Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

[video=youtube_share;z9pR-2G2Evg]

בלימה אוטונומית פורד פוקוס 2016

למה אתה כזה תזזיתי ולא רגוע? אני רואה אותך וזה ממש מעלה לי אסוסיאציה של מלחמת הישרדות שם על הכביש. תרגע כולה 30 סנטימטר של מרווח שאתה כל כך נלחם לסגור אותם ועוד רכב אקסטרה על נתיב שמקסימום יכנס ביניכם, מה כבר יקרה אם תרפה רגע ותתן לו להשתלב?

מבטיח לך שהנסיעה תעבור לך הרבה יותר בסבבה ואתה תחזור פחות מותש נפשית הביתה מעוד יום לחימה על כבישי ישראל. גם הברקסים שלך ישרדו יותר.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי לנחש ניחוש לא פרוע בכלל

הוא חיכה (לא מעט) בפקק ביציאה מהכביש ואיזה חצוף עקף את כל הפקק כדי להיכנס בהתחלה

אנשים כאלו בא לי לזרוק מהרכב לכביש המהיר שידרסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש שלך היה בשיחת הטלפון.

לא טלפון, פשוט שיחה. אבל קשה לי להאמין שזה ההסבר, אני נוהג כמחצית מהזמן לא לבדי, ועדיין לא קרה לי ששמתי לב להולכת רגל רק באמצע המעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה כזה תזזיתי ולא רגוע? אני רואה אותך וזה ממש מעלה לי אסוסיאציה של מלחמת הישרדות שם על הכביש. תרגע כולה 30 סנטימטר של מרווח שאתה כל כך נלחם לסגור אותם ועוד רכב אקסטרה על נתיב שמקסימום יכנס ביניכם, מה כבר יקרה אם תרפה רגע ותתן לו להשתלב?

מבטיח לך שהנסיעה תעבור לך הרבה יותר בסבבה ואתה תחזור פחות מותש נפשית הביתה מעוד יום לחימה על כבישי ישראל. גם הברקסים שלך ישרדו יותר.

אני גם הייתי כזה לוחמני פעם, אבל פשוט נמאס לי להילחם צדק על הכביש - הבחור ברמת הצודק הוא צודק, לא מגיע לנהג החצוף בפלואנס להשתלב לפניו אבל ברמת החכם, הרי אם אתה לא תיתן לפלואנס להשתלב לא תשנה את האופי שלו מצד אחד(הוא ימשיך להיות חצוף על הכביש ולנסות לחתוך) ומצד שני אתה מסכן את עצמך בתאונה+שמאי+סידורים וכו׳ - מה שלא עוזר לאף אחד.

אולי גם קצת הזדקנתי לי קצת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

מילא הטוסון, אבל למה גם אתה היית חייב לעשות דווקא ולמנוע מהרכב להשתלב?

כי הוא ישראלי. אני במקומו הייתי מתבייש בסרטון הזה. נהיגה ישראלית טיפוסית גז - ברקס - מלחמה. אני חותם לך ששני אלה משוכנעים שהם הנהגים הכי טובים בעולם מינימום הגרסה הישראלית של שומאכר כי הם יודעים להצמיד גז לרצפה רק בשביל לדפוק ברקס מלחמה 2 שניות מאוחר יותר.

אני גם הייתי כזה לוחמני פעם, אבל פשוט נמאס לי להילחם צדק על הכביש - הבחור ברמת הצודק הוא צודק, לא מגיע לנהג החצוף בפלואנס להשתלב לפניו אבל ברמת החכם, הרי אם אתה לא תיתן לפלואנס להשתלב לא תשנה את האופי שלו מצד אחד(הוא ימשיך להיות חצוף על הכביש ולנסות לחתוך) ומצד שני אתה מסכן את עצמך בתאונה+שמאי+סידורים וכו׳ - מה שלא עוזר לאף אחד.

אולי גם קצת הזדקנתי לי קצת.

אין כאן שום צדק אלא שני טמבלים אגואיסטים שלא היו מוכנים ללחוץ שנייה ברקס בשביל לאפשר לנהג להשתלב ולתת לתנועה לזרום.

אנשים כאלה הסיבה למה יש בארץ כל כך הרבה תאונות ופקקים.

לחברת ליסינג אתה מתכוון ? כן מאמין שיש להם זמן לזה ,

גם לשלוח אליך חשבונית על התיקון הם ימצאו זמן.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שלכל אחד מאתנו לפעמים הדם עולה לראש. במיוחד אחרי שכבר התעכב ב-3 רמזורים בגלל החצופים האלה.

אני חייב לומר שהתחושה שלי היא שבחודשים האחרונים הנהיגה בארץ היתה רגועה - שמעתי מעט מאד צפירות, כמעט ברמה של שוויץ. בשבועיים האחרונים הגזרה מתחממת, אישית צפרתי בימים האחרונים 4 פעמים (תפוקה של חודש נורמלי) בגלל אנשים שנכנסו לי לנתיב בלי להסתכל, ויותר גרוע - כאלה שניסו להכנס לי לדלתות כיון שהם לא הסתכלו לאן הם נוהגים. אבל למהר ולחסום את נהג הפלואנס כאשר הוא 100 מ' לפניך? הגזמת. על זה אמרו הגששים "שניהם באופסייד".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא ישראלי. אני במקומו הייתי מתבייש בסרטון הזה. נהיגה ישראלית טיפוסית גז - ברקס - מלחמה. אני חותם לך ששני אלה משוכנעים שהם הנהגים הכי טובים בעולם מינימום הגרסה הישראלית של שומאכר כי הם יודעים להצמיד גז לרצפה רק בשביל לדפוק ברקס מלחמה 2 שניות מאוחר יותר.

אין כאן שום צדק אלא שני טמבלים אגואיסטים שלא היו מוכנים ללחוץ שנייה ברקס בשביל לאפשר לנהג להשתלב ולתת לתנועה לזרום.

אנשים כאלה הסיבה למה יש בארץ כל כך הרבה תאונות ופקקים.

גם לשלוח אליך חשבונית על התיקון הם ימצאו זמן.

אני מכיר ספציפית את הכביש הזה כירושלמי במקור - הפלואנס לא מנסה להשתלב בתמימות, יש שמה פקק ארוך ולא נעים ביציאה מגין להר חוצבים וחצופים שמנסים לחתוך.

לחברת ליסינג אתה מתכוון ? כן מאמין שיש להם זמן לזה ,

גם אם אתה עם רכב ליסינג זה לא כיף אתה חוטף על עצמך תביעת ביטוח לכל דבר ועניין גם ברכב ליסינג - אז כן, גם בליסינג יש השלכות לתאונה.

כמובן גם להיגרר עם רכב חלופי שאתה לא רגיל אליו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מכיר את הפנייה הזאת ומה לעשות לפעמים אנשים מתבלבלים ומנסים להשתלב יותר מאוחר או מנסים להשתלב בהמשך הדרך כי לא נתנו להם להשתלב מוקדם יותר. ובכלל באיזה זכות מונעים מאדם להשתלב בתנועה בכביש? בוא, כביש הוא מקום הרבה יותר דינמי מאשר תור רגיל ולא כולם יכולים להסתדר בתור באופן מסודר ומנומס.

בכל אופן הזמן שהם הפסידו ממלחמת אגו הזאת עלה יותר מאשר אם פשוט היו נותנים לו להשתלב. שלא נדבר על זה שהם כמעט עשו תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת רבאק איך מתבלבלים בין שני רמזורים שנמצאים 150 מטר אחד מהשני?!

אתה בטוח שהוא התבלבל??

פשוט יכול להיות שראה את הרמזור הבא התחליף לירוק ואמר ששלכם גם ככה יתחלף עוד כמה שניות אז פשוט נסע.

לפני כמה ימים ראיתי בול אותו דסר במקום אחר עם נהג מונית.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...