Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, Gavrik כתב:

ז"א שאם החוק עובר הם יכולים לדרוש את כל הזכויות של מי שמשרת "שירות משמעותי" כלומר: משכורת של חייל, פיקדון, הטבות מס, פקדון שחרור, שירותי בריאות מלאים בחינם וכל מה שיוצא בזה...

משכורת של חייל - יש כבר משכורת של אברך, לא? נדמה לי שזה יוצא יותר מחייל ג'ובניק. יצא שהם יקבלו פחות ממה שכבר מקבלים.

פיקדון על מה? חייל מקבל פיקדון אחרי שהוא משתחרר. הם לומדים בישיבה כל החיים לא? אין שחרור, אין פיקדון שחרור. אם מישהו רוצה לצאת מהישיבה וללכת לעבוד, אין לי בעיה שיתנו לו פיקדון כדי ללמוד מקצוע, להפך.

הטבות מס לעניים כבר יש להם.

שירותי בריאות בחינם, כמו מה למשל? גם ככה רוב שירותי הבריאות מסובסדים.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4790

• SlowRide

4637

• פינדר

3652

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

משכורת של חייל - יש כבר משכורת של אברך, לא? נדמה לי שזה יוצא יותר מחייל ג'ובניק. יצא שהם יקבלו פחות ממה שכבר מקבלים.

פיקדון על מה? חייל מקבל פיקדון אחרי שהוא משתחרר. הם לומדים בישיבה כל החיים לא? אין שחרור, אין פיקדון שחרור. אם מישהו רוצה לצאת מהישיבה וללכת לעבוד, אין לי בעיה שיתנו לו פיקדון כדי ללמוד מקצוע, להפך.

הטבות מס לעניים כבר יש להם.

שירותי בריאות בחינם, כמו מה למשל? גם ככה רוב שירותי הבריאות מסובסדים.

אני חושב שהבעיה עם זה היא בעיקר תודעתית. 

לבוא ולחוקק חוק שאומר את זה בצורה מפורשת, במיוחד היום, זה האמא של השתנה מהמקפצה.

כרגיל - מטומטמים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

זה גם מה שאני אומר.

רואים שהם לא שירתו בצבא.

אני גם מוכן שיתנו להם את אותם זכויות כמו לסטודנטים. שיתכבדו לשלם שכר לימוד אוניברסיטאי (הם סטודנטים, לא?), אולי לקבל איזה הנחה לנסיעות באוטובוס, ונקודת זיכוי אחת שלמה במס אחרי שהם מסיימים את הלימודים.

רגע, הם לומדים כל החיים, לא? אז אין נקודת זיכוי.

בעצם איך הם ילמדו כל החיים, תואר אתה יכול ללמוד מקסימום 7 שנים (10 אם זה באוניברסיטה הפתוחה).

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, RK כתב:

זה כל כך בולשיט ובריחה מאחריות, שזה מדהים שיש אשכרה אנשים שמאמינים בזה אמונה שלמה.

אוקי.

לפני 10 דקות, RK כתב:

זה לא תחרות מי מודה יותר, ואני לא הבעתי בכלל דעה על האם זה תקין או לא תקין. בעיני זה כנראה בלתי נמנע.

כי אתה מחפש להתפלסף. לפעמים התשובה היא ממש פשוטה ולא צריך לעשות ניתוח יותר מדי.

ואם אתה אומר שזה בלתי נמנע (קרי שיהיו כאלה שבגלל שיש להם כסף וכוח הם משפיעים על המדינה), אז מה זה משנה לי אם תהיה דיקטטורה? גם ככה הקול שלי לא יקבע כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

אני חושב שהבעיה עם זה היא בעיקר תודעתית. 

לבוא ולחוקק חוק שאומר את זה בצורה מפורשת, במיוחד היום, זה האמא של השתנה מהמקפצה.

כרגיל - מטומטמים. 

שיחוקקו, אני הייתי מוכן להצביע בעד בשתי ידיים.

גם ככה יש יותר מדי חיילים בצבא שאין מה לעשות איתם. אז חלק ילמדו תורה, למי אכפת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

בעצם איך הם ילמדו כל החיים, תואר אתה יכול ללמוד מקסימום 7 שנים (10 אם זה באוניברסיטה הפתוחה).

תואר רב ראשון

תואר רב שני

P.hR

אפשר לאלתר הכל.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יובל .מ. כתב:

תואר רב ראשון

תואר רב שני

P.hR

אפשר לאלתר הכל.

שיאלתרו מה שבא להם, אבל שיקבלו את אותם הזכויות כמו סטודנטים.

ושישלמו שכר לימוד. אין לי בעיה שהכסף הזה יגיע מאיזה תורם אמריקאי, העיקר שייכנס לקופת המדינה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שימציאו להם איזה תואר שהם רוצים כל עוד זה לא יעלה לנו יותר ממה שזה עולה עכשיו. 

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

לבוא ולחוקק חוק שאומר את זה בצורה מפורשת, במיוחד היום, זה האמא של השתנה מהמקפצה

למה? זו הודאה באמת. שקיפות זה דבר טוב. הצבא לא צריך אותם תכלס. לא שאין חרדים חכמים מוכשרים שהצבא יוכל להעזר בהם, רק שזה כבר עובד לא רע המון שנים בלעדיהם ואין סיבה להתאים את כל הצבא לאורח החיים המיוחד שלהם בשביל זה. 

חוץ מזה, מי מהם שרוצה בכל זאת להתגייס, אף גורם רשמי לא מונע ממנו. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, vadim6385 כתב:

משכורת של חייל אין לי בעיה שיקבלו, עליי.

את אותם 420 ש"ח בחודש שאני קיבלתי בסדיר.

כנ"ל לגבי מענק שחרור שאפשר פחות או יותר להתנגב איתו.

זה כי אתה היית ג'ובניק.

הם משרתי שירות משמעותי.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, יובל .מ. כתב:

שלטון הימין היה בשלטון עם "שמאל". ההשפעה שלהם הייתה קטנה כאשר היו גורמים יותר מרסנים כמו מפלגת העבודה, כחול לבן, יש עתיד ושאר חבריהם. מן הסתם כאשר הצד המתון בממשלה זה מפלגת הליכוד (או סוג כלשהו שלה) ההשפעה שלהם תהיה משמעותית.

שלטון ימין כמעט בלי הפסקה מ-77. 45 שנה! אתה קולט את זה? היום זאת מכירת חיסול אך ורק כדי להציל נאשם בפלילים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, mikyl כתב:

שלטון ימין כמעט בלי הפסקה מ-77. 45 שנה! אתה קולט את זה? היום זאת מכירת חיסול אך ורק כדי להציל נאשם בפלילים. 

אוקי, איך זה קשור למה שכתבתי?

פורום קהלת הוקם ב-2012, אין פה קשר למה שהיה ב-77.

הארגונים האלה מקבלים עוד ועוד הכרה בשנים האחרונות (אני אגיד שאני "מייצג" את הציבור הרחב פה) ובמיוחד מאז הפעילות של ארגון V15, מה שהיה ב-1977 לא מעניין אותי.

הממשלות מאז 2015 תמיד היו מורכבות מגורם יותר שמאלני נקרא לזה מביבי. נוסיף לזה את ההתפשטות של פייסבוק ואינסטגרם ונקבל מודעות יותר רחבה של הציבור למה שקורה בפוליטיקה.

ממליץ לך לקרוא את מה שאני כותב ולא רק לצעוק את אותה מנטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

הצבא לא צריך אותם תכלס. לא שאין חרדים חכמים מוכשרים שהצבא יוכל להעזר בהם, רק שזה כבר עובד לא רע המון שנים בלעדיהם ואין סיבה להתאים את כל הצבא לאורח החיים המיוחד שלהם בשביל זה. 

זה שישנם תפקידים מיותרים לא אומר שצבע לא צריך אנשים. פשוט חוסר יעילות. בצבא שאני מכיר תמיד היו חסרים אנשים. ולמה צריך להתאים את כל הצבא לאורח החיים המיוחד שלהם? בצבא כבר משרתים מלא אנשים דתיים. אף אחד לא יתאים את הצבא לאורך החיים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו ריאיון קורע לב כדי לקדם אלבום חדש.

העיקר שהוא בוכה.

FB_IMG_1678873379548.jpg

לפני 1 דקה, mikyl כתב:

זה שישנם תפקידים מיותרים לא אומר שצבע לא צריך אנשים. פשוט חוסר יעילות. בצבא שאני מכיר תמיד היו חסרים אנשים. ולמה צריך להתאים את כל הצבא לאורח החיים המיוחד שלהם? בצבא כבר משרתים מלא אנשים דתיים. אף אחד לא יתאים את הצבא לאורך החיים שלי.

אם תגיד שאתה טבעוני יביאו לך נעליים טבעוניות ותפריט מותאם. היום אם מישהו מתגייס ומחליט לעבור שינוי מין הוא יקבל את ההקלות המתאימות לו:צה"ל מרחיב את שילוב הטרנסג'נדרים: "הישג, הסובלנות כלפיהם נפלאה" (ynet.co.il)

אתה לא יכול לגייס אנשים בכפייה ולהגיד להם "*** על כל הערכים שלכם". אתה רוצה לגייס חרדים? תדאג למערך תומך מתאים. 

בגלל זה צה"ל לא באמת רוצה אותם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

ממליץ לך לקרוא את מה שאני כותב ולא רק לצעוק את אותה מנטרה.

זאת לא מנטרה, זאת המציאות. ימין כבר עשרות שנים בשלטון, אבל שמאל אשם בהכל - טרור, חוסר משילוט, יוקר המחיה, מחירי הדירות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, mikyl כתב:

זאת לא מנטרה, זאת המציאות. ימין כבר עשרות שנים בשלטון, אבל שמאל אשם בהכל - טרור, חוסר משילוט, יוקר המחיה, מחירי הדירות וכו'.

אתה בטנטרום חבר. לא הבנתי איך זה קשור לעניין העמותות והלוביסטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...