Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק - קניה בלבד של חלקי חילוף\אביזרים לרכבים קלאסיים.

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזמנו תרמתי את החישוקי ברזל שלי

מחפש בסכום סמלי ביותר חישוקי ברזל 14 אינצ' לגולף מארק 2

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום הנהדר :)

אני מחפש מדחס מזגן של york

אני לא יודע בוודאות על איזה רכבים הוא הותקן , אבל על וולוו 240 בטוח שכן .

אפשר בהודעה פרטית או sms לטלפון 0543270411 ואחזור אליכם בטלפון .

תודה מראש

ריקו

אני רוצה להודות מקרב לב לאיש המזגנים ניניו אהרון שבעקבות המודעה שפירסמתי לגבי מדחס ה- yourk ( שלא הייתי בטוח שאמצא בכלל .......) , הוא שלח לי הודעה שיש אצלו במחסן מדחס כזה חדש בקופסא , עוד מהתקופה שהיו משתמשים בהם .

אני בכלל קצת שכחתי מעיניין המדחס ואפילו שאלתי אותו בהודעה חוזרת , על איזה מדחס הוא מדבר ???.

לאחר שיחה קצרה מסתבר שהאדם הנחמד הזה באמת רוצה לעזור , קבענו שאני מגיע אליו לעסק המיזוג לרכב שבבעלותו .

כאשר הגעתי הופתעתי לטובה , המדחס היה באמת חדש לחלוטין , וניניו היה באמת אדם מזמין שכייף להכיר .

המחיר שהוא דרש היה נמוך מאוד - מה שעוד יותר הפתיעה אותי לטובה ( כי הוא יכל לדרוש סכום הרבה יותר גבוהה) , בכל זאת המוצר הוא נדיר וחדש . בנוסף הוא יצר קשר בשבילי עם בחור אחר שיחפש לי את מנגנון הקלאצ' למדחס , וגם זה במחיר שהוא מקבל כבעל עסק .

אז ניניו תודה על הכל , אתה מלך :king:

ממליץ בחום על ניניו אהרון מיזוג לרכב :mm_yeah:

ריקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מחפש לקנות מכסה מנוע, עדיף במצב לא משהו, לגולף דור 2.

הודעות פרטיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי השבוע עבור החיפושית שלי מאוורר 12V

http://www.stereo-tip.co.il/?view=products&id=329680

קניתי :)

תודה על הטיפ, אמנם חיפשתי הרבה באיביי VINTAGE אמיתי אבל זה נראה לגמרי כמו מה שמכרו כאן בשנות ה70-80 כך שאני מניח שהאותנטיות של הקונטסה 900 לא תיפגע . ( מה גם שהצבע הכחול "תפור" על הקונטסה עם המושבים הכחולים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות מקרב לב לאיש המזגנים ניניו אהרון שבעקבות המודעה שפירסמתי לגבי מדחס ה- yourk ( שלא הייתי בטוח שאמצא בכלל .......) , הוא שלח לי הודעה שיש אצלו במחסן מדחס כזה חדש בקופסא , עוד מהתקופה שהיו משתמשים בהם .

אני בכלל קצת שכחתי מעיניין המדחס ואפילו שאלתי אותו בהודעה חוזרת , על איזה מדחס הוא מדבר ???.

לאחר שיחה קצרה מסתבר שהאדם הנחמד הזה באמת רוצה לעזור , קבענו שאני מגיע אליו לעסק המיזוג לרכב שבבעלותו .

כאשר הגעתי הופתעתי לטובה , המדחס היה באמת חדש לחלוטין , וניניו היה באמת אדם מזמין שכייף להכיר .

המחיר שהוא דרש היה נמוך מאוד - מה שעוד יותר הפתיעה אותי לטובה ( כי הוא יכל לדרוש סכום הרבה יותר גבוהה) , בכל זאת המוצר הוא נדיר וחדש . בנוסף הוא יצר קשר בשבילי עם בחור אחר שיחפש לי את מנגנון הקלאצ' למדחס , וגם זה במחיר שהוא מקבל כבעל עסק .

אז ניניו תודה על הכל , אתה מלך :king:

ממליץ בחום על ניניו אהרון מיזוג לרכב :mm_yeah:

ריקו

כתובת? טלפון? אם כבר, אז עשה לו שירות עד הסוף !

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הגיר ב403 שלי קופץ בהילוך השני וכנראה אצטרך לפתוח ולשפץ אותו.

לפי הספרות הטכנית של הרכב, נדרשים כלים יעודיים לכך (כל מני חולצים וכו כמו בתמונה).

האם ידוע למישהו על סט כלים שכזה או כל סט אחר ששימש ל403?

תודה.

c2_gearbox_toolkit.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין מחפש תריס שמורכב על השמשה אחורית לפורד קורטינה.

פלא': 052-8959116

גם אני - לוולוו.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מנוע פינטו 2.0 הזרקה עם סעפת הזרקה.

יתקבל גם בברכה מנוע 2.0 דבל קמשפט מוזרק כמו בסיירה גיאה.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...