדש, ולא מתפלפל כל כך על כמה יחזיק הגיר או הטורבו.

כאן יש יותר צרכנות חכמה ורצון להבין במה משקיעים את הכסף מאשר תחביב יקר של טחונים.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושר של נכסים זה עניין סובייקטיבי.. כל אחד יכול להסתכל על עצמו או על אחרים ולהגיד אני עני והוא עשיר והפוך..

בתכלס על הנייר אני עשיר אבל בתחושות עוני של איסוף בקבוקים מהפח..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, BoazB11 כתב:

לאור כ"כ הרבה שירשורי ייעוץ "מה הכי אמין עד 20-30K₪"

אני חושב שהמסקנה שלך שגויה מיסודה.

רוב "מי שחי לא רע" קונה חדש או כמעט חדש, ולא מתפלפל כל כך על כמה יחזיק הגיר או הטורבו.

כאן יש יותר צרכנות חכמה ורצון להבין במה משקיעים את הכסף מאשר תחביב יקר של טחונים.

אני התכוונתי למי שמגיב בשרשור הזה, כשחלק ניכר מהם אני מכיר באופן אישי. ותאמין לי, הם בסדר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...