Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לחברת ליסינג אתה מתכוון ? כן מאמין שיש להם זמן לזה ,

אתה ועוד מאות אלפי נהגי ליסינג גז-ברקס מוציאים שם רע לקמצוץ הפרומיל של נהגי ליסינג נורמליים.

כן, לפעמים הדם עולה לראש זה יכול לקרות אבל מכאן ועד להעלות את זה בתור סרטון זה כמו להשתין מהמקפצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ועוד מאות אלפי נהגי ליסינג גז-ברקס מוציאים שם רע לקמצוץ הפרומיל של נהגי ליסינג נורמליים.

כן, לפעמים הדם עולה לראש זה יכול לקרות אבל מכאן ועד להעלות את זה בתור סרטון זה כמו להשתין מהמקפצה.

כי הוא ישראלי. אני במקומו הייתי מתבייש בסרטון הזה. נהיגה ישראלית טיפוסית גז - ברקס - מלחמה. אני חותם לך ששני אלה משוכנעים שהם הנהגים הכי טובים בעולם מינימום הגרסה הישראלית של שומאכר כי הם יודעים להצמיד גז לרצפה רק בשביל לדפוק ברקס מלחמה 2 שניות מאוחר יותר.

אין כאן שום צדק אלא שני טמבלים אגואיסטים שלא היו מוכנים ללחוץ שנייה ברקס בשביל לאפשר לנהג להשתלב ולתת לתנועה לזרום.

אנשים כאלה הסיבה למה יש בארץ כל כך הרבה תאונות ופקקים.

גם לשלוח אליך חשבונית על התיקון הם ימצאו זמן.

מה הקשר?, אתם מכירים אותי ? יודעים איך אני נוהג ?

וכן לכל אלה שכתבו, 5 דקות אתה עומד בתור לפנייה ימינה ואז יש חצוף (הרבה כאלה) שמאמינים שהזמן שלהם שווה קצת יותר משלך, אז אני לאלה לא אתן להדחף ולבזבז לי את הזמן.

והעלתי את הסרטון כדי לפרגן למערכת הבטיחות האקטיבית של פורד ולא בשביל הגז ברקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכ״ה עמדת 5 דקות כמו שאתה בעצמך מעיד, באמת שווה את הכמעט תאונה שעשית?

תנסה פעם לעמוד 5 דקות עם אוטו מונע ותבין כמה זמן זה, זה המון זמן כשאתה מאחר לעבודה, לא זה לא שווה תאונה ונכון שהייתי צריך להיות יותר זהיר למרות שהטוסון עצר ללא סיבה כדי לצעוק עליו אבל בכל זאת וגם בפעם הבאה לא אתן לאחרים לבזבז לי את הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפעמים אתה תורם לתקיעת הנתיב של הנדחף אם אתה לא מאפשר לו להשתלב. אז אם אתה כבר לא מתקדם לאף מקום בפקק בפניה ימינה, למה צריך לעזור לנדחף להפריע למי שממשיך ישר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מכיר את הפנייה הזאת ומה לעשות לפעמים אנשים מתבלבלים ומנסים להשתלב יותר מאוחר או מנסים להשתלב בהמשך הדרך כי לא נתנו להם להשתלב מוקדם יותר. ובכלל באיזה זכות מונעים מאדם להשתלב בתנועה בכביש? בוא, כביש הוא מקום הרבה יותר דינמי מאשר תור רגיל ולא כולם יכולים להסתדר בתור באופן מסודר ומנומס.

בכל אופן הזמן שהם הפסידו ממלחמת אגו הזאת עלה יותר מאשר אם פשוט היו נותנים לו להשתלב. שלא נדבר על זה שהם כמעט עשו תאונה.

מי שלא מסוגל להסתדר בתור באופן מסודר מקומו לא על הכביש ולא צריך להחזיק ברשיון נהיגה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מכיר את הפנייה הזאת ומה לעשות לפעמים אנשים מתבלבלים ומנסים להשתלב יותר מאוחר או מנסים להשתלב בהמשך הדרך כי לא נתנו להם להשתלב מוקדם יותר. ובכלל באיזה זכות מונעים מאדם להשתלב בתנועה בכביש? בוא, כביש הוא מקום הרבה יותר דינמי מאשר תור רגיל ולא כולם יכולים להסתדר בתור באופן מסודר ומנומס.

בכל אופן הזמן שהם הפסידו ממלחמת אגו הזאת עלה יותר מאשר אם פשוט היו נותנים לו להשתלב. שלא נדבר על זה שהם כמעט עשו תאונה.

אם אתה מכיר את הכביש והפנייה הבעייתית אתה יודע טוב מאוד מי רוצה להשתלב ומי רוצה להידחף, אם אני רואה בראי נהג שמפעיל איתות ורוצה להשתלב מתחילת התור (ותעשה לי טובה אפשר להשתלב שם בקלות) אני תמיד נותן להכנס, אבל לנהג שבא במהירות גבוהה בכוונה מהשמאלי ורק אז מפעיל וינקר ומנסה להידחף אני לא אתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, נהגי רכבים פרטים לא נוהגים בצורה כזו....

ההכללות הללו יצאו מכל חור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון היה לבקר את ההתנהגות בסרטון ואת העזות וחוסר המודעות בהעלתו, במיוחד לאור התגובה שציטתי. וזאת למרות המטרה המקורית (והראויה) שלשמה הועלה.

אם היה מועלה לצד איזושהי הערת ביקורת עצמית שמעידה על קמצוץ מודעות (או בתגובות העוקבות) אני חושב שהייתי מבליג.

מקבל חלקית לגבי הכללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי לי ברמזור בכפר סבא וקלטתי את הזוג המוזר הזה - החל משנייה 13. (הצלחתי לחתוך את סוף הסרטון אבל משום מה לא את ההתחלה. צריך להתאמן על זה...)

מה הם בעצם עושים שם?

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי לי ברמזור בכפר סבא וקלטתי את הזוג המוזר הזה - החל משנייה 13. (הצלחתי לחתוך את סוף הסרטון אבל משום מה לא את ההתחלה. צריך להתאמן על זה...)

מה הם בעצם עושים שם?

תהפוך את הסירטון לציבורי, אי אפשר לראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה פעם לעמוד 5 דקות עם אוטו מונע ותבין כמה זמן זה, זה המון זמן כשאתה מאחר לעבודה, לא זה לא שווה תאונה ונכון שהייתי צריך להיות יותר זהיר למרות שהטוסון עצר ללא סיבה כדי לצעוק עליו אבל בכל זאת וגם בפעם הבאה לא אתן לאחרים לבזבז לי את הזמן.

אז בעצם בשביל למנוע מ 5 דקות להפוך ל 5 דקות ורבע, אתה מעניש את עצמך בדקה של מלחמת עצבים? לא עדיף 5 דקות ורבע של נחת מאשר 4 דקות של נחת + דקה של עצבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג "עיוור" מנסה לעבור מסלול, ללא איתות, לא בודק מראות וכמעט מוריד רוכב קטנוע.

[video=youtube_share;jZ0f5NSuNlY]

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהוא החליט "לחתוך" שמאלה, וסטה מעט למסלול השמאלי, הקטנוע עוד לא היה בטווח הראיה שלו. הקטנוען הגיע, והחליט לחלוף עליו בסללום. הקטנוען השני שהגיע, כבר ראה את תנאי הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולט את הז*ן הזה עוד במראה המרכזית טס בימין, כשברור לי שהוא הולך להדחף לי לנתיב. מזל שהייתי כבר מותש מהיום, כך שאפילו למכת גז או סתם צפירה לא היו לי עצבים. וניחשתם נכון, הוא היה עם כובע מצחיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...