Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון

בשעה 21:08 תפסתי בגולן נציג חביב מאוד בשם מג'די.

לטענתו הקו שיחק הלוך חזור עם אורנג', היו מספר תקלות במשיכה במהלך היום.

לפי איך שהוא מתאר זה נשמע ממש פינג פונג.

לאורנג' ממש קשה לוותר על הקו שלי? או שכשהתקשרתי להתלונן הם חשבו שאני בכלל מנסה לנהל מו"מ על חבילה?

העדכון האחרון שנרשם בחשבון שלי זה שנקבע עדכון ב8:05 בבוקר מחר.

מג'די הבטיח לחזור אלי מחר על הבוקר, מקווה שאחרי הניוד.

מספיק להיות פראייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משרד התקשורת יצאו כבר בהצהרה\הבהרה (בגולבס או מרקר, לא זוכר) על כך שהאחריות הבלעדית לכל תהליך הניוד בידי המפעילה הישנה שלך, בתור תגובה לעשרות התלונות שהם קיבלו על הוט\גולן.

את הכעס תפנה למקום הנכון ידידי :)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי את החשבונית מסלקום ובה ה"חיוב היחסי" עבור התקופה שקדמה לניוד לגולן.

החשבונית מאוד הרגיזה אותי. סלקום גבתה ממני בגסות 98.70 ש"ח עבור תקופה קצרה מאוד של 8 ימים בלבד.

כשהתקשרתי לברר מדוע, הנציגה התפלאה על שאלתי והסבירה לי כי בגלל שלא הייתי כל החודש בסלקום, לא הגעתי "למדרג" שמאפשר את קבלת ההנחות.

זה רק ממחיש ומדגיש את ההתנהלות של המונופולים ואת המדיניות המסואבת שלהם שכוללת רמיסה בוטה של כל שבב של הגינות כלפי הלקוח. לא נורא, עלה לי עוד כמה שקלים ללמוד את הלקח. סלקום, אתם עוד תתחננו בפני הנוטשים שיחזרו אליכם. האמת, אני לא רואה מצב שזה יקרה בקלות - תצטרכו להציע פיצוי מאוד גדול לכל לקוח בר דעת.

cellcom.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מניח שגם מי שיפרוש מאחת החברות החדשות יזכה להפתעות דומות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יצא אחלה, בידיוק אחרי שסיימתי חשבונית מלאה עם אורנג', נעשה הניוד לגולן. שילמתי לאורנג' בהוראת קבע, כך שגם אותה סגרתי וביטלתי שלא יוכלו לגעת בי בשום צורה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזור החיוב בגולן מתחיל ב 25 לחודש לא?

שיניתי מסלול ב 22 לחודש וזה עדיין מראה לי שהמסלול יכנס לתוקף "החל מתקופת החיוב הבאה".

מישהו שינה מסלול ויכול להגיד מתי זה נכנס לתוקף?

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי את החשבונית מסלקום ובה ה"חיוב היחסי" עבור התקופה שקדמה לניוד לגולן.

החשבונית מאוד הרגיזה אותי. סלקום גבתה ממני בגסות 98.70 ש"ח עבור תקופה קצרה מאוד של 8 ימים בלבד.

כשהתקשרתי לברר מדוע, הנציגה התפלאה על שאלתי והסבירה לי כי בגלל שלא הייתי כל החודש בסלקום, לא הגעתי "למדרג" שמאפשר את קבלת ההנחות.

זה רק ממחיש ומדגיש את ההתנהלות של המונופולים ואת המדיניות המסואבת שלהם שכוללת רמיסה בוטה של כל שבב של הגינות כלפי הלקוח. לא נורא, עלה לי עוד כמה שקלים ללמוד את הלקח. סלקום, אתם עוד תתחננו בפני הנוטשים שיחזרו אליכם. האמת, אני לא רואה מצב שזה יקרה בקלות - תצטרכו להציע פיצוי מאוד גדול לכל לקוח בר דעת.

לי הנבלות אורנג',לקחו 400 ש"ח,"דמי יציאה מתוכנית"

אפילו,מכשיר טלפון לא לקחתי מהם,רק כרטיס סים

לא נורא,אחרי 5 חודשים בגולן,ההפרש בין המחירים יכסה את הקנס הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יצא אחלה, בידיוק אחרי שסיימתי חשבונית מלאה עם אורנג', נעשה הניוד לגולן. שילמתי לאורנג' בהוראת קבע, כך שגם אותה סגרתי וביטלתי שלא יוכלו לגעת בי בשום צורה.

הייתי שמח לבטל להם את ההרשאה לחייב את החשבון אבל במשך 27 החודשים הקרובים הם עוד יגבו ממני כ3 ש"ח בחודש עבור הסים. שיבושם להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי קו מהחברה ורציתי לעבור לביג טלק כדי לא לשלם מינימום 35 שקל אצל אורנג

אבל מה , 100 שקל מעבר + בלאגן להחזיר אחר כך

אז אחרי 10 שנים ,הגיע הזמן לעבור

בהוט אני לא אשלם שקל (39 שקל לסים )

תוך כמה זמן הם יעשו ניוד אם אניניגש למרכז שירות ?

יש מרכז שרות של HOT בקריית שמונה , אבל לא ברור איפה זה (איזור תעשייה גליל עליון)

מישהו היה שם ויכול לכוון אותי ?

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה להקפיא? ולזכור להתעסק עם זה כל 3 חודשים?

אני הייתי מציב לאורנג' אולטימטום - או המרה לביג טוק חינם כאן ועכשיו או מעבר להוט.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...