Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יושב טוב בגלל מיקום המזגן או בגלל שהתופסן עצמו לא טוב?

יש לנו פאביה ופוקוס, בפאביה זה אמור לשבת טוב כי פתחי המזגן במקום נוח (וכי הפאביה זה הרכב הטוב בעולם)

בפוקוס לדעתי תהיה בעיה בגלל שזה קרוב מידי להגה.

פתחי המזגן עגולים ובמיקום לא מתאים. התופסן נראה דווקא ממש טוב.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכל מחפשי הזרועות שרוצים לקנות זרוע זמנית עד שיוחלט מי האולטימטיבית :

יש היום באוטו דיפו מבצע ב19.90 לשני סוגים, אחד שנראה כמו קליפס ואחד אחר שנראה דיי רובסטי ועמיד .

קניתי הרגע אחד כזה ובינתיים נראה שעושה את העבודה .

2014-08-11 16.37.40.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למי שמעוניין - יש לי למכירה פרוקליפ לפורד פוקוס חדשה, עם תושבת שכוללת שקע טעינה לאייפון 4/4S עם או בלי קייס.

הפתרון הכי טוב שיש, למי שיש את השילוב הנ"ל של פוקוס ואייפון 4/4S.

proclip_focus.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי זרוע של Ram Mounts.

קניתי את הקיט הבא:

http://www.e-shetach.co.il/pl_product~RAP-B-166-UN7~83~0.htm

וקניתי גם כדור שמתחבר עם ברגים:

http://www.e-shetach.co.il/pl_product~RAP-B-238U~83~0.htm

יש אצלי קבוע ברכב של מוטורולה והרכבתי את הכדור הזה על החלק האחורי של המכשיר עם אותם ברגים.

ככה יש לי זרוע לכל רכב עם הוואקום, ואצלי אני משתמש בזרוע של הקבוע ברכב.

היו לי והשתמשתי בעשרות זרועות - זו פשוט רמה אחרת. עשר רמות מכל השאר. והיו לי זרועות של Arkon, Pleomax ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה איכותי באמת, אבל במחיר ההזוי הזה לא עדיף לקנות תושבת פרוקליפ שכוללת שקע טעינה מובנה ומותאמת למכשיר בצורה מושלמת ?

מעבר לזה - ה-4 זרועות הקטנות שמחזיקות את המכשיר, לא מפריעות לתפעול המסך בקצוות כשצריך ? הרי כדי שאמצע האצבע תיגע בקצה המסך השוליים של האצבע מגיעות מעבר לגבולות המסך קצת. נראה לי לא אידאלי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

misterb, נכון. המחיר גבוה. אני קניתי במבצע את הלינק הראשון ב250 שקל. יש אחריות לכל החיים של החלפה במקום במקרה של פגם.

אני לא ממש מכיר את פרוקליפ.

לגבי הזרועות שמחזיקות את המכשיר, התמונה מטעה. בפועל יושב מצידי המכשיר כמעט באפס הפרעה למסך.

אין ספק אבל ששילמתי המון כסף, אבל זה רק בגלל שנכוויתי כבר אין ספור פעמים מזרועות דפוקות שנופלות, נשברות ולא שוות כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שמוכן לשלם סביב ה-100$, פרוקליפ/ברודיט זה הפתרון הכי טוב שיש. אחד היתרונות הגדולים מעבר לקיום שקע טעינה, זה שהמכשיר ממוקדם על החלק הקדמי של הדשבורד, ולא על החלק העליון, החשוף לשמש, כמו בכל פתרונות הואקום. זה מונע התחממות, ומקרב את המכשיר ליד. תציץ כאן :

http://www.proclipusa.com/

סתם דוגמה :

521623.jpg-440x330

banner20140114.jpg-x

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע איך הגעת ל100 דולר.

לאחרונה הזמנתי 2 סטים של proclip (תושבת+ מעמד למכשיר הכולל מטען מובנה).

סט אחד של אייפון 5c וסט אחד של סוני Z1 compact.

סה"כ כולל משלוח זה יצא לי 86 פאונד בריטי (38 פאונד לכל סט+ 17 פאונד על המשלוח). בתרגום לדולרים זה יוצא 144 דולר שהם 72 דולר ליחידה בממוצע (ואם קונים רק סט אחד, עקב המשלוח זה מתייקר ל90 דולר).

וכן, זה עדיף בהרבה על כל הפתרונות שהוצעו כאן. התייאשתי מלשפוך כסף, ואין כמו תושבת אמיתית ואיכותית.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר גודל של 100 דולר, לך יצא 90 אם היית מזמין אחד, אז מה ההבדל?

יש יבואן ישראלי לברודיט/פרוקליפ, במחירים סבירים יחסית.

סט עם שקע טעינה לאייפון יוצא כ400 ש״ח כולל משלוח.

http://www.handsfree.co.il/items~43~0.htm

זה טוב גם אם מחליפים רכב וצריך רק קליפס, עולה 150 שח, אני קניתי ממנו עכשיו לאוקטביה שתגיע בקרוב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע איך הגעת ל100 דולר.

אם קונים רק סט אחד, עקב המשלוח זה מתייקר ל90 דולר).

למה כל ההתחכמות?

misterb אמר סביב ה 100$, אתה לאחר כל ההסברים הארוכים הגעת למחיר בהזמנת יחידה של 90$.

לא הכנסתי לכאן את זה שאם המוצר יעצר במכס (לא כל כך סביר) ויהיה צורך לשלם עליו מיסים, המחיר הסופי יזנק מעל ל 100$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפזון מהשטן גרם לי להיראות מתחכם (ככה זה כשממהרים ולא עוברים על כל ההודעה לפני השליחה). באמת שלא התכוונתי להתחכם, ואכן הייתי צריך לערוך לפני השליחה.

בהתחלה התכוונתי למחיר ששילמתי כ2 סטים, וברגע האחרון נזכרתי במרכיב השילוח שאם מחשיבים אותו רק עם סט אחד, אכן המחיר יוצא כ100 דולר (וכתבתי זאת בהודעתי המקורית), ואכן הצדק עם מיסטר B.

בכל מקרה, לדעתי, כדאי למצוא עוד אנשים שמעוניינים כגון חברים, להתאחד ואז ככה חוסכים יותר עקב העובדה שמרכיב המשלוח הוא חד פעמי.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל מצד שני מדובר בחתיכת פלסטיק לא גדולה במיוחד שנראית כמו זרוע לטלפון שמזמינים ב $ בודדים ולכן אם המוכר ירשום

ערך כולל לחבילה של 4 זרועות כאלו 35$ לא ניראה לי שזה יעניין מישהו (* לא ממליץ, מייעץ או מעודד אף אחד לרמות את המכס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...