Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני רואה שאתה מקבל לייקים, אבל לא מבין למה. אי שמירת נתיב? זה נכון לכל מדינת ישראל, וגם אתה חוטא בכך בסרטון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. איזה מזל שלא הייתי על הכביש במקומך 😆 (לא באמת. מעגלי תנועה רב נתיביים מפחידים אותי תמיד, הערנות שלי בהם בשיאה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הבהיל את הנהג שלידי, אולי היה מאובחן קורונה וברח מבידוד אז הוא נבהל מניידת שהייתה ליד.

התחיל בפניה שמאלה מנתיב של ישר/ימינה בלבד. המשיך בחציית צומת באדום (וגם בצומת שאחריה, אבל פחות רואים את זה בוידאו), וכמובן העבירה הכי חמורה כמו שאישתי תיארה את זה - עבר נתיב בלי לאותת.

באמצע הצומת החליט לפרסס מהנתיב החיצוני של הפניה שמאלה...

עריכה אחרונה על ידי Krishi
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Krishi כתב:

באמצע הצומת החליט לפרסס מהנתיב החיצוני של הפניה שמאלה...

פ"ת דרך ז'בוטינסקי צומת הרב משה מלכה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Krishi כתב:

אכן

שנאתי את הצומת הזו גם כשגרתי חצי קילומטר משם, דווקא מבחינת תשתיות היא בסדר, רק אנשים לא בסדר, כמו מה שצילמת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהמשך למעשיות החניון המיתולוגי של תל-נורדאו במרכז ת"א - ממתין להנאתי בתור לחניון, כשלפתע חבוב בפיקנטו שהחליט לטענתו שאני עמדתי במקום ולא הייתי חלק מהתור נדחף מימין (עושים את זה כ-ל ה-ז-מ-ן, רק שברוב המוחלט של המקרים זה קורה בין הרכב שכבר נמצא במחסום של החניון לרכב אחריו, שעדיין נמצא בכביש). למזלו שאני שומרוני טוב והחלטתי לתת לו להדחף אחרת הוא היה ממשיך לחסום את התנועה ואולי גם לשלם מחיר כבד יותר (ניתן לשמוע את נהג המונית העצבני שיוצא מהרכב ודופק לו על החלון בדרישה שימנע את חסימת התנועה). לאחר כמה דקות נוספות של המתנה הוא נשבר והחליט להמשיך בחיפושי חניה, אז לא ממש הפסדתי משהו בכל מקרה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הזוי המצב הזה. לא מבין איך יש אנשים שחיים ככה שאשכרה בסוף יום עבודה הם צריכים לעמוד ככה מי יודע כמה זמן. 

כמה זמן בכלל מחכים בדר״כ? 

מבחינתי דבר כזה היה דיל ברייקר, הייתי מחפש מגורים במקום אחר ולא לסבול את זה כל פעם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד משתנה, בד"כ בשעות אחה"צ-ערב כשהתור מתחיל להיווצר ההמתנה היא לא יותר מ 10-15 דקות אך אם אתה מגיע לחניון אחרי 22:00 או 23:00 אתה נתון לחסדי אותם אלו שכבר חונים בחניון ובאים להוציא את רכבם. אז ההמתנה יכולה להיארך שעה בכיף.

עד מלפני מס' חודשים היה לי מנוי ערב (מארבע אחה"צ עד לתשע בבוקר למחרת, אז זה הסתנכרן נפלא עם שעות העבודה) בחניון שהוא קצת קרוב יותר לבית ובעל קיבולת רכבים גבוהה משמעותית (כך שתמיד יש חניה כשאני חוזר)  אך החלטתי שלא מתאים לי יותר להוציא על זה כ 500 שקלים בחודש. על חיפושי חניה ברחובות מסביב לבית אחרי השעה 15:00 כבר מזמן ויתרתי, אז אני בד"כ הולך לחניון הזה כברירת מחדל, ממתין את ה 10-15 דקות במקרה הרע ובהיכון תמידי על הצופר למניעת נדחפים ו... זהו. מה שבטוח, הדיירים בקירבת החניון הזה אומללים. כל השילוט (ויש לא מעט) שמבקש להמנע מצפירות לא מועיל וזה בלתי נמנע כי נדחפים יש כל הזמן - חלקם תמימים שאינם מכירים את החניון וחלקם תחמנים, כמו החבוב הזה בפיקנטו שלמזלו היה לי יום לא רע.

מזוכיזם? כע...רק שבחודשיים~ האחרונים זו היתה ברכה ואני משער שזו עדיין ברכה למי שנאלץ להתנייד בתחב"צ לעבודה, לפחות עד שיוסרו ההגבלות במלואן.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מחכה יותר מרבע שעה וזה עוד במקרה הרע אז אני משער לעצמי שזה נסבל. ואם לרוע מזלך הגעת אחרי 10-11 (חזרה מבילוי או אירוע משפחתי, לא חסר) אז מה עושים?

וכן אני מבין שבחודשיים האחרונים זו היתה האופציה העדיפה אבל התרשמתי שאתה משתמש ברכב ביום יום וחווה את זה עוד מלפני הקורונה אז כנראה שאתה מזוכיסט או שהאופציה לתחבורה ציבורית היא אפילו מזוכיסטית יותר מזה...

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...