Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

זה שאין חוק לגבי הנסיעה של אופנועים הופך את זה בצורה יבשה ללא חוקי,אבל עדין אפשר לומר שזה בסדר ואפילו הרמוני/ או לוגי יותר(כמו שבשביל אופנעיים לא רוכבים אחד אחרי השני כמו רכב) ולכן יש גם הבנה עם המשטרה, פשוט עדין אין חוק לגבי זה(יש מדינות שכן מותר)

אני רוצה לראות אותכם עומדים בפקק עם אופנוע שעה בחום, יש סיכוי גבוה לעילפון מכל העשן של המכוניות פלוס החום.

אם אפשר להשאיר מקום בין הרכבים לדו גלגלי, למה לא?

תפסיקו להיות בוקים, יש מקום לשיתוף נתיב עם דו"ג.

ואני לא מדבר על אלה שמתפערים או נוסעים מהר מידי בין המכוניות.

דווקא יש חוקים, והם מאוד ברורים, ויש להם סיבות עמוקות, אבל אתה לא רוצה ללמוד, אתה רוצה שיגידו לך שאתה צודק והכל בסדר ותמשיך לעבור בין הנתיבים ובין מכוניות.

בהצלחה לך.

אם אשכרה תרצה לדעת מה ההיגיון שעומד מאחורי התקנות הרלוונטיות אני אשמח להסביר.

ושיהיה ברור, נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב - אסורה

מעבר בין נתיבים - אסור

מעבר בין מכוניות - אסור

נסיעה בשוליים - אסורה

עקיפה מימין - אסורה

ואני בכלל לא נכנס לדברים שאמורים להיות ברורים כמו נסיעה נגד הכיוון, חצייה דרך מדרכות, נסיעה על מעבר חצייה, פרסות בכל מקום, נסיעה באדום וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דפק לי מבט של מה אני רוצה ממנו אחר כך...

[video=youtube_share;Py-CK8iBIxo]

כי הוא באמת לא מבין מה אתה רוצה ממנו, כנראה עוד לא עשה תיאוריה, אין לו חוש התמצאות והבנת הנכון ולא נכון, וילד בגיל ההתבגרות.

המוח שלו לא עובד תקין בגיל הזה.

רק חינוך מהבית יכול לצמצם.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש חוקים, והם מאוד ברורים, ויש להם סיבות עמוקות, אבל אתה לא רוצה ללמוד, אתה רוצה שיגידו לך שאתה צודק והכל בסדר ותמשיך לעבור בין הנתיבים ובין מכוניות.

בהצלחה לך.

זה לא שאני לא רוצה, אני פשוט אומר שיש מדינות שבהן כן מותר לעבור בין המכוניות ואז יש חוק ואז זה הגיוני בשבילכם.

אם אשכרה תרצה לדעת מה ההיגיון שעומד מאחורי התקנות הרלוונטיות אני אשמח להסביר.

ושיהיה ברור, נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב - אסורה

מעבר בין נתיבים - אסור

מעבר בין מכוניות - אסור

נסיעה בשוליים - אסורה

עקיפה מימין - אסורה

ואני בכלל לא נכנס לדברים שאמורים להיות ברורים כמו נסיעה נגד הכיוון, חצייה דרך מדרכות, נסיעה על מעבר חצייה, פרסות בכל מקום, נסיעה באדום וכו'.

אני לא דיברתי על זה בכלל, למה אתה מכניס דברים שלא קשורים לדיון בכלל?

......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקס, אתה בישראל, ומה שקובע הוא החוק הישראלי. החוקים בטימבוקטו תקפים שם, לא כאן. ואם אתה רוצה ללמוד ממדינות אחרות אני ממליץ לך לנסוע לאירופה המערבית ולראות את האופנועים עומדים בתור יחד עם כל שאר כלי הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

......

במדינות מתוקנות כמו מערב אירופה או בכל המדינות שהייתי בארה"ב (ניו יורק, וושינגטון, פלורידה) - אסור בתכלית האיסור להשתחל בין מכוניות.

וכמו שאמרתי, לא נכנסתי לדברים חמורים יותר, רק דברים שנראים לרוכבי דו"ג כמו איזה טעות של איזה פקיד שהחליט לא להתיר לכם כל מיני דברים, כשבמציאות בכל המדינות שמהן אנחנו מעתיקים תקנות תעבורה (גרמניה, בריטניה, ארה"ב, צרפת) הדברים הללו אסורים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להעתיק חוקים ותקנות אבל לא אורח חיים. אין לנו אורח חיים בריטי. גם לא צרפתי או גרמני...

כל הדיון העקר שנהיה פה סביב נושא הדו"ג לא רלוונטי בכלל ולא ברור איך הגעתם עד הלום.

אגיד שבתור רוכב דו"ג, בפקקים, נהגים שמזהים אותי עובר ביניהם הרבה פעמים מפנים לי את הדרך מעצמם, האם הם עוברים עבירה?

"אי נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב"- כן... שמענו על זה. אני רוצה לראות נהג [לא כל מי שמחזיק בהגה אלא נהג אמיתי] נצמד לימין הנתיב בזמן שלימינו ישנה משאית.

האם כולם עוברים עבירה בכך שהם גולשים לחלקו השמאלי של הנתיב?

בקיצור חוקים זה סבבה והכל אבל לא לשכוח- חוק זו נגזרת של מיקום+זמן. חוקים משתנים לעיתים.

התפקיד שלנו בתור מכונה חושבת הוא להבין ולברור מה אנחנו מאמצים ומה לא.

ולא- לאמץ אוטומטית כל חוק באשר הוא זה לא מצב תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגזים אתה עם העבריינים, זה לא ראלי לעמוד עם קטנוע או אופנוע בפקק.

[video=youtube_share;4iWUaG7vW0g]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שיהיה ברור, נסיעה של דו"ג על המדרכה כבר מזמן נהפכה לנורמה.

בנוסף, הטענה ש:

פשוט לא נכונה. לא כל דבר שאתה לא מבין או לא יודע הוא לא נכון ואין לך חובה לעמוד בו. תחבורה זה עיניין מורכב, ומי שקובע את התקנות לא עושה את זה על סמך איזשהי גחמה רגעית, וזה בניגוד אלייך שלא בא לך לעמוד בפקק. לך בתור נהג\רוכב ולא משהו מעבר (משפטן בתחום, מהנדס תחבורה, נהג ראלי) אין שום מילה לגבי מה אתה מאמץ ומה לא. וגם אם היית מומחה בתחום מסויים, משנים את התקנות בצינורות המקובלים ולא בכביש באותו הרגע שלא בא לך לעמוד בפקק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, מה הסרטון אומר? שיש חמורים? אני לא כאן כדי להגן על מישהו אלא כדי להתדיין... לפחות תוסיף מלל לגבי הסרטון כדי שאוכל לרדת לסוף דעתך.

GKME, גם אותך לא ממש הבנתי. חשוב לך שאעמוד בפקק כמו רכב? זה הקטע?

כמו כן שאלתי 2 שאלות שבחרתם לא לענות עליהן אבל אשמח להתייחסות:

"

אגיד שבתור רוכב דו"ג, בפקקים, נהגים שמזהים אותי עובר ביניהם הרבה פעמים מפנים לי את הדרך מעצמם, האם הם עוברים עבירה?

"אי נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב"- כן... שמענו על זה. אני רוצה לראות נהג [לא כל מי שמחזיק בהגה אלא נהג אמיתי] נצמד לימין הנתיב בזמן שלימינו ישנה משאית.

האם כולם עוברים עבירה בכך שהם גולשים לחלקו השמאלי של הנתיב?"

ברכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות:

א. למטיפים לשמירה על חוקי התנועה: מעולם לא עברתם על המהירות המותרת? אתם תמיד תמיד נוסעים בנתיב הכי ימני, לא עוקפים מימין (גם אם יש תנועה ערה והאדיוט התורן נוסע על 60 באמצעי?), מאותתים בכל מעבר נתיב?

ב. לכל שונאי הדו"ג, מתי פעם אחרונה רכבתם על אופנוע? בטח בקיץ, בלחות של מישור החוף (או גרוע יותר, בבקעה) עם מעיל, קסדה וכפפות? על סמך מה אתם יודעים איך אמורים לרכב על אופנוע? על סמך הניסיון שלכם על אופניים בגיל 15?

בואו, להטיף מוסר זה אחלה, אבל קצת לא סביר כשאתה יושב ברכב עם מזגן ומסביר לאופנוען ליד שיעמוד ביחד איתך חצי שעה בפקק, בשמש. קצת כמו שהילדים של תשובה יטיפו מוסר לאיזה הומלס על איך להסתדר כלכלית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה ויני, היא שכל אחד מאתנו עובר עבירה פה ושם, אבל אף אחד מאתנו נהגי ה"פחיות" לא בוחר בכלי רכב כדי להיות מסוגל לעבור עבירות, ואז מממש את היכולת כמעט בכל פעולה על הכביש.

רוכבי הדו"ג האלה רכשו את השנאה כלפיהם בזכות. הפ מסכנים את עצמם ואת סביבתם במידה הרבה יותר גבוהה מאשר מישהו שחורג ב-10 קמ"ש מהמהירות המותרת ואפילו, שומו שמים, ממי שעוקף מימין (שזה, דרך אגב, נוהל קבוע של רוכבי דו"ג, במיוחד כאשר מדובר בנתיב פניה ימינה והם רוצים לקצר את זמן הנסיעה ישר). והאמת היא שממש לא מעניין אותי כמה חם להם בחליפת המגן שלהם, מעניין אותי שהם, כמעט ללא יוצא מהכלל, מנסים לרצוח אותי ואת משפחתי על המדרכות, על מעברי החציה וגם בכביש הפתוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוכבי הדו"ג חם? מה זה בעיה שלי?

גם לנהגי הרכבים סובלים מפקקים... זה בעיה שלהם, אתה לא רואה אותם שמים פס על החוק בכל אפשרות שיש.

אחרי היינו באנדרלמוסיה.

אם זאת רוכבי האופנועים הכבדים לרוב יודעים לרכוב כנהוג.

אגב זה, יום שישי צהריים האחרון, 4 אופנועים כבדים מגיעים לרמזור וכל רמזור גז עד הסוף עם הרמת גלגל, אבל מודה שזה חריג (לפחות מה שיצא לי).

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...