Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיברקלאב!

פיברקלאב
שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסים ועדן, ברוכים הבאים! התקבלתם! :-D

צריכים שמשה קדמית? קיבלתם!

נראה לכם שנצליח להוציא לכם איזו אחת או שתיים מהערמה? :wink:

אנחנו מקווים אפשר אפשר לשלוח נציג??

בבעלותי BmW 518 1982

:-D.ואני מהמפגש הצפוני.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו מקווים אפשר אפשר לשלוח נציג??

כן עדן אפשר רק שים לב לקלאב יש תקנון ברור מופיע בהודעה הראשונה

נשמח לארח אותכם ולמסור לכם את השמשות

דרך אגב אם ברשותכם חלקים מיותרים או כפולים נשמח לקבל למחסן.

רענן

חבר צוות פיברקלאב

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

"אני מעריץ אותך," אמר הנסיך הקטן ומשך קלות בכתפיו "אבל מה יוצא לך מזה?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

ברשותי טנדר כרמל משנת יצור 1974 ואני מעוניין להחליף את השמשה הקדמית שהיא כנראה מקורית ,זאת מכיוון שיש עליה שריטות.

יש ברשותי מספר חלקים לתרום כגון :ג'ק מקורי (קצת חלוד)צריך ניקוי ןצביעה,2 פנסים אחוריים לכרמלים במצב טוב,סמלי צד חדשים מצופים ניקל לרום (כך נאמר לי בזמנו ממי שנתן לי אותם,מלבניים ,לא כתוב עליהם כלום),גלגל ואם אמצא עוד אוסיף.

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

ברשותי טנדר כרמל משנת יצור 1974 ואני מעוניין להחליף את השמשה הקדמית שהיא כנראה מקורית ,זאת מכיוון שיש עליה שריטות.

יש ברשותי מספר חלקים לתרום כגון :ג'ק מקורי (קצת חלוד)צריך ניקוי ןצביעה,2 פנסים אחוריים לכרמלים במצב טוב,סמלי צד חדשים מצופים ניקל לרום (כך נאמר לי בזמנו ממי שנתן לי אותם,מלבניים ,לא כתוב עליהם כלום),גלגל ואם אמצא עוד אוסיף.

אריק

שלום אריק.

תודה על ההתגייסות. שמשה קדמית מחכה לך תמורת החלקים.

אתה מוזמן לפנות לרענן ולתאם מפגש במחסן.

שוב תודה וחג שמח.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום זכינו לביקור של מוטי

בעלים גאה של קוביה (לא הונגרית).

מוטי ביקש וקיבל:

חלון משולש

זוג פנסים אחוריים חדשים.

שעון מהירות (מקווה שככה תעבור את ה 40).

זרועות מגבים

ציר למגבים

סמל

וכוס קפה עם אחד סוכר.:wink:

מחכים להמשך שיתוף פעולה מוטי.

005.JPG

חבר צוות פיברקלאב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות מלפני כמה שעות...

את המשולשים (לא הפיצה והבורקס )

נחזיר בחזרה כי הם לא מתאימים. בתקווה שישמשו

מישהו במהרה בימינו!

שאר הדברים יורכבו בקרוב. המון תודה רענן ואון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לכם הצלחה רבה עם המועדון החדש והקונספט המיוחד. כנראה שאתם צדיקים, כי מלאכתכם נעשית ע"י רבים וטובים אחרים :-).

ומאחר ואחד החלומות המוטוריים שלי הוא אלפין רנו A310, הרי שעם הגשמתו אשמח להצטרף לשורותיכם (רק שזה לא יקרה כל כך מהר, כי אמריקאית מתחילת שנות החמישים ניצבת בראש הרשימה).

אפרופו, קיבלתם פניות מבעלי קורבט?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מאיפה להשיג את תותבי המתלה? כי ייקח עוד כמה ימים עד שיהיה לנו כאלו. ניתן להשיג כאלו בשוק. צריך לדעת מה לחפש ודוגמא תעזור. אם כן תמצא תותבים, אפשר יהיה לעזור לך עם משולשים חלופיים אותם תכין מבעוד מועד על מנת לא להשבית את המכונית. אבל את הישנים שיורדו מהמכונית - עלייך להחזיר למחסן.

בנוסף, אם יש לך חלקים שאינך צריך - אתה מוזמן לתרום אותם למחסן.

יש מאיפה להשיג את התותבים אבל צריך דוגמא [מקור שאנחנו עובדים איתו כמעט שלושים שנה. מהימים שהרום 1301 היו חדשים] אבל אם מדובר בכמה ימים אוכל לחכות קצת

יש לי לתרום בית מסנן שמתאים לדוכסים ומפלג שצריך להתאים למנוע היילמן [תמונה תעזור כדי לאמת את זה באופן סופי[ אני מקווה שתוך מספר ימים בודד אני ימצא אותו] יכול להיות שיש עוד חלקים צריך לחפש במחסן ביסודיות. חוץ מזה אני יכול להציע ידע שנצבר ברום גם 1300 ובעיקר 1301 וגם בעזרה אם מישהו צריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלפיברגלס יש יתרון על הפח

לדוגמא אצלי תא הנהג היה מוצף במי גשמים שנים לא מעטות,מה עשיתי ,קדחתי חורים ויצאו המים המסריחים.הנזק היחיד היה מסילות הכסאות שהחלידו.ברכב עם רצפת פח כנראה שלא היו מים כי לא היתה נשארת רצפה.

הארגז נרקב והייתי צריך לבנות חדש תואם למידות המקורי,גם תושבות הספסלים בארגז נרקבו בתחתיתם והייתי צריך לרתך פלטות חדשות. הדלת האחורית כנ"ל נרקבה ובניתי חדשה לפי הישנה.את כל הריתוכים ביצעתי לבד עם אלקטרודות ורתכת רגילה.לא אלקטרונית ולא CO2.

תיקוני ושיחזורי פיבר אפשר לעשות בקלות באמצעות סיבים ,פוליאסטר ומאיץ וכמובן גם מברשת.בפח זה כבר סיפור אחר ודורש הלחמות וטלאים,ולעיתים החלודות מופיעות שוב בחלוף השנים.צירפתי מספר תמונות של לפני ואחרי...

IMG_0263.jpg

IMG_0264.jpg

IMG_0265.jpg

IMG_1910.JPG

IMG_0270.jpg

HPIM1172.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלפיברגלס יש יתרון על הפח

לדוגמא אצלי תא הנהג היה מוצף במי גשמים שנים לא מעטות,מה עשיתי ,קדחתי חורים ויצאו המים המסריחים.הנזק היחיד היה מסילות הכסאות שהחלידו.ברכב עם רצפת פח כנראה שלא היו מים כי לא היתה נשארת רצפה.

הארגז נרקב והייתי צריך לבנות חדש תואם למידות המקורי,גם תושבות הספסלים בארגז נרקבו בתחתיתם והייתי צריך לרתך פלטות חדשות. הדלת האחורית כנ"ל נרקבה ובניתי חדשה לפי הישנה.את כל הריתוכים ביצעתי לבד עם אלקטרודות ורתכת רגילה.לא אלקטרונית ולא CO2.

תיקוני ושיחזורי פיבר אפשר לעשות בקלות באמצעות סיבים ,פוליאסטר ומאיץ וכמובן גם מברשת.בפח זה כבר סיפור אחר ודורש הלחמות וטלאים,ולעיתים החלודות מופיעות שוב בחלוף השנים.צירפתי מספר תמונות של לפני ואחרי...

עבודה טובה! לפחות ברום יש מתכות מושתלות בפיבר - שהחלידו. האם גם בסוסיתא היו לך בעיות כאלו? ספר לנו קצת את הרקע וההיסטוריה של הטנדר שלך. בנוסף, אשמח לראות תמונות של הדלת האחורית עצמה, מאחר שאני צריך בזמן הקרוב לתכנן אחת כזו לטנדר שלי.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלפיברגלס יש יתרון על הפח ...

אז למה במחזמר הקוסם מארץ עוץ יש את "איש הפח" ולא את איש הפיבר ?

:roll:

רענן

חבר צוות פיברקלאב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

לא נתקלתי בברזל שמושתל בפיבר בהיקף הרכב ולא בדלתות,יש כמה בתחתית הרכב מתחת לארגז ומשמשים כחיזוקים לעיגון לשילדה.

כשפרקתי מסילות לכיסאות מגרוטאה שהפשיטו ממנה את כל הברזל (למעט המסילות) וחתכתי את הפיבר כי הברגים היו תפוסים נתקלתי בחיזוק לכסאות מסוג אחר,סנדויץ -שתי שכבות פיבר וביניהן שכבת עץ (דיקט)שהיה במצב חדש.

מישהו פירסם תמונה של טנדר צבאי אולי לפי חוק מרפי הוא שלי,כי גם שלי היתה צבאית מ-1974 עד 1978 עת שאבי קנה אותה ונסע בה עד תחילת 1996,מאז עמד מוזנח עד שבשנים האחרונות התחלתי לשקם אותו והוא עבר מבחן רישוי השנה.

און אני מצרף תמונות,גם של הדלת כי אין טוב ממראה עיניים.

בברכה אריק

IMG_1757.JPG

סוסיתא צבאית.jpg

IMG_1911.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פירסם תמונה של טנדר צבאי אולי לפי חוק מרפי הוא שלי,כי גם שלי היתה צבאית מ-1974 עד 1978 עת שאבי קנה אותה ונסע בה עד תחילת 1996,מאז עמד מוזנח עד שבשנים האחרונות התחלתי לשקם אותו והוא עבר מבחן רישוי השנה.

אם שלך היתה צבאית משנת 1974, אז זה לא הטנדר הצבאי שבתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודבר אחד אחרון, לפני שאתם מכניסים את המכונית ברוורס לחניה של המחסן שלנו. אנחנו אמנם לא רוצים תמורה, אבל תרומה אתם צריכים לתת: תרומה לפי ראות עיניכם לעמותת "גדולים מהחיים", המסייעת לילדים חולי סרטן. רוצים לקבל חלק. תביאו קבלה על תרומה לעמותה.

אז זו ראשית הדבר שלנו. מכאן נמשיך ונפתח את זה הלאה. נשמח לשמוע רעיונות ובכלל את דעתם.

על גבי הפרום יצא לי לקרוא על אנשים רבים שמסייעים לבעלי תחביבים זהים בשמחה ולעיתים גם ללא תמורה.

התמורה שאתם מבקשים בעבור החלפים שאתם נותנים/מסייעים לבעלי רכב מקבילים וכל זאת בהתנדבות, זה אחד הדברים הכי יפים שיצא לי לקרא על דפי הפורום. מצווה, חסד, וזכות ענקית.

כל הכבוד

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...