Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לא הטלתי ספק לרגע בקשר לחוסר יכולתו, חוסר מוכנותו, חוסר כישוריו ולמען האמת גם חוסר הלגיטימציה שיש לו ולממשלתו הנוראה להוביל למלחמה. 

אחרי היומיים האחרונים, אני בטוח שבמידה והיינו מותקפים ב-7/10 גם מצפון ומאיראן במערכה כוללת - לא הייתה עכשיו מדינת ישראל, ומניין ההרוגים היה עכשיו 5 ספרתי.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, נקודה טובה כתב:

זה נשמע שכולכם תמימי דעים ששרים צריכים להתפטר או לתרום את משכורתם

מעניין אותי מה באמת יעיל יותר הרי במשרדים יש תקציבים של מיליארדים ואם השר מתפטר המשרד נסגר והכסף חוזר לקופה? אני חושב שלא, בפרט שיש דרג מתחת שהכסף הוקצה לו והוא ידרוש את זה. ככה שהתפטרות שווה לתרומת משכורת שהיא פרומיל שבפרומיל ממה שהיה יכול לתרום אם הכסף שבמשרד היה מנווט לצרכים חיוניים.

אבל אנחנו ארץ הבירוקרטיה ואין סיכוי לעשות את זה. זה שווה ערך פה למשטר צבאי לדעתי.

למעט ראש הממשלה שחייב להיות חבר כנסת, שרים ממש לא חייבים להיות חברי כנסת. בעת הזו שמתגלה כי רבים מהם פשוט לא מסוגלים למלא את התפקיד או גרוע יותר פשוט מועלים בתפקיד ועושים פוליטיקה בזמן מלחמה, האחריות של ראש הממשלה היא להחליף את השרים במי שמסוגל. הרי גם כך בעת הזו המשרדים לא קובעים מדיניות לשנים קדימה אלא פשוט מתפעלים את האירוע. לא חסרים המון אנשים מוכשרים ומקצועיים שמכירים את המשרדים ויכולים לבצע עבודה טובה יותר מהצוות הנוכחי. בטוח שיש לא מעט לשעברים אשר ישמחו לתרום מהיכולות והידע שלהם בשעה זו. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פריג'י כתב:

לא הטלתי ספק לרגע בקשר לחוסר יכולתו, חוסר מוכנותו, חוסר כישוריו ולמען האמת גם חוסר הלגיטימציה שיש לו ולממשלתו הנוראה להוביל למלחמה. 

אחרי היומיים האחרונים, אני בטוח שבמידה והיינו מותקפים ב-7/10 גם מצפון ומאיראן במערכה כוללת - לא הייתה עכשיו מדינת ישראל, ומניין ההרוגים היה עכשיו 5 ספרתי.

האיראנים דיברו על זה לא מעט בשנים האחרונות על כך שיש לנו נקודת חולשה גדולה שאין לנו בישראל עומק יבשתי ,   עכשיו כולנו נזכרנו בזה שאנחנו בסוף מדינה עם שטח קטן מאוד וחייבים להערך לכך בהתאם.

מתקפה כוללת בהחלט היתה יכולה להיות מכה כואבת מאוד לא חושב שביטול טוטאלי של המדינה זה קצת הסחפות, אבל היסטוריונים עוד ידברו על זה שנים קדימה על מה יכול היה לקרות.

אני מקווה שנתעשת עכשיו על עצמנו ונטפל בבעיות בצורה יסודית ולא נזניח את השלבים האחרונים כמו שקורה אצלנו פעמים רבות.

בקשר לביבי אם לא היה מוחק את הציוץ (שהוא פרסם בכוונה ובכוונה מחק אותו באיחור  רק אחרי שעות רבות כדי להשיג את האפקט שרצה, כמו שעשה מספר פעמים בעבר  ) אני מעריך שהיתה מתחילה להתארגן נגדו הפגנה מצטברת בגלל הנזק שהוא גורם, הוא חייב להתאפס על עצמו ומהר כי העם יתחיל לדרוש את הורדתו המיידית.

עריכה אחרונה על ידי yb
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין אם במקרה של פלישה כזאת ישראל היתה משתמשת בנשק גרעיני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח 100 אחוז ולא אחוז אחד פחות שאם הייתה כזו התקפה עזה ולבנון היו מחוקים. וישראל הייתה אוכלת זין של החיים. וערבים מבינים את זה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@98civic

אפשר להשתמש בשפה פחות בוטה? 

• רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מעניין אם במקרה של פלישה כזאת ישראל היתה משתמשת בנשק גרעיני.

לדעתי לא מכיוון שיש לה אופציות אחרות לתגובה כואבת הרבה יותר מאשר במלחמת יום הכיפורים. 

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך נשק גרעיני.

יש מספיק נשק כואב שהוא חוקי אבל מכאיב מאוד 

כרגע אנחנו עדיין נלחמים בפינצטה.

חיל האוויר + תותחנים היו יכולים לעשות מעזה מגרש חניה עם עשרות-מאות אלפי הרוגים תוך זמן לא ארוך.

אם באמת ממשלת ישראל היתה מעוניינת בזה.

כרגע ישראל לא מעוניינת להשמיד את כל עזה על יושביה.

לכן נלחמים בפינצטה.

אם היתה התקפה כוללת על ישראל. המלחמה היתה נראת אחרת.

באיזה מקום. טוב לתושבי עזה שחיזבאללה לא נכנסו למערכה. אחרת היה בעזה סיפור הרבה יותר כואב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אין פלישה רחבת היקף כי הקשבתם לנו": ההערכה האמריקנית, והאזהרה המצרית (ynet.co.il)

"בדיווח נכתב כי הסכמי קמפ דיוויד מונעים מישראל מביצוע פעולות צבאיות באזור הציר, מבלי לקבל תחילה אישור ממצרים. לפי הגורם המצרי, "קהיר הזהירה מראש כי פעולות צבאיות באזור יהוו הפרה של ההסכם, דבר שמצרים לא תאפשר, במיוחד לאור זאת שלא קיבלה בצורה חיובית את רעיון הכניסה הקרקעית, בגלל ההשלכות שלו על הביטחון הלאומי המצרי". המקור ציין כי קהיר העבירה את המסר גם לארצות הברית.
לפי המקור, מצרים גם דחתה את ההתנצלות הישראלית על ירי לעבר אחד ממגדלי השמירה שלה בגבול בשבוע שעבר. לפי מצרים, לא מדובר בטעות אלא בפרובוקציה."

ישראל צריכה לדרוש מחר בבוקר פיצויים למשפחות על הפיגוע לפני כמה חודשים ועל הרצח של תיירים ישראלים, בנוסף להוצאה של הנגמ"שים שאישרה להכניס לסיני.

Just now, om2 כתב:

באיזה מקום. טוב לתושבי עזה שחיזבאללה לא נכנסו למערכה. אחרת היה בעזה סיפור הרבה יותר כואב.

זה כמו האמירה שכיפת ברזל מגינה על לבנון ועזה לא פחות ממה שהיא מגינה על ישראל.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2023 בשעה 17:15, oryo כתב:

פלקאט שמאלני ולכן קורא דברים שלא נכתבו, אתה יכול למצוא איפה בהודעה שלי קיבלת איזושהי אינדיקציה שאני טוען משהו לגבי הבטחון שלי לגבי מה הם רוצים? מניח שלא, כי הם לא מעניינים אותי, ישראל כן. אני מתעניין יותר באסטרטגיה המדינית של ישראל

אם זאת טענה שאנחנו צריכים להציג לעולם אז זאת הצעה מקובלת

בהצעה שלי הם הורגים את עצמם, כי יש גזר, והם בוחרים שלא לאכול אותו.

הרבה (הרבה) יותר קל להסביר לעולם שאנחנו רוצים לעזור להם, הם לא רוצים עזרה, מאשר שאנחנו נלחמים ב2מ׳ אזרחים תחת מצור של כח צבאי חזק בפקטור 100x.

יותר קל לדבר על פלסטינים שבוחרים למות מרעב כי הם לא רוצים להחזיר חטופים, מאשר פלסטינים קבורים בהריסות של הבתים שלהם כי ״היה יעד אסטרטגי בבניין המגורים הזה בפעם השמונת׳אלפים אופסי הורדנו משפחה״. מדינה לא אמורה לספק תשתיות לאויב שלה בזמן מלחמה.

אם גם כאן אתה טוען שצריך לתת להם למות ברעב במקום נשק גם לי לא מפריע.

השאלה היא האם אנחנו רוצים להיות צודקים בעיני עצמנו, או לנסות להגיע לפתרון בר קיימא. 

אין שום פיתרון בר קיימא. אולי גם על זה צריך לחשוב. 

ובכלל ה"גזר" שלך אומר למעשה רצחתם לנו 1400+ אנשים תוך כדי התעללות סדיסטית חטפתם לנו 200+ אנשים חיים ומתים ובתמורה לזה ניתן לכם לשקם את העיר שלכם. עכשיו החיזבאללה רואה ואומר לעצמו בטח עם 10000 הרוגים ו2000 חטופים ישקמו לנו את לבנון. ממש משתלם לרצוח יהודים.

ה"גזר" שצריך לתת להם הוא במקסימום one way ticket 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשליות.

אנחנו לא חיים במאה הקודמת. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Shmulik_Miata כתב:

אנחנו לא חיים במאה הקודמת. 

חילופי אוכלוסיות זה משהו שקורה גם קורה במאה הזו (ע"ע מלחמת רוסיה-אקראינה, סכסוך נגורו קרבאך). במקרה שלנו זה כנראה יכול לקרות רק כחלק ממלחמה אזורית משמעותית מאוד. לא בטוח שזה חיובי למי מהצדדים.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 56 דקות, om2 כתב:

הפתרון ההומני ביותר לשני הצדדים יהיה טרנספר מלא של תושבי הרצועה למדינה שלישית.

כל פתרון אחר יביא המון הרוגים לאורך זמן

אף אחד לא רוצה ולא יקח אותם ולכן זה לעולם לא יהיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...