Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יולי 2012 הנחיות בהודעה נראשונה

Benni Haspel

פוסטים מומלצים

מה מעניין בו?היה גרוע שהיה חדש.

הרובר סדרה 800 הוצגה ב 85' כמחליפתה של ה SD1 שהוצגה ב 77' והיתה בעלת הנעה אחורית.

בניגוד ל SD1, סדרה 800 לא היתה מכונית עצמאית של רובר, אלא היתה גירסה בריטית להונדה לג'נד.

באמצע שנות ה 80' החלו אוסטין-רובר בשיתוף פעולה אינטנסיבי למדי, וכך הרוויחו הבריטים ידע טכנולוגי ברמה גבוהה והונדה קיבלו דריסת רגל בשוק גדול.

לרובר 827 היה מנוע V6 2.7 ותיבה אוטומטית והיא נמכרה בשתי גירסאות - SE וסטרלינג, שהיתה מהודרת ומצויידת בין היתר במושבים חשמליים ובריפודי עור.

לתקופתה היתה ה 827 מכונית טובה למדי, שכמו כל מכונית בריטית ראוייה לשמה סבלה מאיכות גימור בינונית.

ב 95' קיבלה המכונית מנוע V6 מקורי של רובר בנפח 2.5.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור המרכז - רנו 12 סטיישן (משמח לדעת שיש עוד סטיישנים כאילו שנוסעים).

ואני שמח לראות שהמתנת עד לאור אדום ברמזור לפני ששלפת את הטלפון / מצלמה.:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכמו כל מכונית בריטית ראוייה לשמה סבלה מאיכות גימור בינונית..

חן,

עם בעיות גימור רוב הרוכשים יכולים לחיות יחסית בשלום, אבל ככל הזכור לי, היא סבלה גם מבעיות באיכות ההרכבה מה שחיש קל גרר בעיות אמינות גם ברכבים חדישים למדי.

במיוחד זכורות לי טענות על "שדים במערכת החשמל".

אני טועה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן,

עם בעיות גימור רוב הרוכשים יכולים לחיות יחסית בשלום, אבל ככל הזכור לי, היא סבלה גם מבעיות באיכות ההרכבה מה שחיש קל גרר בעיות אמינות גם ברכבים חדישים למדי.

במיוחד זכורות לי טענות על "שדים במערכת החשמל".

אני טועה?

לא, אתה לא טועה, ובעיות גימור מגיעות לרוב יחד עם איכות הרכבה ברמה מקבילה.

בנוסף, המכוניות הללו לא עמדו טוב באקלים הישראלי, ולאחר כמה שנים נראו מרופטות להפליא.

גם בעיות חשמל כמובן שהיו, מכונית אנגלית או לא ?

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולחשוב שהנבלה הזאת הוצגה כמחליפה של פנינה מוטורית כמו ה SD1 (ושאר הדגמים לדורותיה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן שלא העלתי כאן. וכל פעם רוצה לשתף את מה שאני רואה באזורי...

תמונות לא באיכות משהו אבל אפשר לזהות. הרכבים נמצאים עם עוד הרבה רכבים חדשים שעברו תאונות וחלק שלמים לגמרי.

תצלום0046.jpg

תצלום0047.jpg

תצלום0048.jpg

תצלום0049.jpg

תצלום0050.jpg

תצלום0051.jpg

תצלום0149.jpg

אופל קאדט 73' 1300 אוט'.......

אין יותר פיג'ו:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא אספנות אבל בדרך לברזל. בכ"ס ב מ וו 3 קופה מתחילת שנות ה 90,שחורה ומוזנחת ללא מספרים, עומדת מזה זמן רב.

E30 או E36?

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E30 או E36?

וואו, מלאתם לי את התיבה אז היום כשעברתי צילמתי, אני לא סגור על הדגם המדויק אבל תמונה אחת שווה הרבה מילים.

מסתבר שאין מספר בחזית אבל יש מאחורה מספר.

DSCN7694.JPG

DSCN7696.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור רמלה.

ל'

1.JPG

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...