Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מצד שני אתה לא בן 75 ונשוי לשרה.

אני במקומו הייתי משחק אותה ישן עדיין.

• אהבתי 2
  • מצחיק 10
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4758

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

סלומון טקה -

שמעתי אתמול רדיו. אף אחד לא העלה לשידור לא בגלי צהל ולא ברשת ב אף אחד שקשור לשוטר. לא השוטר, לא עורך דין שלו, לא המשפחה שלו.

עם מי כן דיברו - עם מח"ש, עם המשפחה של סלומון טקה, עם העורך דין של המשפחה.

מחש ציין שהשוטר עבר על משהו עם שימוש בנשק ובלה בלה בלה. אם הבנתי נכון את מחש, אז הקטע של הירי אזהרה לא תקין?? אז מה אמור שוטר לעשות? פשוט לירות לרגליים? להגיד שירה לרגליים? הלו, זה אקדח בזירה חיה, לא רובה סער.

העורך דין של המשפחה נדמה לי שציין שהשוטר ירה לאדמה ושזה לא נכון ואסור,  מבחינה מבצעית לדעתי זה קשקוש מוחלט, לא יודע מה פקודות המשטרה אומרות.

וכן, יש מצב שהשוטר היה גיבור גדול מדי, רק שמולו עמד פושע מטומטם מדי. אם הם היו נמלטים משם, לא היה קורה כלום כנראה.

עכשיו, קחו את הסיטואציה הזאת,  רק החליפו את השוטר בסתם איש שיש לו רשיון לאקדח. ניחוש מה התוצאה הסבירה??

מה לא ציינו - שהיו בעיות חמורות בחקירת המשטרה לרעת האמת ולרעת השוטר.

לא הוחרמו ולא נבדקו טלפונים של הכנופיה של טקה. לא הוזכר שטקה היה פושע קטן, בעל נטיה לאלימות. אף אחד לא טרח לציין שנמצאו בגופו סמים.

אף אחד לא ציין שאולי כדאי להתייחס לגופים אכיפת החוקים בנימוס במיוחד אם מישהו מזדהה בפניך כשוטר. אף אחד לא ציין שבן אדם שהולך לפארק לא אמור לקבל איומים מחבורת פושעים חובבת. בארהב זה לא היה מגיע בכלל לתביעה.

הכי עצוב לי שבאמת יש אפלייה, אבל זה מה שהוציא את האוכלוסיה לרחובות?? זה???

אין לי ספק שזה עוד אחד מהמקרים שגרם לשוטרים טובים לעזוב את המשטרה בדיעבד. ואגב, לתחושתי, כמות השוטרים ממוצא אתיופי במשטרה גבוהה מהכמות שלהם באוכלוסיה. ואני לא חושב שזה דבר חיובי, כי להיות שוטר כבר לא מתפקיד מכובד, משתלם וטוב.

• אהבתי 7
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה חוקית - ירי אזהרה הוא ירי שלא מסכן אזרחים, מכאן אפשר להבין שהשוטר טעה כשירה לרצפה כי היא מחזירה נתזים ומח"ש והעורך דין של העבריין שנהרג טועים כי אסור לירות באוויר בטח שלא בסביבה עירונית כי הכדור יכול לפגוע במישהו בירידה.

הירי צריך להתבצע למקום שהוא לא מחזיר נתזים ולא מאפשר מעבר של הקליע.

היה צריך לעשות נו נו נו לשוטר על הירי ורענון מקצועי.

אם מנטרלים את הקטע של הירי הלא תקין - האירוע התחיל מזה שטקה וחברים שלו (להלן: "הנסיכים של אמא") סחטו בפארק ילד בן 13. התחלה לסיפור שלא עושה לעבריין יותר מדי טוב. מכאן זה ממשיך עם אירוע האלימות של רדיפת השוטר שהזדהה (והעבריין התלהב שזה תג מזויף תוך כדי שמרים אבן).

דרך אגב, מבחינת נהלים הייתה לו אפשרות לבצע ירי לפלג גוף תחתון מכיוון שאחרי קריאת אזהרה מגיע ירי אזהרה, במידע וזה לא אפשרי מדלגים לפלג גוף תחתון.

לסיכום - ילד חרא עבריין שתקף שוטר שניסה לעזור לילד בן 13, סיכן את השוטר ומשפחתו, וכן, זה לא המקרה שצריך להתחיל עליו הפגנות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, KipodYam כתב:

אם הבנתי נכון את מחש, אז הקטע של הירי אזהרה לא תקין??

על הנייר ירי אזהרה באוויר. אבל בתוך העיר גם ירי באוויר יכול לפגוע, במקרה הזה שוטר הגדיל את הראש וירה באדמה. לרוע מזלו כדור פגע באבן ונתז פגע בעבריין. הקריבו את השוטר תמורת השקט. כל הכבוד לשופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר זוכה. מה הקריבו?

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

הירי צריך להתבצע למקום שהוא לא מחזיר נתזים ולא מאפשר מעבר של הקליע.

היה צריך לעשות נו נו נו לשוטר על הירי ורענון מקצועי.

בוא, גם נו נו נו. אומנם ניתן לצפות ולשאוף לשיא המקצועיות, אבל חוסר מזל קורה גם להכי מקצועיים. ירה לריצפה ונתז עף והרג אותו. זה נטו מזל.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זוכה אחרי שהפכו אותו לגזען ואת העבריין ההוא לאיזה קדוש מעונה.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Night Driver כתב:

די מהר.

אני אחרי ניתוח בקע שעה אחרי שיצאתי מחדר הניתוח כבר שלחתי מיילים ועניתי לטלפונים מהעבודה.

יש לך ולראיס יכולות זהות
בגלל זה היוזר שלך צבוע סגול? 😆

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

בוא, גם נו נו נו. אומנם ניתן לצפות ולשאוף לשיא המקצועיות, אבל חוסר מזל קורה גם להכי מקצועיים. ירה לריצפה ונתז עף והרג אותו. זה נטו מזל.

צודק. רק רענון מקצועי.

יש לי דרישות גבוהות מגורמי ביטחון ואזרחים חמושים, ככה היה לי גם מעצמי כשהייתי באבטחה, ככה יש לי מעצמי עכשיו כאזרח חמוש. מצפה ששוטר, כל שוטר, יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

תחקיר, הפקת לקחים, פיקוח על יישום הלקחים וביי.

לפני שעתיים, David32 כתב:

השוטר זוכה. מה הקריבו?

5 שנים מהחיים שלו ושל משפחתו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא מסוג השוטרים שהייתי רוצה לראות. גם שופטים. אחד שלא מפחד להגן על אזרח בצרה. עכשיו מה התוצאה? הוא איבד את עבודתו, הושפל, ועדיין יש קולות שמסרבים להכיר בעובדות. למה? צבע עור (במקרה הזה). במקרים אחרים זה משהו אחר. ככה השחיתות מרחיקה שוטרים טובים מהמערכת.  

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, שביט כתב:

יש לך ולראיס יכולות זהות
בגלל זה היוזר שלך צבוע סגול? 😆

רק זה חסר לי. להיות כמוהו.

ועוד לחשוב שזה בא עם אישה כמו שלו.

• מצחיק 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כמות הירי לעוטף בימים האחרונים, כבר אין כל ספק שאנחנו בדשדוש משמעותי. 

לצד זה, אני לא מבין את ראש הממשלה, פגעת במי שמצייד, מתכנן ופוגע בישראל, במקום ליצור פאניקה בציבור, צא ואמור אנחנו חיסלנו את המטרה הצבאית הזו ואני מזהיר אתכם, פגיעה בישראל תגבה מחיר ישירות מטהרן. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהפרסים לא יגיבו בירי טילים מדוייק על מדינת ישראל. לא לשכוח שיש להם יכולת תיאורטית

לירות כמה מאות טילים בבת אחת וברור שבמקרה כזה כמה עשרות טילים יפלו בשטח ישראל.

אני מקווה שהצבא האמריקאי יעזור לנו בירוט וגם בהפצצת הפרסים ימח שמם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, מרק10 כתב:

אני מקווה שהפרסים לא יגיבו בירי טילים מדוייק על מדינת ישראל. לא לשכוח שיש להם יכולת תיאורטית

לירות כמה מאות טילים בבת אחת וברור שבמקרה כזה כמה עשרות טילים יפלו בשטח ישראל.

אני מקווה שהצבא האמריקאי יעזור לנו בירוט וגם בהפצצת הפרסים ימח שמם.

האיראנים לא ירו אלא הפרוקסי שלהם ie חיזבאללה, חמאס, חותים, עיראקים וכו'.

האיראנים גם לא מתמקדים בעכשיו אלא רק בעתיד, ולא מדובר על עוד שנה אלא עשורים קדימה.

את אבו מהדי אל-מוהנדס וקאסם סולימני הרגנו לפני 4 שנים ועדיין אנחנו לא ראינו תגובה שלהם, יש מצב שהפלישה של השביעי, הגיעה בעקבות כך אבל אני לא זוכר שזה הוזכר שזו הסיבה לתכנון הפלישה.

אבל מה כן נראה? טילים של חיזבאללה ושאר הפרוקסי. במידה וזה באמת יהיה מתוזמר כמו שהם רצו בפעם הראשונה.

טילים->פלישה צפונית->טילים->פיגועים->פלישה מאיו"ש/פלישה בתוך איו"ש ליישובים ישראליים.

אבל עדיין המוח טהרן, הידיים פרוקסי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי הזה חתיכת אפס קוקסינל, לקח את המלחמה הכי צודקת בהיסטוריה שלנו, שנתנה לנו אישור להרוג כל יום איזה 100-200 פלשתינאים בלי שום גינוי מהעולם, והפך אותה למלחמת מנדטים, גינויים מארצות הברית ודיבורים על הכרה בפלשתין על ידי מדינות אירופה.

בן גביר חתיכת טיפש, משחררים הצהרה שתוריד את ביידן מהגב אבל הטיפש חייב לשחרר הודעה אנטי משלו כמו ילד בגן בטנטרום.

ממשלה של קוקסינלים אימפוטנטים אחד אחד, וכל חבר ליכוד, וזה לא משנה אם זה אנשים כמו דיכטר אפילו, שסותם את הפה שלו הוא אפס כמו היושב ראש שלהם.

ואת הקללות האמיתיות עוד לא רשמתי כי לא מתאים לפורום.

עריכה:

לפי פרסום של עמית סגל על התחקירים, ברק חירם הורה לירות לקומה העליונה כהקדמה לפריצה לבית, ומרבית בני הערובה נרצחו על ידי ירי של המחבלים.

זה הזייה שקצין כזה לוחמני מסנדלים את ההתקדמות שלו, בזמן שראש אמ"ן, שאחראי על המחדל הזה ברמה הגבוהה ביותר ממשיך להפחיד אזרחים עם "הגרוע עוד לפנינו" והכל סבבה.

ראיתי אתמול אנשים בסופר מעמיסים שישיות מים כאילו מחר בבוקר ישראל הולכת לאבדון. למי אני אמור להאמין, לראש אמ"ן הכושל או לדובר צה"ל שאומר שהכל בסדר?

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...