Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I10 אוטומט או גרנדה פונטו

amitfidler
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני חדש בפורום, הודעה ראשונה מזל טוב וכו'.

אשמח לעזרה מכם בנוגע לרכישת רכב,

בחיפושיי אחרי רכב אוטומט עם צריכה דלק טובה (אני יודע שהI10 לא עם צריכת דלק הכי מעולה)

נתקלתי בשתי מכוניות:

האחת גרנדה פונטו יד 1 2008 בגרסתה הרובוטית שעברה 60K

והשנייה I10 2009 1.25 (עלייה לכביש דצמבר2009) אוטומטית מליסינג מחברת אוטו סנטר שעברה 38K

המחירון (כולל השקלול של עלייה לכביש) של היונדאי - 57,500 והיא מוצעת לי ב51,000 ש"ח

והפונטו מחירון 42,000 מאמין שעוד אפשר להתמקח.. תוצע לי במעט פחות.

חשוב לציין כי מבחינת הדרישות שלי אני מחפש רכב במקור בקטגוריית הסופר-מיני

(הבנתי שהI10 מספקת נתונים של סופר מיני ממוצעת) יד 1 אוטומטית עם קילוטמראז' נמוך צריכת דלק נמוכה ומבחינת תקציב אני מוכן להשקיע עד הסדר גודל הזה של ה50,000 אשמח לחוות דעת והצעות נוספות אם יש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי I10 היא לא מכונית סופר מיני אלא מיני. הפונטו היא סופר מיני. אם יש סיבה מיוחדת שבגינה אתה מעדיף סופר מיני (נסיעות רבות מחוץ לעיר וכו') אז הפונטו עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שהI10 מיני.. אבל הבנתי שמבחינת ביצועים היא נותנת תפוקה של סופר מיני ממוצעת..

אתה חושב שלגבי הI10 זו עסקה טובה? והאם יש אופציות אחרות מומלצות יותר בשוק בטווח המחירים של עד ה50?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עמית,

הבנת לא נכון מבחינת הביצועים, יש סיבה שהרכב נמצא בקטגוריה בה הוא נמצא.

אשמח אם תחזור מעט אחורה ותפרט מה הנסועה הצפויה ברכב שאתה מחפש (כמה ק"מ בשנה?), סגנון הנסיעה (עיר/בינעירוני/משולב)? וכמות האנשים/ציוד שהרכב הזה אמור לשרת.

יהיה יותר קל להבין ככה עד כמה ההבדל בין מיני לסופר-מיני יהיה קריטי עבורך, ועד כמה הפרמטר של חיסכון בדלק אכן מהותי.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לגרנדה- תיבדוק אם היא עברה שיפוץ גיר/משאבה הידראולית כי אם לא רוב הסיכויים שאתה תחטוף אותה (אלפי שקלים).

אני מאוד אוהב את הגרנדה שלי, אבל הקטע המעצבן עם מחירי התיקונים הלא מציאותיים של היבואן לא נותנים לי לישון בלב שקט בלילה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כול היבואנים,אין מוסך מורשה יבואן שהוא באותו מחיר של מוסך מורשה רגיל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...