Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה סיטיגו 60 כ"ס או 75?

adidacohen
שימו לב! השרשור הזה בן 3919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מעוניינת להבין את ההבדל בין שתי הגרסאות שמציעה סקודה סיטיגו, אשמח לעזרתם.

איך זה אפשרי שמנוע 1.0 יכול לספק שני הספקים שונים כל כך?

המומנט המירבי זהה בשניהם על פי נתוני היצרן- 9.6/3000-4300, וההבדל הוא בהספק המירבי- שמגיע בגרסת ה60 כ"ס למקסימום ב5000-6000, ובגרסת ה75 כ"ס ל6200. עד כמה ההבדל יורגש בנסיעה אם בכלל? ומה נתונים אלו אומרים על צריכה הדלק?

באופן עקרוני אני הרבה בעיר אך מדיי פעם נוסעת לצפון/ ירושלים, אז אני מנסה להעמיק את ההבנה שלי כדי לבחור נכון

הרבה תודה מראש 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי השבוע בדגם ה75 שהוא מעט פחות חסכוני מה60 (וזה לא משמעותי).

הרכב זריז יחסית ולעיר הוא מצויין, גם נסיעות בינעירוניות היו טובות אבל לשיוט של 100-120 בנוחות ולא יותר. צריך לגרור את הרכב לעבור את ה100 ושלב האאצה לוקח טיפה. לדעתי דגם ה60 יתאים לנסיעות בעיר נטו ולא הייתי מוציא אותו החוצה לנסיעות ארוכות. גם בפורומים בחול זה הדיבור

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נהגת גם על ה60 כ"ס?

וגם- שכחתי לציין שאני נוהגת על ידני.

בסקודה ה75 כ"ס בגרסא הידנית עולה עוד 5000 ש"ח, זאת לעומת סיאט מיי שהסטנדרט הוא 75 כ"ס, וגם כשמחשבים את עלות התוספת ל-5 דלתות זה יוצא יותר זול מהסקודה. אבל משהו בסיאט לא נראה לי... השילוב של הפלסטיקים האפורים נראה ומרגיש זול, והשפיצים בפרונט רק מחכים לשבירה... בנוסף לתנוחת הישיבה הנמוכה, שעל כך נכתב כבר רבות... סקודה הותירו עליי רושם משמעותית טוב יותר, רק עניין הכוחות סוס נשאר בתהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי את הרכבים בפועל אבל על הנייר הסיאט נשמעת יותר אטרקטיבית מבחינת תמורה.

אני מציע לנהוג בשתיהן על מנת להכיר את ההבדלים טוב יותר.

אגב ה"שפיצים"(פרונט ליפ) לא ישברו אלא אם כן תשברי אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על ה60 כי לא הצלחתי לקבל נסיעת מבחן בלוח זמנים שהיה לי.

הסיאט נותנת תמורה טובה יותר לכסף אבל הכיסא מבטל אותה לחלוטין.

אין כמו לעשות נסיעת מבחן בשניהם ולהחליט אבל על הסיאט הייתי מוותר.

אני חושב שגם בעתיד הערך של הסיאט ישחק מהר יותר מהסקודה מה גם שלדעתי הסחירות של דגם ה75 תהיה טובה יותר

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

עדיין מתלבט אם לקחת את דגם 60 או 75 למרות הפרש 5000 ש"ח בשביל לקבל תוספת 15 כוח סוס האם זה משמועתי או שאפשר להסתפק ב-60? אני בעיקר רוב נוסע נסיעות בינעירוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה פיקנטו, במיוחד באילת אתה לא רוצה להתבשל ברכב...

חוץ מזה שהפיקנטו טובה מהסיטיגו כמעט בהכל.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה פיקנטו, במיוחד באילת אתה לא רוצה להתבשל ברכב...

חוץ מזה שהפיקנטו טובה מהסיטיגו כמעט בהכל.

לפי כל מבחני הרכב ההשוואתים (שאני קראתי לפחות), בארץ ובחו"ל, היתרון המדובר של הסיטיגו/מיי על פני פיקנטו היא נסיעה בבינ-עירוני.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כל מבחני הרכב ההשוואתים (שאני קראתי לפחות), בארץ ובחו"ל, היתרון המדובר של הסיטיגו/מיי על פני פיקנטו היא נסיעה בבינ-עירוני.

האם הכוונה לצריכת דלק - ז אולי בקצת כן אבל בבטיחות ונוחות / אבזור בפירוש לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...