Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לכמה עמודים השרשור הזה צריך להגיע כדי להחשב רשמית לשרשור הבכיינות הארוך ביותר בהיסטוריה? :lol:

לא בכיינות, אבל כאשר אתה מפרסם סירטון של עבריין שנדחף לנתיב שלך ומאשימים אותך על זה ש"לא נתת לו", זה קצת מעצבן.

שתי אפשרויות:

1. שלא יגיבו.

2. יאשימו את הנהג הנדחף ולא את האומלל שעומד ברדכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות שלישית:

לקבל את הדברים ברוח יותר חיובית וכביקורת בונה. אם אתה חולק עליה, שתף אותנו בהסבר שלך וסגור סיפור.

לא צריך לנהל פה דיוני אלף לילה ולילה על כל שטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר מלפרסם דברים כאלו.

כאשר אתה "לא נותן" לעבריין להכנס, יש כאן כמה אנשים שיאמרו לך שאתה בהמה חסרת אחריות...

נדב, אתה מבין את ההבדל בין למנוע הידחפות של נהג לתוך טור עומד, לבין לעשות את אותו הדבר בתנועה ובמהירות, כן?! או שאתה צריך לעיין מחדש במשמעות של שמירת רווח?

ובכלל, כמאמר חז"ל, MTFU.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות שלישית:

לקבל את הדברים ברוח יותר חיובית וכביקורת בונה. אם אתה חולק עליה, שתף אותנו בהסבר שלך וסגור סיפור.

לא צריך לנהל פה דיוני אלף לילה ולילה על כל שטות.

נוסה.

הצד השני (חן ג.) די אטום ולא מקשיב אלא קובע עובדות ללא התחשבות במציאות שהייתה והוסברה.

אם יש לך המון זמן פנוי והמון סבלנות, אתה מוזמן ללכת דף אחד אחורה וקרוא בעצמך.

פשוט התחייבתי לא להמשיך להגיב לחן טרול ג., אז אני לא מגיב אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אבל אתה גם לא מוסיף לתרבות הדיון.

לטעמי, אתה מהר מאוד נכנס למצב מגננתי וחושב שמטילים עליך את כל האשמה.

לא מאשימים אותך "שלא נתת לו", אלא מציעים לך להיות מוכן למצב ו"לתת לו" למרות שהוא חמור, כדי להימנע מקונפליקט שעשוי להוביל לת"ד ובאופן כללי לייצר לך רמת נינוחות טובה יותר בזמן נהיגה.

זה טבעי שבתור הצד היחיד מתוך הסרטון שנוכח בשרשור, אתה תקבל תגובות שהן לעיתים "נגדך". בין אם כי הן נכונות ועליך לקחת אותן לתשומת ליבך או שאינן נכונות/מדויקות משום שהן נובעות מניתוח בדיעבד ע"פ סרטון ממצלמה שאינו מראה את התמונה השלמה כפי שאתה ראית אותה בעת קרות המקרה.

חן אגב לא היה היחיד שהגיב "נגדך" בקטע של המאזדה (ולמען האמת, גם לדעתי יש שם קצת חוסר מוכנות מצידך להידחפות של אותו רכב והתעקשות על שמירת מקומך, גם תוך התחשבות במה שהמצלמה רואה לעומתך). הוא פשוט קולני יותר ככל שזה נוגע להתייצבות מאחורי ה"אני מאמין" שלו ודקדוק בפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לגבי הדחפות של רכבים, אתה צודק.

אין שום סיבה שייקח לך יותר זמן בגלל הנדחפים.

לגבי המקרה הספציפי הזה, הנדחף היה כמעט במקביל אליי, לא הפעיל איתות והיו עוד מכוניות מאחוריי.

במידה ותהיה תאונה, אני מעדיף אותה עם הנדחף מאשר עם האומלל מאחוריי שלא יהיה מוכן שאני "אתקע" לו בלימה פתאומית.

(כבר היו מקרים שהאשם בתאונה הופל על הנהג מקדימה בגלל שאף אחד לא מצפה שבכביש של 80, נהג יבלום בפתאומיות)

דבר אחרון, בכל המקרים של הנדחפים, אפשר לראות שאני לא מתעקש איתם אם "אין עם מי לדבר" ואני נותן להם להכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וידאו של חילוץ נהג למבורגיני במוסקבה.

זהירות תמונות לא קלות, אבל מזכירות עד כמה כלי רכב יכול להיות קטלני.

איזה רפואה פח פשוט לא להאמין. לא מתפלא אם הרגו אותו בחילוץ.

א ב' של כל חובש מסכן שלמד שעתיים רפואה זה לשים לפצוע בתאונות דרכים קיבוע לצוואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ותהיה תאונה, אני מעדיף אותה עם הנדחף מאשר עם האומלל מאחוריי שלא יהיה מוכן שאני "אתקע" לו בלימה פתאומית.

(כבר היו מקרים שהאשם בתאונה הופל על הנהג מקדימה בגלל שאף אחד לא מצפה שבכביש של 80, נהג יבלום בפתאומיות)

דבר אחרון, בכל המקרים של הנדחפים, אפשר לראות שאני לא מתעקש איתם אם "אין עם מי לדבר" ואני נותן להם להכנס.

מה שכתבת היא הנותנת שההתנהלות שלך - "נכונה" על פי דיני התעבורה ככל שתהיה - לא היה נבונה.

בסופו של דבר אתה אמנם נותן לנהג השני להיכנס, אבל משאיר ביניכם מרווח בטחון אפסי (שנועד בדיוק לאותו תרחיש "לא צפוי" של בלימה חדה) גם אם למשך כמה שניות.

עכשיו, אתה לא צריך בכל שניה להיות עם שתי שניות מלאות בינך לבין הרווח ממול, כך שאתה לא צריך להתנפל על הבלמים כדי לשמור רווח. אבל אתה בהחלט לא יכול לשבת ברווח של פחות משניה!

די היה להתחיל להאט בעדינות (שבשום אופן לא תוביל לפגיעה מאחור) ומעט מוקדם יותר כדי ליצור מרווח סביר בין הרכבים באותו רגע. אם כל האטה היתה מובילה לנגיחה מאחור, לא היה אפשר לנהוג...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המקרה הספציפי הזה, הנדחף היה כמעט במקביל אליי, לא הפעיל איתות והיו עוד מכוניות מאחוריי.

תשמע, תגיד שזה חוכמת הבדיעבד/זווית מצלמה, אבל כבר ב-0:22 אפשר לזהות שהוא מתחיל לסטות לכיוון שלך (ואפשר להעריך מראש את הכוונה שלו להשתלב מעצם העובדה שהוא בנתיב ההשתלבות) ואני מעריך שהוא נמצא לפחות מטר לפניך. רק כשהוא כבר חצי בתוך הנתיב שלך ואתה כבר יותר מקביל אליו אתה מתמרן ובולם כדי להימנע ממפגש איתו. האם באמת לא ראית אותו עד לאותו הרגע ולא יכולת רק לשחרר את דוושת הגז? אף אחד לא אמר לך לבצע בלימת חירום.

אבל מזכירות עד כמה כלי רכב יכול להיות קטלני.

זה בערך כמו הויכוח על כלי נשק בארה"ב. הרכב הוא חפץ. הוא לא קטלני בפני עצמו, אלא מי שמשתמש בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רפואה פח פשוט לא להאמין. לא מתפלא אם הרגו אותו בחילוץ.

א ב' של כל חובש מסכן שלמד שעתיים רפואה זה לשים לפצוע בתאונות דרכים קיבוע לצוואר.

בהחלט, כשראיתי את עבודתו של הפרמדיק פשוט נפלט לי : 'לא!'

נוראי, מפתיע איך אף אחד לא דפק לנהג את השעון מהיד :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה!

שיכנעתם אותי!

22 שנה עם רישיון ומספר לא מבוטל של ק"מ ללא תאונה...

כנראה שאני עושה משהו לא נכון בעוד שאתם גאוני הדור וחכמי הכביש.

נמאס לי כבר לדבר איתכם.

זה לא דו שיח אלא האשמה חד צדדית.

תעשו טובה, בסירטונים הבאים שאעלה, אם אתם הולכים להאשים אותי ואין לכם משהו חכם לומר, אל תגיבו בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...