Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 37 דקות, פריג'י כתב:

לא.

זו לא האלטרנטיבה.

האלטרנטיבה מורכבת מקבוצה של אנשים ראויים, יותר או פחות, אבל ממש לא בבונים. 

יש להם חיסרון אחד, הם לא מספיק תאווי שלטון, ולפעמים גם מתפלקות להם אמירות אמת במקום פוליטיקה

אני לא אמרתי שהאלטרנטיבה הם בבונים, אלא שאם האלטרנטיבה היתה בבונים, עדיין הייתי מעדיף אותם על מה שיש לנו כיום כי הם לא יהיו מסוגלים לגרום כזה נזק.

לפני 24 דקות, Renaultrap כתב:

אתה יודע שיש מחלוקת על מי ״מכר את בטחון המדינה"

איזה מחלוקת? זה מי שהיה אמון על בטחון המדינה ב15 שנה האחרונות. זה אומר מערכת הביטחון והממשלה. 

לפני 24 דקות, Renaultrap כתב:

אם היתה לי אלטרנטיבה ראויה לביבי הייתי מצביע עבורה. להקת בבונים מהספארי זו לא אופציה, בדיוק כמו להקת פוליטיקאים שמכרו את עקרונותיהם המוצהרים כדי לדפוק את מי שהשחיל אותם. 

פה הטעות שלך. גם אם הכל אישי וכולם מניאקים שלא אכפת להם מכלום, יש אלטרנטיבות. לבוא בגישה שאם אין משהו תפור בדיוק לצרכים שלי עדיף לא להצביע בכלל זה לבחור באותה אופציה גרועה שוב. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 23 דקות, Renaultrap כתב:

המערכת המשפטית כאן חייבת ניעור, הרפורמה היתה נושא שהלכו להצביע עליו והעם אמר את דברו.

זה קצת מצחיק מה שרשמת כאשר מיקי זוהר בעצמו אמר שהוא ידע על הרפורמה רק ברגע שהיא פורסמה. אם שר בליכוד לא ידע על זה אז המצביעים ידעו? תעשה לי טובה.

לגבי מירי רגב - אם היא תיתן לבדוק את האמת כמו שנבחר ציבור אמור להציג את האמת ( כי בסוף הוא עובד של העם ולא העם עובד שלו) אנחנו נגלה עוד הרבה דברים מסריחים אבל במציאות שלנו הם דאגו לכסת"ח את עצמם.

תמשיך לטמון את הראש בחול ולחשוב שהממשלה הזאת עובדת בשבילך ודואגת לך. כן, מערכת המשפט צריכה קצת שינויים אבל אלה לא השינויים שרצו לדחוף. מה שרצו לשנות אלה שינויים שיאפשרו להם להיות מעל החוק בחסות החוק ושום דבר לא יוכל לעצור אותם.

לגבי ביבי - כבר הבנו שהוא דואג רק לעצמו. המשפט הזה הוא עינוי דין לא לביבי אלא לעם ישראל. היו צריכים לעשות את זה מהר וקצר. גם ביבי היה צריך את זה מהר וקצר אם הוא היה נקי. אבל הוא לא, ולכן אנחנו רואים אין סוף שטיקים וטריקים. אבל תמשיך לשכנע את עצמך שאתה מעניין אותו והוא דואג לך ושה"רפורמה" באמת באה להטיב עימך ועימי- הנתינים הפשוטים. ההבדל ביננו שאותך שיכנעו שזה לטובתך ואותי לא הצליחו לשכנע.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

אני לא אמרתי שהאלטרנטיבה הם בבונים, אלא שאם האלטרנטיבה היתה בבונים, עדיין הייתי מעדיף אותם על מה שיש לנו כיום כי הם לא יהיו מסוגלים לגרום כזה נזק.

איזה מחלוקת? זה מי שהיה אמון על בטחון המדינה ב15 שנה האחרונות. זה אומר מערכת הביטחון והממשלה. 

פה הטעות שלך. גם אם הכל אישי וכולם מניאקים שלא אכפת להם מכלום, יש אלטרנטיבות. לבוא בגישה שאם אין משהו תפור בדיוק לצרכים שלי עדיף לא להצביע בכלל זה לבחור באותה אופציה גרועה שוב. 

כל מי שהחרים את הליכוד ומנע בכך קואליציה שפויה עם רוב ציוני הוא מפונק שהעדיף נזק למדינה על פני מציאות שלא תפורה בדיוק למידותיו.

גם אם ביבי לא היה מוותר על החרדים הם לא היו נהנים כלשון מאזניים. גם המשיחיים שלא לרוחכם לא היו בקואליציה כזו כנראה. אבל הרל״ביזם ניצח אפילו את מה שאתה תכנה טובת המדינה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Renaultrap כתב:

.....הביקורת הכי גדולה שלי על נתניהו (שיט, נשברתי) היא שהוא הרס את הליכוד כדי לכפות בחירות נשיאותיות על מערכת פרלמנטרית.

צער גדול.

מנקודת מבט כזאת החיים נראים יפים.

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, David32 כתב:

(איפה היית מיני כשהתווכחתי על זה עם ליאור ויובל כשביבי היה באופוזיציה?)

אני זוכר את הויכוח הזה מצוין ונראה לי שכתבתי שם אותו דבר. אם תפקיד האופוזיציה מסתכם בלהפיל את הקואליציה בוא נפטר 59 חברי כנסת ונסכים שחוק עובר רק אם כל ה-61 הנותרים הצביעו בעד פה אחד. חבל על המשכורת של כל כך הרבה חברי כנסת מיותרים שכל תפקידם הוא אוטומטית להצביע נגד כל הצעת חוק של הקואליציה. גם אם זה נניח חוק שאמור להטיב עם נפגעות אונס. 

לפני 43 דקות, Renaultrap כתב:

יריב לוין מעולם לא היה מעורב בשחיתות, ודיבר על רפורמה משפטית הכרחית כבר 20 שנה. לא עוזר לו שלא דבק בו רבב. ההמון כבר עשה לו דה-לגיטימציה

תשמע, גם לגניבת דעת יש גבול. 

יריב לוין הודה בקולו שהחוק שהוא עצמו ניסה לקדם (לטענתך כחלק מתוכנית סדורה שהוא תכנן במשך 20 שנה וש"העם" הצביעה עבורה בבחירות) הוא חוק שלא יכול להתקיים במדינה דמוקרטית.

לא צריך לעשות לו דה לגיטימציה, הוא עושה זאת מצוין בעצמו. 

https://www.haaretz.co.il/news/politi/2023-04-03/ty-article/.premium/00000187-46b9-d9dd-a7a7-5eff7e390000

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, asix כתב:

זה קצת מצחיק מה שרשמת כאשר מיקי זוהר בעצמו אמר שהוא ידע על הרפורמה רק ברגע שהיא פורסמה. אם שר בליכוד לא ידע על זה אז המצביעים ידעו? תעשה לי טובה.

לגבי מירי רגב - אם היא תיתן לבדוק את האמת כמו שנבחר ציבור אמור להציג את האמת ( כי בסוף הוא עובד של העם ולא העם עובד שלו) אנחנו נגלה עוד הרבה דברים מסריחים אבל במציאות שלנו הם דאגו לכסת"ח את עצמם.

תמשיך לטמון את הראש בחול ולחשוב שהממשלה הזאת עובדת בשבילך ודואגת לך. כן, מערכת המשפט צריכה קצת שינויים אבל אלה לא השינויים שרצו לדחוף. מה שרצו לשנות אלה שינויים שיאפשרו להם להיות מעל החוק בחסות החוק ושום דבר לא יוכל לעצור אותם.

לגבי ביבי - כבר הבנו שהוא דואג רק לעצמו. המשפט הזה הוא עינוי דין לא לביבי אלא לעם ישראל. היו צריכים לעשות את זה מהר וקצר. גם ביבי היה צריך את זה מהר וקצר אם הוא היה נקי. אבל הוא לא, ולכן אנחנו רואים אין סוף שטיקים וטריקים. אבל תמשיך לשכנע את עצמך שאתה מעניין אותו והוא דואג לך ושה"רפורמה" באמת באה להטיב עימך ועימי- הנתינים הפשוטים. ההבדל ביננו שאותך שיכנעו שזה לטובתך ואותי לא הצליחו לשכנע.

מיקי זוהר הוא אחד הדפוקים יותר במערכת, והתחרות לא פשוטה. 

הדברים לגבי מירי רגב לא רציניים. היא כיסתחה ואם היא תתן לבדוק. שוב, תביא לי אתֳ האדם ואני אמצא לך את האשמה.

אם אתה מסכים שרפורמה נחוצה (כמובן ש”לא זו”), למה זה לא קרה אף פעם? למה סוכלו כל שרי המשפטים שניסו לגעת במערכת? 

אין בכתבי אישום של ביבי שום דבר חוץ מקריסה של הפרקליטות, תיק אחרי תיק. לא לחינם התקשורת פסקה מלעקוב אחרי המשפטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Renaultrap כתב:

כל מי שהחרים את הליכוד ומנע בכך קואליציה שפויה עם רוב ציוני הוא מפונק שהעדיף נזק למדינה על פני מציאות שלא תפורה בדיוק למידותיו.

בפעם המיליון בשרשור האינסופי הזה: כל, אבל כל, מי שישב עם ביבי, אכל ממנו טריקים נכלוליים ובוגדניים.

אז לשבת איתו שוב?

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 5

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Renaultrap כתב:

כל מי שהחרים את הליכוד ומנע בכך קואליציה שפויה עם רוב ציוני הוא מפונק שהעדיף נזק למדינה על פני מציאות שלא תפורה בדיוק למידותיו

אז כל מי שלא היה מוכן למכור את תפיסת עולמו כדי שביבי יהיה ראש ממשלה אזם בנזק שביבי וממשלתו הביאו עלינו?

• אהבתי 3

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, MiniMiz3r כתב:

תשמע, גם לגניבת דעת יש גבול. 

יריב לוין הודה בקולו שהחוק שהוא עצמו ניסה לקדם (לטענתך כחלק מתוכנית סדורה שהוא תכנן במשך 20 שנה וש"העם" הצביעה עבורה בבחירות) הוא חוק שלא יכול להתקיים במדינה דמוקרטית.

לא צריך לעשות לו דה לגיטימציה, הוא עושה זאת מצוין בעצמו. 

https://www.haaretz.co.il/news/politi/2023-04-03/ty-article/.premium/00000187-46b9-d9dd-a7a7-5eff7e390000

לא קורא הארץ וזוכר את דבריו של לוין. זוכר שבאקט לא אופייני לדיקטטורה הוא תיקן את ההצעה בגלל הביקורת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Renaultrap כתב:

אם אתה מסכים שרפורמה נחוצה (כמובן ש”לא זו”), למה זה לא קרה אף פעם? למה סוכלו כל שרי המשפטים שניסו לגעת במערכת? 

תשאל את ה"מלך" שלך שנמצא בשלטון 15 שנה. הוא שמר עליהם טוב טוב ורק כאשר הוגשו כתבי אישום הוא הרשה לכלבלבונים שלו להתחיל לנבוח ולהשתולל. אם לא היה לו מה להסתיר היה שומר על מערכת המשפט כדי להראות שהוא נקי. אבל זה לא המצב.

זה שהפרקליטות עשתה עבודה חובבנית - אני מסכים אבל באותה נשימה אני אומר לביבי יש הרבה מה להסתיר ולכן הוא עושה הרבה שטיקים וטריקים במשפט שלו ( בין היתר לאיים על השופטים שהוא יהרוס את בית המשפט).

תמשיך לטמון את הראש בחול. התמונה שביבי צוהל ושמח שהצליח להעביר עוד שלב בחוק ההשתמטות בזמן ש 4 חיילים נפלו רק מראה כמה הוא חושב עליך ועל משפחתיך.

אתה תשלח את הילדים שלך לצבא ואזרחים סוג א' ישבו ו"יתפללו" ויקבלו כסף מהמיסים שאתה משלם.

הגיוני סך הכך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

בפעם המיליון בשרשור האינסופי הזה: כל, אבל כל, מי שישב עם ביבי, אכל ממנו טריקים נכלוליים ובוגדניים.

אז לשבת איתו שוב?

כלומר, בגלל עלבונות אישיים מפקירים את המדינה לחרדים, משיחיסטים ותומכי חמאס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Renaultrap כתב:

עלבונות אישיים

אי עמידה בהסכמים קואליציוניים זה לא עלבונות אישיים.

לפני 57 דקות, Night Driver כתב:

אחד לא יודע שברק היה ראש ממשלה, השני לא יודע שנחמן שי היה חכ ושר והשלישי קנה תואר שני לפני שקנה תואר ראשון.

שכחת את גפני, יור ועדת הכספים, שלא יודע שירד דירוג האשראי.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, אם מישהו היה עוקץ אותך ב-10,000 ש״ח היית מפקיד בידיו את פנקס הצ׳קים שלך?

נתניהו נוכל, רימה כל שותף פוליטי, ומתחזק חבורת מלחכי פנכה שהיכולת היחידה שלהם היא ללקק לו. ואת כוחו הוא בונה על אנשים כמוך שלא מסוגלים להתנתק מהבריטון המופלא ולשמוע ולראותֶאת הנזקים שהוא גורם.

• אהבתי 7
  • רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Renaultrap כתב:

כלומר, בגלל עלבונות אישיים מפקירים את המדינה לחרדים, משיחיסטים ותומכי חמאס?

זה לא עלבונות אישיים. זה חוסר הטעם לשבת איתו. כל עוד הוא יושב בראש, אף אחד תחתיו לא מסוגל להעביר כלום ושום דבר שלא מצטלב עם האינטרס האישי הצר שלו. כבר יותר אפקטיבי לנסות להשפיע מהאופוזיציה.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Renaultrap כתב:

לא קורא הארץ וזוכר את דבריו של לוין. זוכר שבאקט לא אופייני לדיקטטורה הוא תיקן את ההצעה בגלל הביקורת

- "הנה הרפורמה המשפטית שאני עובד עליה כבר 20 שנה שרוב העם הצביע בעדה בבחירות" 

- "אממ אוקי אבל נראה שאם נממש אותה נהפוך לדיקטטורה?" 

- "אהההה אופסי צודק חחחחח לא יודע איך פספסתי את זה, אני כזה מעופף לפעמים חחחח, אני אתקן" 

גרסה הרבה יותר סבירה היא שכמו כל דבר בקואליציה הזאת, גם הרפורמה נכתבה על הדרך כחלטורה עלובה בלי שום רעיון מסדר או התעמקות של גורמי מקצוע. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...