Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לסקודה פאביה 2011 במחיר שפוי

א.ר
שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי סקודה פאביה 2011 1.4 ידנית. כאשר באתי לחדש את הביטוח המקיף דרשו סכום של 3000 ש"ח.

סכום הביטוח הוא לנהג מגיל 24 , ודמי השתתפות החל מ 1600 ש"ח תלוי באיזה מוסך. כאשר אני נהג בלעדי ברכב בדרך כלל .

מישהו יודע על ביטוח יותר שפוי. כיום שלמתי כ 2650 ש"ח ב 9 מיליון. בכלל לא ברור לי אם ערך המכונית ירד כיצד סכום הביטוח עולה פלאים. הם כול הזמן טוענים שזה רכב מאוד גניב נו באמת מי יגנוב רכב שהוא 1.4 וידני.

השמח לקבל הצעות

ברכה

א.ר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לתדמית שהם מנסים להעביר בפרסומות המצחיקות שלהם, החברות הישירות לא תמיד זולות יותר מסוכני הביטוח.

בשורה התחתונה - יש היום באינטרנט אתרים שמאפשרים לך לעשות סקר מחירים און-ליין בלחיצת כפתור. כנסה ל-zap ביטוח או ל-b2bit ותריץ שם שאילתא על הנתונים שלך. במקום תקבל הצעות מחיר לביטוח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 שקל על ביטוח מקיף, נשמע לי סביר. לא יודע... בכ"ז, רכב משנת 2011.

לשם השוואה, אני משלם לסוכן באיזור 4500 לחובה ומקיף יחדיו.

והעיקר? שלא נצטרך להפעיל את הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, כשקראתי את הכותרת לפני שנכנסתי למלל חשבתי שקיבלת הצעה על חמש או שש. לא נשמע לי מופרך 3 וגם אם תמצא משהו בכמה מאות שקלים פחות, לפעמים עדיף לשלם קצת יותר אצל חברה או סוכן טובים שעומדים מאחוריך ברגע האמת ולא מערכת מיתוג אוטומטית ששולחת אותך לחפש את החברים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי משלם 7000 שקל לקיה אופטימה 2012, כל סוגי הביטוחים כולל צעיר.

מה שבטוח עדיף אצל מישהו שיעמוד מאחוריך בזמן תאונה ויעביר כסף מהר ולא יחפש איפה רק את טועה וינסה לדפוק אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לפני כשנה ביטחתי את הסקודה שלי אצל דן-מור בחיפה.

העלות הייתה 2400 ש"ח למקיף והוספתי עוד 200 ש"ח למקרה של גניבה ופיצוי של חדש תמורת ישן.

כלומר 2600 ש"ח.

בסוף החודש אנו אמור לחדש את הביטוח..... אז התקשרה אלי היום נציגה שלהם והמשפט הראשון היה

להכין אותי לזה שהשנה אשלם יותר כי הביטוחים התייקרו השנה.

כמה כבר התייקר, נאמר הייתה עלייה של 10% , ערך הרכב ירד ב-10% זה אומר 2400-2500.

התשובה הייתה בדיוק יותר מכפול !!! 5100 על ביטוח מקיף בלבד.

ואני שואל , חברים אני בן 40 השנה ללא תביעות לפחות ב-15 שנים האחרונות.... השתגעתם ??!!!!!!

שיחפשו אותי :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר,אצלי גם הביטוח התייקר השנה אבל ב200 שקל,אתה בטוח שלא נתנו לך מקיף+חובה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח ואני טועה... 5100 זה בדיוק 1100 שח יותר ממה ששילמתי בשנה שעברה על חובה ומקיף יחד. בכל מקרה אנסה שוב לדבר איתם והפעם עם מציגה יותר נעימה מזו שדיברתי איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתעניינתי במחירי ביטוח לפאביה 12' שלי:

נהגים מעל גיל 24 עם ותק של איזה שנתיים או שלוש, 4.5K על כל הביטוחים (חובה ג' מקיף).

הביטוח שיש לה עכשיו: נהגים מגיל 23 עם ותק רישיון של 2 או 3 שנים, 6.5K על כל הביטוחים.

נהגים חדשים מגיל 17, בערך 12K על כל הביטוחים. (ולא היה הבדל בין גיל 17 ל18, מחיר אחיד).

כנס לאתרים שמוצאים לך את הביטוחים הכי זולים.

אבל אל תלך כעיוור להכי זול, תבדוק תגובות על הביטוחים, תתקשר ותשאל, ותראה אם אתה רוצה מהמענה הטלפוני וכל זה.

(קרה לי כבר עם כמה ביטוחים שהייתי צריך לטבוע אותם, ובקושי הצלחתי לדבר איתם, מה שבחברות מוכרות ומפורסמות עם מוניטין, לא קרה לי בחיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם כותבים מחירים גבוהים מאוד. אני משלם 2100 ש"ח מקיף + גרירה + שמשות עד הבית + רכב חלופי. המחיר הזה התקבל אחרי משא ומתן של שבועיים בטלפון (שיגעתי את הנציג), אבל בכל זאת נאלצתי להתקין כספת למחשב כי "הרכב גניב". גם שהסברתי לנציג שממש לא איכפת לי שיגנבו את הרכב כי זה לא רכב מיוחד או נדיר, הוא לא השתכנע וכמעט סגר לי את הטלפון. הם ממש מתעקשים על עניין המיגון לסקודות האלה, עם המחיר אפשר לשחק.

אגב מדובר על חברת איי.דיי.איי, אני מבוטח שם ברציפות מהרגע שהורדתי את הניילונים מהמושבים של הרכב (טוב, אולי טיפה לפני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם 3.2 מקיף לשני נהגים מעל 24 ללא תביעות (דרך סוכן לא ביטוח ישיר כלשהו), עבור פביה ספייס דיזל 2012 שהרבה יותר יקרה מפביה 1.4

כך ש3 אלף מקיף עבור פביה 2011 נראה לי קצת מוגזם. 2.5 הייתי אומר די סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ברשותי סקודה פאביה 2011 1.4 ידנית. כאשר באתי לחדש את הביטוח המקיף דרשו סכום של 3000 ש"ח.

סכום הביטוח הוא לנהג מגיל 24 , ודמי השתתפות החל מ 1600 ש"ח תלוי באיזה מוסך. כאשר אני נהג בלעדי ברכב בדרך כלל .

מישהו יודע על ביטוח יותר שפוי. כיום שלמתי כ 2650 ש"ח ב 9 מיליון. בכלל לא ברור לי אם ערך המכונית ירד כיצד סכום הביטוח עולה פלאים. הם כול הזמן טוענים שזה רכב מאוד גניב נו באמת מי יגנוב רכב שהוא 1.4 וידני.

השמח לקבל הצעות

ברכה

א.ר

לערך הרכב אין קשר ישיר לעלות הביטוח המקיף אלא למכלול שלם של פרמטרים כאשר הפרמטר העיקרי הוא רמת ה"ביקוש" של הרכב בקרב גנבי הרכב ומה שהנהג העיקרי "מביא איתו מהבית"

דווקא הגרסא שבידך היא הגרסא הנפוצה יותר והנגנבת יותר בגלל הצורך בחלקים לרכבים אלו ובעיקר מוניות מהתוצרת והדגם הספציפי, מעט מאוד מוניות פאביה תמצא עם גיר DSG למשל אלא בעיקר ידני.

גרסאת האבזור הנפוצה במוניות היא האמביאנטה שהיא הבסיסית מבין השלוש, ולכן רכבי המבצע שבאים באותה רמת הגימור היא הגניבה ביותר.

אם האוטו בלבן כבר הייתי מציע להשאיר אותו עם המפתחות :)

את אותה הבעיה ואף חמורה יותר (למיטב הבנתי) יש לבעלי האיביזות למיניהן

אני משלם על הפאביה שלי (2012 1.2TSI DSG SPORT) בערך 3300 מקיף ו 1750 חובה כמדומני, ללא נהג חדש וללא נהג צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...