Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, SurfHigh כתב:

אשמח לדעת במה זה מתבטא ועל פי אתה חושב כך. 

אני משם

קח דוגמא ממש קטנה. בעיר מודיעין עילית בבחירות לעירייה הרבנים כמובן אמרו להצביע למישהו מסוים ששולט שם כבר מלא זמן בלי מתחרים השנה היה אחוז גבוה של אי הצבעה ופתקים לבנים שזה סוג של מחאה שקטה

המלחמה הגדולה באינטרנט. כיום לדעתי ל70 אחוז יש אינטרנט בבית (מתוך זה לדעתי 70 אחוז אינטרנט כשר) וכשאתה רואה בנאדם עם סמארטפון כבר לא עושים מזה עניין למעט מקומות ממש מסוימים

כנל חרדי עובד שהיום זה כבר לא כזה נורא

חשיפה לעולם שמעבר (בגלל האינטרנט או אנשים/ נשים שעובדים בסביבה חילונית) וכו. ישנם עוד דוגמאות אבל זה לניואנסים חרדים יותר

גם אם זה נראה לך דברים זניחים, בניואנסים החרדים זה לא. אולי לא שינוי שיביא מחר הסכמה לגיוס אבל זה תהליך כלשהו

נ.ב הכי חשוב זה שכיום יש הרבה (מאד) רבנים (כן, האלה שאתם שונאים) שהם הרבה יותר רציונלים 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

בעניין אחר, אתמול בדרך הביתה הפעלתי סרטון שהופיע לי בעמוד הבית ביוטיוב כדי לשמוע בדרך הביתה. הכותרת משכה אותי 'I stand with Israel?' והחלטתי לצפות למרות שהיו לו רק 500 צפיות.

בסרטון הוא מציג את עצמו כמי שלא מכיר את הרקע לקונפליקט ורוצה ללמוד, לכן הוא בוחר לצפות ולהגיב ל2 סרטונים שמסבירים על המצב. כבר בדקה הראשונה הבנתי את הבעיה, וכשהגעתי הביתה החלטתי להפעיל את הסרטון במסך הגדול ולהגיב לכל הטענות שמובאות שם.

בניגוד להפעלת הסרטון בנהיגה, שם רק האזנתי, הפעם גם צפיתי וראיתי שהערוץ שהעלה את הסרטון שהבחור הזה צופה בו, הוא AJ+ (אל ג'זירה...) ומלכתחילה אינו ערוץ נייטרלי אלא מוטה בצורה חריפה. זה היה הדבר הראשון שכתבתי לו בתגובה, ואז עברתי טענה טענה וציינתי מה האמת ומה השקר. (כמו למשל צוין שם שנוף הגליל וראש העין הן התנחלויות על אדמה פלסטינית של כפרים שנדחקו והושמדו)

למרבה הפלא, הבחור החליט שהוא ירחיב אופקים קצת יותר, ושלחתי אותו לערוץ של אורן כהנוביץ (travelingisrael.com למי שלא מכיר - חובה.) ובשעת לילה הוא עשה לייב כשהוא צופה ומגיב לסרטון של אורן.

היה מאוד מספק לראות אותו בשוק מהעובדות ההיסטוריות ותגובה לנרטיב הפלסטיני המתמסכן.

המסקנה שלי בסוף היא שהבחור הזה מייצג את האמריקאי הממוצע, צופה בסרטון שהוא משוכנע שהוא מאוזן, אך למעשה הוא מוטה ומציג נרטיב חד צדדי או פרופגנדה, ואז הוא אוטם את האוזניים שלו לכל דבר שסותר את זה. במקרה הזה, הבחור לא עצם עיניים והחליט להמשיך לשמוע ולכן יכל להגיע למסקנה שהמציאות יותר מורכבת מאיך שמציגים את זה, בכל אחד מהצדדים.

• אהבתי 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה. 

אפס הסברה ושיח עם תומכי עזה שברובם פשוט מדברים מבורות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חזית שאני משתדל להלחם בה בחודשים האחרונים בזמני הפנוי. חזית שהיא מאוד חשובה ונראה שהרבה מאוד אנשים רואים אותה כזירה שמיותר להלחם בה כי הקרב אבוד מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, EliC25 כתב:

זו חזית שאני משתדל להלחם בה בחודשים האחרונים בזמני הפנוי. חזית שהיא מאוד חשובה ונראה שהרבה מאוד אנשים רואים אותה כזירה שמיותר להלחם בה כי הקרב אבוד מראש.

הרפלקס שלנו מול האנשים האלה זה להעיף להם סטירה ולהמשיך הלאה במקום לדבר איתם.

ברובם הם לא אנטישמים אלא אנשים שניזונחם מצד אחד ותמיד החלש נראה מסכן וטעון הגנה.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, EliC25 כתב:

בעניין אחר, אתמול בדרך הביתה הפעלתי סרטון שהופיע לי בעמוד הבית ביוטיוב כדי לשמוע בדרך הביתה. הכותרת משכה אותי 'I stand with Israel?' והחלטתי לצפות למרות שהיו לו רק 500 צפיות.

בסרטון הוא מציג את עצמו כמי שלא מכיר את הרקע לקונפליקט ורוצה ללמוד, לכן הוא בוחר לצפות ולהגיב ל2 סרטונים שמסבירים על המצב. כבר בדקה הראשונה הבנתי את הבעיה, וכשהגעתי הביתה החלטתי להפעיל את הסרטון במסך הגדול ולהגיב לכל הטענות שמובאות שם.

בניגוד להפעלת הסרטון בנהיגה, שם רק האזנתי, הפעם גם צפיתי וראיתי שהערוץ שהעלה את הסרטון שהבחור הזה צופה בו, הוא AJ+ (אל ג'זירה...) ומלכתחילה אינו ערוץ נייטרלי אלא מוטה בצורה חריפה. זה היה הדבר הראשון שכתבתי לו בתגובה, ואז עברתי טענה טענה וציינתי מה האמת ומה השקר. (כמו למשל צוין שם שנוף הגליל וראש העין הן התנחלויות על אדמה פלסטינית של כפרים שנדחקו והושמדו)

למרבה הפלא, הבחור החליט שהוא ירחיב אופקים קצת יותר, ושלחתי אותו לערוץ של אורן כהנוביץ (travelingisrael.com למי שלא מכיר - חובה.) ובשעת לילה הוא עשה לייב כשהוא צופה ומגיב לסרטון של אורן.

היה מאוד מספק לראות אותו בשוק מהעובדות ההיסטוריות ותגובה לנרטיב הפלסטיני המתמסכן.

המסקנה שלי בסוף היא שהבחור הזה מייצג את האמריקאי הממוצע, צופה בסרטון שהוא משוכנע שהוא מאוזן, אך למעשה הוא מוטה ומציג נרטיב חד צדדי או פרופגנדה, ואז הוא אוטם את האוזניים שלו לכל דבר שסותר את זה. במקרה הזה, הבחור לא עצם עיניים והחליט להמשיך לשמוע ולכן יכל להגיע למסקנה שהמציאות יותר מורכבת מאיך שמציגים את זה, בכל אחד מהצדדים.

אלוף

גם נתן לך shout out 😅

• אהבתי 1

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"שלטון" שלנו בורח באופן אקטיבי מהסברה איכותית. עושה הכל כדי להרוס את התדמית של ישראל. מי צריך אותם הרי, השם איתנו.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים התפילות שלהם לא עובדות. גם ב 7/10 לא עבדו.

או שהם מזייפים בתפילות ובמקום להתפלל הם עובדים בשחור או שמשהו בנוסח שלהם לא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GaT כתב:

אלוף

גם נתן לך shout out 😅

מאוד מכבד האמת.

גם הזכיר אותי לאורך הסרטון.

מאוד אהבתי את הגישה שלו

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

עשיתי קצת את חלקי בתגובות גם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, MadCat_LE כתב:

ה"שלטון" שלנו בורח באופן אקטיבי מהסברה איכותית. עושה הכל כדי להרוס את התדמית של ישראל. מי צריך אותם הרי, השם איתנו.

הטענה שכל העולם אנטישמים מניאקים משרתת אותם יפה. זה מדבר בדיוק לטיפשים שמצביעים להם, כל אותם השקופים והמקופחים שרק צועקים אכלו לי שתו לי.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמריקאים השקיעו קרוב ל-320 מיליון דולר על בניית הרציף הצף בעזה, לא כולל כנראה עלויות תפעול, עלות חכירת אוניות הסיוע, משאיות, חיילים, נהגים ועוד.

אם היו חושבים מעט מחוץ לקופסה, יכלו לנצל את הכסף הזה, רק בכיוון ההפוך - להעמיס עזתים מהרצועה החוצה, ואת הכסף הזה היו נותנים למדינות שהיו מסכימות לקלוט אותם.

אפילו היינו מפרגנים להם בסכום דומה מתוך תקציב הסיוע האמריקני.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע באיזו פנטזיה אתה חי שאתה חושב שדבר כזה אי פעם יקרה.

אולי הגיע הזמן שתסתכל למציאות בעיניים ותפנה את היצירתיות למציאת פתרונות ישימים.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעזה 2 מיליון תושבים. עזוב שאין מדינות שמעוניינות לקלוט עזתים - זה יוצא כמה? 150 דולר כזה לפליט? כבר תציע להם לבנות את אושוויץ של עזה וזהו. יותר משתלם כלכלית, וגם חד פעמי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Pika007 כתב:

לא יודע באיזו פנטזיה אתה חי שאתה חושב שדבר כזה אי פעם יקרה.

אולי הגיע הזמן שתסתכל למציאות בעיניים ותפנה את היצירתיות למציאת פתרונות ישימים.

זאת המציאות שמראים להם בערוץ מציאות מדומה ( אפיק 14 בשלט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...