Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

פוליטיקה זה עסק מלוכלך גם אם אתה מנסה להשאר בצד החוקי. הדוגמה הקלאסית יחסי תן וקח בין משקיעים לרשויות מקומיות לגבי חריגות בניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4762

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני שעה, פינדר כתב:

הכל היה נכון גם לפני העסקה הראשונה, ובסוף קיבלנו חטופים חיים.

אם אתה לא רוצה עסקה, תגיד. זו דיעה לגיטימית. לא צריך להתפלפל בכל מני תירוצים.

בעסקה קיבלנו יותר ממאה חטופים חיים תמורת שחרור כמה ילדים שזרקו אבנים או ניסו להרוג.

אני בהחלט נגד הפסקת המלחמה ושחרור מאות רוצחים א-לה סינוואר (כולל ליו"ש) כדי להחזיר גופות לקבר ישראל. בין שני אלה אמנם יש מרחב גדול, ואני מאמין לחמאס כשהוא מפרט את תביעותיו גם אם אחרים ממשיכים להאשים את "ממשלת החורבן" שהיא לא מעוניינת להחזיר חטופים ואת העומד בראשה שהוא רוצה במותם.

לפני שעה, Pika007 כתב:

זה מדהים איך אם חוזרים על משהו מספיק פעמים אפילו ההיסטוריה מתחילה להשתנות.

מתוך מגילת העצמאות:

זה מאוד חד משמעי שלא אמורים להפלות פה אף אחד. ישראל של היום רחוקה מאוד מהחזון המקורי.

חזון על פי נביאי ישראל? יש פה בדיון לא מעט שמרוצים מההתרחקות מהחזון הזה.

אגב, ישראל כמדינת לאום של העם היהודי לא מפלה אף אחד יותר מחוק השבות.

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

אם המחבלים החיים משוחררים לעזה אין לי בעיה לשחרר אותם גם תמורת גופות.

יש כל כך הרבה מחבלים בעולם שמתים לחסל אותי אז עוד 1000 מהצד השני של הגבול ממש לא ישנו משהו.

לעומת זאת לשחרר 10 מחבלים למזרח ירושלים זה דבר שבוודאות נשלם עליו בדם.

רק השבוע פורסם שחמאס עומד על כך שהאסירים ישוחררו למקום מגוריהם. לא מעט מ"מחנה השלום" היו רוצים לראות את מרוואן ברגותי כמתון הבא שעושים איתו עסקאות ברמאללה.

ד"א, סינוואר שוחרר לעזה. מעבר לגבול החכם.

לפני כשעה, Potato כתב:

מה הפואנטה בלציין את זה? 

ללויות אחרות הם הגיעו?

אומר לך מה הפואנטה בלציין את זה. ככה מעצימים את הנראטיב על גזענות.

בהפגנות במוצ"ש הדם הזה כבר תורגם ל"מחאה", כשפעיל דרוזי העלה גירה את חוק הלאום, הגזענות וההפרדה בין דם לדם. את הקשר הרופף בין חוק הלאום לבין גזענות עברנו כבר. אפילו תומכי מחאה הגונים טענו שאין בו כל רע, "אבל עכשיו לא העת" ו"לא צריך לתקוע אצבע בעין". כן, כאלה אנחנו... לא יכולים לטעון שגם אנחנו עם בעל זכות למדינת לאום. כמו כל גזעני אירופה למשל.

מה שהפריע לי בנאום של הדרוזי הצדקן והמסית זה חוסר היכולת להתבוננות עצמית. העדה והקשר שקשרה עם המדינה לאחר שנלחמה נגד הקמתה הם התקוה ששינוי אפשרי, אבל זריקת אבנים ובתי זכוכית זה הוא. אצלנו ארגון להבה מוקצה (ובצדק), אבל איך היינו מכנים קבוצה של יהודים שלא מקבלת "נישואי תערובת", על אחת כמה וכמה כשמדובר באחת מבנותיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, פינדר כתב:

אאלט הם אמורים להצהיר בתחילת העסקה מה מצב החטופים.

מעבר לכך השלבים הראשונים כוללים החזרת חטופים חיים והמתים רק בסוף. אז אם אתה מקבל גופות ביום הראשון, אין בעיה לבטל את העסקה.

השאלה מה ישראל צריכה לעשות בשביל ההצהרות האלה. אם ישראל נסוגה, גם אם מבטלים את העסקה מיד הם כבר הרוויחו ואנחנו הפסדנו.

יש הרבה פרטים שלא ידועים לציבור.

אפשר להניח שהם לא באמת מתכוונים להחזיר את כולם לפי ניסיון העבר. השאלה מה יהיה המחיר שנשלם עבור החטופים שכן יצליחו להחזיר בעסקה כזו, לפני שהם יפרו אותה שוב. הם יטפטפו כמה חטופים בודדים, יתבצרו מחדש, יקבלו את האסירים שלהם, ויפרו את העסקה. צה"ל יצטרך שוב לכבוש את אותם מקומות, שוב יפלו חיילים, שוב לחץ בינלאומי, שוב עסקה, שוב ישחררו בודדים, שוב נסיגה, שוב שחרור מחבלים, שובכניסה מחדש, שוב חללים וככה זה ימשך שנים כשחמאס ממשיך לשלוט ברצועה ומהווה איום על ישובים ישראלים.

חמאס כרגע הוא זה שמוביל את ישראל למרות הנחיתות הצבאית שלו בדיוק כמו שחיזבלה שולט בעניינים בצפון וישראל נגררת להגיב למעללים שלו בצורה מבוקרת שנראה שלא יוצא ממנה שום דבר חוץ מעוד אימונים לכוחות.

אין לנו מנהיגים ואנחנו נגררים אחרי ארגוני טרור מסריחים שבמו ידינו עזרנו להם לגדול. 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, asix כתב:

מזכיר קצת את איראן וצפון קוריאה. למי שחושב שאני מגזים - הלוואי ואני טועה.

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=skbxgm2s0

שאני אתן להם הנחה? זיהוי פנים לטובת מניעת פגיעה בפנים של המפגינים? אני תמים מידי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

אצלנו ארגון להבה מוקצה (ובצדק)

בטח מוקצה. רק חבר טוב של ראש הממשלה בפועל.

image.thumb.png.b2cb41e799fd9e376dab5917314cf45b.png

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Renaultrap כתב:

איך היינו מכנים קבוצה של יהודים שלא מקבלת "נישואי תערובת"

חרדים, חלק גדול מהדתיים, ולא רק הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איך היינו מכנים קבוצה של יהודים שלא מקבלת "נישואי תערובת",

אתה בטח עולה חדש, אחרת היית יודע שהמדינה באופן רשמי לא מאפשרת נישואי תערובת חוקיים בשטחה.

והיית יודע שמשקיעים כספי מיסים במניעת נישואי תערובת.

image.thumb.png.b802ef893acc71fdd15c1cd7db5e7924.png

image.thumb.png.e09767b150cf226128a5d3451b561f42.png

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק השבוע פורסם שחמאס עומד על כך שהאסירים ישוחררו למקום מגוריהם. לא מעט מ"מחנה השלום" היו רוצים לראות את מרוואן ברגותי כמתון הבא שעושים איתו עסקאות ברמאללה.

ד"א, סינוואר שוחרר לעזה. מעבר לגבול החכם.

הבעיה היא לא סינוואר אלא חוסר היוזמה והמעש שלנו.

מעבר לגדר לא יאהבו אותנו ואנחנו עבורם בדיוק כמו שהם עבורנו. אם אתה עוזב את זה אז תמיד יקום איזה סינוואר שיפגע בך בסוף והדרך למנוע את ז היא קודם כל לדאוג שהיכולות שלו יהיו מוגבלות ואחר כך לפגוע בו קודם.

מה שהפריע לי בנאום של הדרוזי הצדקן והמסית זה חוסר היכולת להתבוננות עצמית. העדה והקשר שקשרה עם המדינה לאחר שנלחמה נגד הקמתה הם התקוה ששינוי אפשרי, אבל זריקת אבנים ובתי זכוכית זה הוא. אצלנו ארגון להבה מוקצה (ובצדק), אבל איך היינו מכנים קבוצה של יהודים שלא מקבלת "נישואי תערובת", על אחת כמה וכמה כשמדובר באחת מבנותיה?

זה בסדר להיות גזען אבל לפחות תדייק בעובדות.

הדרוזים נעו מעמדה ניטרלית בתחילת הסכסוך ועד שנות ה 40 שאז כבר סייעו להגנה.

פרט לקבוצה קטנה שהצטרפה כשכירי חרב לקאוקג'י הדרוזים לא נלחמו מעולם נגד הקמת המדינה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהגופים האנטישמיים של האו"ם מפרסם ש"אי אפשר לקבוע שיש רעב בעזה" (ותודה לאבו עלי על החשיפה). כל גופי התקשורת הישראליים שהבקיעו לנו גול עצמי פעם אחר פעם, בדגש על עיתון הארץ הפרו-חמאסי סותמים את הפה.

הארץ אפילו התעלמו מהדוח ופירסמו עוד כתבה על רעב מומצא ימים אחרי הפרסום.

חבורה של בוגדים מסריחים שיימכרו את אמא שלהם בשביל להשיג את המטרה שלהם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל ככה הם עושים כסף, מה אתה רוצה מהם.

יש הרבה יותר כסף בלעצבן אנשים מאשר בדיווח החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מוכר את אמא שלך למחבלים בשביל להרוויח עוד 10 אלף בחודש? לא נראה לי מההיכרות הוירטואלית שלי איתך.

אנשי עיתון הארץ הם האנשים הנחותים ביותר במדינה, אותה רמה של ביביסטים. וזה לא מעניין אותי אם הם כתבים פוליטיים או במדור ספורט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשהבן של ראש הממשלה נופש במלון בבעלות קטארית במיאמי, מה זה עוד 10000 שקל בחודש כדי לפמפם תעמולת אויב.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

כשהבן של ראש הממשלה נופש במלון בבעלות קטארית במיאמי, מה זה עוד 10000 שקל בחודש כדי לפמפם תעמולת אויב.

ילד זבל כזה בחיים לא ראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

ח"כ אליהו רביבו מהליכוד הציע היום (שני) כי ישראל צריכה ללכת לבחירות - ומתח בתוך כך ביקורת נדירה על הממשלה.

את הדברים אמר רביבו בראיון לערוץ הכנסת. "אנחנו ממשלה ללא הישגים, אולי צריך בחירות". כאשר נשאל על האפשרות כי הליכוד יאבד את השלטון, ענה: "ישראל לפני השלטון, ההידבקות לכיסא זו מגיפה". "גם כשאנחנו בתוך מלחמה?", שאלה העיתונאית מזל מועלם, ורביבו ענה: "אנחנו לא באמת בתוך המלחמה".

(מקור, סרטון מערוץ הכנסת)

--

עכשיו יתקנו אותי אם אני טועה, אבל אני חושב שזו פעם ראשונה שנאמרים דברים מהסוג הזה מגורם כלשהו מהליכוד מאז תחילת המלחמה, בפרט שהוא ח״כ מהעשירייה השניה (מקום 19). המשפט שלו לגבי ההידבקות לכיסא בהחלט חריג בנוף. כמובן שדיבורים כמו חול וכו׳.

זו פליטת פה? האמנם הם מרגישים את התסכול שמגיע מהאלקטורט? יכול להיות שהמצב בצפון והדרום עם הסיטואציה הפוליטית (חוק הגיוס) גודשים את הסאה של הקואליציה הנוכחית?

או שהוא יקבל נזיפה מהביג בוס שלא לנענע את הסירה?

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

בטח מוקצה. רק חבר טוב של ראש הממשלה בפועל.

image.thumb.png.b2cb41e799fd9e376dab5917314cf45b.png

קיבלת גביע פרס מחבר. איזה יופי של טיעוןן. "רה"מ בפועל".

ארגון להבה מוקצה ע"י הרוב המכריע של הציבור.

אגב, תגובת לשכתו של השר לגמרי נכונה, הרי יועצו של ערפאת היה סגן יו"ר הכנסת, ותלה תמונה של רבו בגאון.

לפני שעתיים, mikyl כתב:

חרדים, חלק גדול מהדתיים, ולא רק הם.

מה שאתה כותב הוא לא לא נכון, אבל כשמדובר בקבוצה גדולה מאד של יהודים היית בקלות מכנה זאת גזענות

לפני שעתיים, פינדר כתב:

אתה בטח עולה חדש, אחרת היית יודע שהמדינה באופן רשמי לא מאפשרת נישואי תערובת חוקיים בשטחה.

והיית יודע שמשקיעים כספי מיסים במניעת נישואי תערובת.

image.thumb.png.b802ef893acc71fdd15c1cd7db5e7924.png

image.thumb.png.e09767b150cf226128a5d3451b561f42.png

לא עולה חדש. מכיר. ואיך היית מכנה את ההתנהגות הזו? גזענות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...