Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיברקלאב!

פיברקלאב
שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי מחפש ידית איתות אור גבוה של סוסיתא רום כרמל מישהו יודע איפה קונים אפילו משומש

תודה ירון 0502111719

ירון, אני מניח שאתה מתכוון לידיות כמו בטריומף שלך, נכון? אלו זהות לידיות של סוסיתא 13/60 ושל רום כרמל 1300 עד שנת 1978. משנת 1979 עברו רום כרמל להשתמש בידיות של טריומף ספיטפייר מארק 4 כמדומני, שהן שונות משמעותית.

ננסה לעזור. ואם לא נוכל ולא תצליח למצוא, אפשר להשיג אותם באי.בי בגרושים, או חדשים אצל ספקים שונים באנגליה, כמו רימרבראדרס.

בהצלחה.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב להקמת המועדון.

מועדון סאאב, שבשנה הבאה יחגוג 30.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חם מהמחסן!

קובי מחכים לך חלקים פה

הקפה עלינו העוגיות עלייך:wink:בהצלחה .

[ATTACH]008.JPG[/ATTACH]

רענן

007.JPG

חבר צוות פיברקלאב

"אני מעריץ אותך," אמר הנסיך הקטן ומשך קלות בכתפיו "אבל מה יוצא לך מזה?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און אהבתי את התגובה...

את התרומה שלי אני נותן כל יום במקום אחר.. אז מהבחינה הזו אנחנו סגורים..

תמונות של הקוביה יעלו לאחר סיום שלב א' של השיפוץ ע"י אחי שהוא צלם בחסד.

ושאם מישהו רוצה תמונות איכותיות של הרכב שלו מוזמן לבקש ממנו הוא מאוד ישמח.

אני אדבר עם רענן! שוב המון תודה!!

שחר, כל אחד מאיתנו תורם את שלו בכל יום במקום אחר ועבור החלקים, כולנו תורמים ביחד לעמותת "גדולים מהחיים". אני מקווה שאתה מבין את הגישה שלנו, את מטרות העמותה ואת "קהל היעד" שלה.

למען הסר ספק: אין לנו שום קשר/גישה/טובת הנאה או כל קומבינה אחרת עם העמותה הזו, למעט הרצון לעזור ולהקל על הילדים הללו.

צוות הפיברקלאב...

אתם מוזמנים להיכנס לשרשור שלנו:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הורכב בארץ ויש לו טיפונת פיבר שאני בניתי ליפני שנתיים-שלש, אני לא רואה איך זה יתרום פה אבל הייתי חייב :), בכל מקרה בהצלחה

תהליך הבניה

dsc8619scp5.jpg

dsc9086s.jpg

dsc9210sfp2.jpg

לא ממש מצעתי תמונה רק של התוצאה אבל רואים פה פחות או יותר מה יצא

imageuue.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הורכב בארץ ויש לו טיפונת פיבר שאני בניתי ליפני שנתיים-שלש, אני לא רואה איך זה יתרום פה אבל הייתי חייב :), בכל מקרה בהצלחה

מצטערים. תקנון פיברקלאב מציין במפורש כי המכונית חייבת להיות מורכבת מגוף פיבר ובעלת מנוע אנגלי בעל ארבעה צילינדרים בלבד. הוא גם מציין שבמקרים מסויימים (ראו לוטוס אירופה), אפשר גם מנועים צרפתיים, אפשר גם בעלי אסקורט תוצרת ישראל (עם או בלי פיבר) ואפשר בעצם לאשר חברות למי שרוצה, עם איזה מכונית שהוא רוצה! :-D

ואם יש לכם בבית חלקים שאתם לא צריכים שעשויים להתאים לנו, או שאתם יודעים היכן יש מקור חלקים "רדום" שאפשר להחזיר לחיים - בכלל תעשו אותנו למאושרים באדם.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מחפש ידית איתות אור גבוה של סוסיתא רום כרמל מישהו יודע איפה קונים אפילו משומש

תודה ירון 0502111719

רענן, ירון עוד לא אישר את הדברים, אבל אני מניח שהוא מתכוון לידיות שנראות ככה (שמשותפות לטריומף, סוסיתא 13/60 ורום כרמל 1300). תראה אם יש לנו משהו כזה.

תודה!

תמונה 0.93.jpg

תמונה 08.9.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שאלות:

1. הכיסוי של ידית האיתות בקוביה נלקח מאיזה רכב? או האם יש למישהוא??

2. יש קטע מוזר ברכב.. במהלך נסיעה הרכב נכבה מכניסים להילוך שני ומניעים ואז אחרי כמה מטרים שוב..

האזור של הנשם במנוע סתום עם מאין ספוג כזה. אם אני מוציא אותו יש מצב שזו הבעיה?? האם ש למישהו השערה אחרת?

דלק מגיע למנוע פילטר אוויר נקי וחום המנוע לא עולה.

3. אני מחפש להבין אילו מגבים היו ברכב הזה במקור... כרגע אין בכלל.. יש רק את הנקודת חיבור (בלי הקאפות גלגל שיניים שעליהם

מתחברת הזרוע ואז המגב..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ולראובן por1 סברה 63 ואני רוצה לחדש לה את משאבת הברקס המרכזית ואת משאבת הקלאץ.

עדיף חדש כי השיפוץ שבוצע אצל מאירמן ליפניי כ 3 שנים לא החזיק מעמד.

היכן ניתן להשיג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שמי ניסים.ואני בעלים גאה של 4 סוסיתות.אשמח להיות חבר.ואני מחפש שימשה קידמית לכרמל דוקס.לפי מה שאני יודע מכרמל 12 עד רום כרמל זאת אותה שימשה.תודה מראש 0525680316

המפגש הצפוני של כולם, בשביל כולם.

חפשו אותנו בפייסבוק "המפגש הצפוני לרכבי אספנות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קוראים לי עדן ואני משפץ דוקס טנדר 1971 ואני ישמח ליהיות חבר במועדון . נ.ב אני מחפש

חלון קידמי לרכב אים יש אני מוכן ליקנות

דן נייד 128.JPG

IMG_1282.JPG

IMG_1293.JPG

IMG_1278.JPG

IMG_1286.JPG

בבעלותי BmW 518 1982

:-D.ואני מהמפגש הצפוני.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי און

הידית של הטריומף שלי נלקחה מסוסיתא רום כרמל מודל 81

זאת יש בה וינקרים אור גבוה נמוך וצופר בלחיצה

לא כמו בארלד שזה רק וינקר

תודה ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און,

עם ידית ה"ווינקר" שבתמונה :roll: , מנוע אנגלי בעל 4 צילינדרים :? ועוד שנים "ספאר" :oops: ... העמותה תפתח את דלתה? :wink:

IMAG0313 (2).jpg

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שאלות:

1. הכיסוי של ידית האיתות בקוביה נלקח מאיזה רכב? או האם יש למישהוא??

2. יש קטע מוזר ברכב.. במהלך נסיעה הרכב נכבה מכניסים להילוך שני ומניעים ואז אחרי כמה מטרים שוב..

האזור של הנשם במנוע סתום עם מאין ספוג כזה. אם אני מוציא אותו יש מצב שזו הבעיה?? האם ש למישהו השערה אחרת?

דלק מגיע למנוע פילטר אוויר נקי וחום המנוע לא עולה.

3. אני מחפש להבין אילו מגבים היו ברכב הזה במקור... כרגע אין בכלל.. יש רק את הנקודת חיבור (בלי הקאפות גלגל שיניים שעליהם

מתחברת הזרוע ואז המגב..)

1. מקווה שהמומחה שלנו לענייני קוביות יכנס לשרשור ויתן לך ולאחרים תשובות יותר מפורטות באשר למקור החלקים שהורכבו בקוביה. עקרונית, מקורן במכוניות אנגליות מהתקופה ההיא, אבל הוא יוכל לשים את האצבע המדוייקת על המודל ואז - אי.בי...

יש לנו רק ידית איתות אחת לקוביה והיא לא במצב תקין. יתכן שאפשר לעשות משתיים אחת, אבל כרגע זה מה שיש.

2. נשמע כמו בעיית דלק. קשה לאבחן מעל דפי הפורום... הספוג הזה לא קשור. הוא נועד לאפשר יציאת אדים מהמנוע, אבל לעבות בחזרה את השמן פנימה. אם הוא סתום, הוא לא יגרום לבעיית כיבוי, אלא לפריצת אטמים.

3. כמדומני, זוהי זרוע מגב מקורית של קוביה. האם החיבור אצלך למנוע הוא הנגדי לזה הנראה כאן בתמונה?

תמונה 118.jpg

תמונה 119.jpg

צוות הפיברקלאב...

אתם מוזמנים להיכנס לשרשור שלנו:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...