Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(התלבטות בין) קיה ריו ידנית, יונדאי I20 ידנית או קיה פיקנטו אוטומטית

crazyj
שימו לב! השרשור הזה בן 3753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ביצעתי נסיעות מבחן לריו ידנית ולפיקנטו אוטומטית.

התברר שלפיקנטו למרות חוות הדעת הטובות ששמעתי עליה ההתרשמות שלי היא, שאין לה סחיבה בכלל וזה ממש אכזבה מבחינתי - הייתי בטוח שבגלל שהיא קלה יחסית היא תאיץ בקלות, אבל מתברר שממש לא - הייתי צריך ללחוץ כמעט עד סוף דוושת הגז על מנת להאיץ ולנסות לבצע עקיפה ולאט לאט המחוג עלה, וכשהגעתי ל 100 קמ"ש נשמע רעש של מאמץ מהמנוע באופן די מורגש ומעיק - לא הכי אידיאלי, בנוסף המזגן היה ממש חלש - הרכב חנה בשמש אבל בכל זאת אחרי נסיעה של 15-20 דקות לא הרגשתי את המזגן בכלל.

המושבים צרים ומאחור לא כל כך נח.

מה שכן יש לה נוחות נסיעה.

בניגוד, הריו ממש טובה.

יש לה נוחות נסיעה זהה לפיקנטו, בעלת סחיבה טובה (שייטתי בקלות בסביבות 100-120 קמ"ש), מזגן חזק ומורגש היטב, מושבים נוחים, וכבר אמרתי בהתחלה שהעיצוב שלה ממש טוב.

אומרים שהצריכה שלה בסביבות 1:16 או 1:17 - אשמח לשמוע מבעלי ריו ידניים אם זו הצריכה בפועל, אם כן - זה נראה כמו שילוב טוב.

כרגע ממתין לנסיעת מבחן ל I20.

יש מצב שנסעת על יד2? מאד מוזר התיאור המאד שונה , על הריו יש כאן סקירה שהיא עגלה ודוקא עליה אתה מהלל

ואילו הקיה שיש לי ניסיון איתה גם ב 120 לא מתאמצת אתה אומר שכבר במאה גרגרה

כנראה שביד2 המכונית הספציפית חשובה מהדגם

נ.ב אני 1.82 115ק"ג עם פריצת דיסק ולא היתה לי בעיה עם המושבים - נהפוך הוא מהמ ושבים היותר טובים [מסימים יום ארוך ללא עיפות]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YEHUDAYEL,

העלת פה דיון ישן... שכבר הסתיים ברכישת ריו ידנית - שמאד מרוצה ממנה.

ובתגובה, בתור בעלים לשעבר של מאזדה 2 (יד ראשונה), שנת 2011 ושנת 2008 - הן ללא ספק לא חסכוניות בכלל!

לא יודע כמה זמן היה לך נסיון עם המאזדה, הצריכה שלהן היא כמו רכב משפחתי ולא כמו סופר מיני.

רשמתי שבנסיעת מבחן (לא יד 2), הפיקנטו היתה נוחה.

לגבי סקירה על ריו ידנית, אני חושב שקראתי את כל מבחני הדרכים שביצעו על הרכב בארץ כולל חוות הדעת שרשמו פה ובחו"ל, ובנוסף לכל זה (בסקירות לא הכל ממש מדויק), ביצעתי נסיעת מבחן שלפי טעמי היתה טובה.

אני בניגוד אליך - לא מתייחס לסקירה כאל משהו קדוש ובודק את זה מקרוב.

הריו ממש לא עגלה, אני נוסע בה כיום - ונכון, אין לה תאוצה כמו למאזדה, בכל זאת המאזדה היא מנוע 1500 וקלה יותר - אבל אני לא מחפש מכונית מירוץ שתזנק ל 100 קמ"ש ב 3 שניות, אני מחפש רכב שאהנה בנסיעה, שתהיה חסכונית ונוחה ומצאתי כזאת, וממש כייף לשייט איתה במהירויות באזור ה 100 קמ"ש.

ואם ממש ארצה - אין לי שום בעיה לזנק איתה כשאני ממהר, זה כולל לצאת ראשון מרמזור אדום - אבל בדרך כלל לא מרגיש צורך בכך.

אם נח לך בפיקנטו ומבחינתך זה רכב טוב - סבבה, כל אחד בוחר את הרכב האידיאלי עבורו, בסך הכל אני בחרתי ברכב שמתאים לי - ומאד מרוצה (טפו טפו, חמסה חמסה, בלי עין הרע :lol:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני לקראת קנייה של ריו ידנית, והחיסרון היחיד שמצאתי בנסיעת המבחן הוא שהתאורה הפנימית בקבינה לא מספיקה (אני כבר שומע את צקצוקי הלשון של הקוראים).

למרות נפח המנוע והמשקל העצמי המעט-כבד מהמתחרות הרגשתי שהמנוע בהחלט יכול לספק אותי בלי להרגיש עצל.

ציינו את נוחות המושבים, יכול להיות שאני ממש לא רגיש לרכות המושב או שאנשים משווים למושבים רכים מאוד, אני מאמין שהאמת היא איפשהו באמצע.

למרות שטרם נסעתי על הפיאסטה, נסעתי על קורסה, פונטו וספלאש.

וכשהתחלתי את הנסיעה בריו הרגשתי ש"זה זה", ועם תחושה אישית אף אחד לא יכול להתווכח.

אבא שלי עובד בתחום הרכב ועמיתיו למקצוע המליצו לי על קיה משום ששם התמורה הטובה ביותר לשקל (bang for a buck).

אני מתחבר מאוד לדברי crazyj, חיפשתי רכב בטוח, שמרגיש איכותי ומאובזר ואמין ולדעתי קיה ריו עונה על כל הסעיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה תמיד יכול ללכת למתקין שיוסיף לך עוד מנורה בתקרה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?502504-%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A8%D7%99%D7%95-1-2-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A7%D7%A6%D7%A8&highlight=%D7%A8%D7%99%D7%95

זו ההתרשמות שלי מהריו, כעת לאחר כמעט 8000 ק"מ, אני עדיין מרוצה. הוא משרת אותי בהתאמה מלאה למטרה שלשמה הוא נרכש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה שכן,לאיזה שימוש כבר אתה צריך אותה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפור? כאילו דא!

אתמול חזרתי מהצפון עם הריו, וכל המשפחה. 5.2 ליטר ל 100 ק"מ. אני מייחס את העליה בצריכת הדלק לזה שאני פחות 'מרחם' על הדרדס הכחול.

עדיין, למעט פעם יחידה האוטו לא עבר את 4000 סל"ד. פשוט אין מה לחפש שם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה מייחד את כול הרכבים עם המנוע קטן,גם בפנדה אין מה לחפש מעבר ל3.5,זה מתחיל להיות ממש רועש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקראת קנייה של ריו ידנית, והחיסרון היחיד שמצאתי בנסיעת המבחן הוא שהתאורה הפנימית בקבינה לא מספיקה (אני כבר שומע את צקצוקי הלשון של הקוראים).

למרות נפח המנוע והמשקל העצמי המעט-כבד מהמתחרות הרגשתי שהמנוע בהחלט יכול לספק אותי בלי להרגיש עצל.

ציינו את נוחות המושבים, יכול להיות שאני ממש לא רגיש לרכות המושב או שאנשים משווים למושבים רכים מאוד, אני מאמין שהאמת היא איפשהו באמצע.

למרות שטרם נסעתי על הפיאסטה, נסעתי על קורסה, פונטו וספלאש.

וכשהתחלתי את הנסיעה בריו הרגשתי ש"זה זה", ועם תחושה אישית אף אחד לא יכול להתווכח.

אבא שלי עובד בתחום הרכב ועמיתיו למקצוע המליצו לי על קיה משום ששם התמורה הטובה ביותר לשקל (bang for a buck).

אני מתחבר מאוד לדברי crazyj, חיפשתי רכב בטוח, שמרגיש איכותי ומאובזר ואמין ולדעתי קיה ריו עונה על כל הסעיפים.

יש הרבה בעלים בפורום שרק משבחים את הרכב.

אני בחרתי לא לרכוש אותה כי לי היא הרגישה פחות נעימה לנהיגה מהמתחרות - אבל אם אחרי נסיעת מבחן לך אין את הבעיה הזו - אז לך על זה.

הרכב ללא ספק הכי מרווח בסגמנט שלו, אמין, בטוח ונראה טוב.

דרך אגב, חסרונות, החלון האחורי לא מפריע לך?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהחלון האחורי מעט הפריע גם לי בהתחלה, אבל התרגלתי, בנוסף שילוב של חיישני רוורס מקל מאוד על העסק.

אגב discoTD5 - צריכת הדלק שלי היא יותר לכיוון ה6 ליטר ל100 ק"מ, גם כי אני ממש לא מרחם עליו, ואפשר להגיד ששומר על קצב נסיעה מאוד זריז ולא עדין, וגם כי אני נמצא לא מעט בתנועה עירונית. הצריכה שלך מצויינת! למרות שגם משלי אני מאוד מאוד מרוצה:wink:

הרכב מצויין, אני בדיוק סגרתי איתו שנה, פעם ראשונה שיש לי רכב שמלבד טיפול שנתי לא הגעתי למוסך, אפילו עם קורולה חדשה הייתי צריך להגיע כדי לעשות עדכון לגיר. מבחינת אמינות הוא ללא דופי. בדגם הידני צריכת הדלק מצויינת וגם הסחיבה של הרכב נורמלית, יש אחריות ארוכה, והרכב מאוד מרווח.

עריכה אחרונה על ידי m.l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...