Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עברה שעה, מה קנית?

דחיתי את הקניה למחר, יש לי שיעור בלימודים וזה ליד החנות :p

לבסוף אני אקנה את ה HTC - כמובן שאבדוק בחנות לפני התשלום.

במידה ולא יתאים לי ניקח את ה G2.

את האייפון 4S הוא מכיל 16GB, אז לבטח אני אמכור בפחות, אבל זה עדיין נחמד ומכסה קצת מהמחיר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש!!! ניראה מכשיר סיקסי בטירוף!

אהאם-*** עיצובי סמסונג *** אהם. :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :)

המכשיר עצמו מרגיש נהדר ביד, בהחלט המכשיר הטוב ביותר שהחזקתי עד כה, כולו מתכת, מגע נעים, נתפס היטב ביד, צריך לפעמים 2 ידיים כדי לשלוט במכשיר לגמרי (הדלקה וכדומה)

המכשיר מתחמם פחות משאר המכשירים שהיו בידי, שזה לא צפוי, אפילו בשימוש GPS אבל ברמה פחותה משמעותית מה ONE X שהיה לי (היה מתחמם יחסית הרבה יותר), גם לאחר משחקים כבדים (real racing 3 / dead trigger)

המכשיר עצמו מהיר מאוד, "עף" אפשר לומר, קליל, הממשק של SENSE 5 לא רע, אמנם אני רגיל כי התקנתי את זה ב ONE X הקודם, אבל אפשרי להתקין לאנצ'רים קלילים יותר, נכון לעתה, אני מאוד מרוצה, הסוללה עושה רושם של סבירה מאוד.

המסך שלו פשוט מושלם, תאורה תצוגה יחס PPI ורזולוציית FHD. שזה לדעתי הפלוס הגבוה במכשיר.

התלבטתי המון בינו לבין ה G2, לבסוף החלטתי על ה ONE.

אגב, הטעינה של המכשיר איטית יותר מהשאר ומהקודם שלי, ועד כה המכשיר הוטען פעם אחת ל 100%, יש טעם לבצע פריקה מלאה עד 0 אחוז? זה תורם לסוללה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האם אתה בטוח? אשמח לנוסח רישמי מהמכס כי יש דעות חלוקות בעניין שאומרים שהמס' הוא מהשקל הראשון במכשירים סלולאריים ויש שאומרים שהחל מ75$.

אבל לא מצאתי נוסח רישמי שיאשר או ישלול את העניין.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזמנה של אחד הטלפונים הסיניים, מאיזה סכום משלמים מכס\ או ו מעמ?

אתה משלם מס קנייה מהשקל הראשון.

לפני שאתה הולך לכיוון הסיניים תבדוק את המוטו G. קניתי כזה לאשתי (הזמנה מאנגליה. אחרי מו"מ עם המוכר ומשלוח למישהו באנגליה ששלח את החבילה לארץ בדואר במחיר הרבה יותר זול עלה התענוג כ 770 ש"ח. את המכס עבר חלק). המכשיר מגיב מעולה, מהיר, מסך איכותי וסוללה שמחזיקה המון זמן. החיסרון הוא מלצמה בינונית (בערך ברמה של ה SII) אבל עדיין עדיפה על רוב הסיניים. המכשיר גם בנוי מאוד מאסיבי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה ששאלתי, אין דעה ניחרצת בעניין, חלק אומרים ככה וחלק אומרים ככה.

למרות שבהודעת המכס רק מוצרי טבק ואלכהול לא ניכללים ב"עד 75$" אבל משום מה נושא הסלולאר נישאר בתחום האפור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך לכיוון הסיניים תבדוק את המוטו G. קניתי כזה לאשתי (הזמנה מאנגליה. אחרי מו"מ עם המוכר ומשלוח למישהו באנגליה ששלח את החבילה לארץ בדואר במחיר הרבה יותר זול עלה התענוג כ 770 ש"ח. את המכס עבר חלק). המכשיר מגיב מעולה, מהיר, מסך איכותי וסוללה שמחזיקה המון זמן. החיסרון הוא מלצמה בינונית (בערך ברמה של ה SII) אבל עדיין עדיפה על רוב הסיניים. המכשיר גם בנוי מאוד מאסיבי.

מחזק לגבי המוטו G, בדיוק קניתי אחד כזה עכשיו בארה"ב (עבור אמא שלי). אחלה קניה, קניתי את ה-16G ב-220$ מאמזון.

לגבי המס - לא ברור לי מה זה 'מהשקל הראשון'. אם המכשיר עולה 100$ תשלם מס של 34$ (מעמ + מס קניה).

אם המכשיר עולה 70$ לא תשלם שום דבר. זה לא שה-75$ הראשונים מהמחיר של המוצר פטורים והשאר ממוסה, זה גבול

חד של או משלמים או לא משלמים, על כל הסכום. מכשירים סלולריים לא הוחרגו מהפטור של עד 75$, אף אחד לא חשב שיהיה

מכשיר סלולרי שיעלה פחות מ-75$ בזמנו :)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4185494,00.html

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בעיה להתבלבל מרוב סוגי מכשירים ובמיוחד מכמות האתרים שמוכרים טלפונים. הפנייה היא לשם קבלת לינקים לאתרים אמינים עם תקשורת טובה לקניית טלפונים. אלה שירצו להוסיף, יעזורו לי וכנראה לרבים אחרים אם יתיחסו לנושא כאלה שהתנסו בקנייה ושימוש במכשיר חכם, בטווח 100 עד 150 דולר כולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מ-geekbuying.com סמארטפון בסיסי ביותר, הגיע ללא שום בעיה והתקשורת מול האתר הייתה טובה.

אתר נוסף מומלץ הוא minideal.net.

מכשיר שיש עליו ביקורות טובות הוא THL W200, נמכר בסביבות 160 דולר אאל"ט.

בכל אופן, תוכל למצוא מלא מידע פה:

http://iandroid.co.il/forum/forum71.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...