Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C1, סוזוקי אלטו או פיאט פנדה - מה לבחור?

As-21
שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם אחרונה שבדקתי סמל לא משפיע על אמינות

אבל על נוחות כן :wink:

אני ממליץ לחכות לשברולט/דייהו/או איך שתקראו לזה - ספארק, היא כנראה הרכב הזול הכי אמיתי שתוציא בטווח המחירים האלה.

Chevrolet-Spark_2010_small.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסופו של דבר היפנית שמיוצרת בהודו תשמור על המחיר הגבוה ביותר בתור משומשת מאשר הקוריאנית שמיוצרת בהודו או הצרפתייה שמיוצרת באחת ממדינות העולם השלישי או האיטלקיה שמיוצרת בספרד או השד יודע היכן

עם ישראל קונה רכב ע"פ המסורת! יפני - תמיד בראש = אמינות וסחירות ולא משנה לו מה קורה במרווח הזמן שהרכב נמצא בבעלותו.

צרפתי = לא אמין ולא סחיר

קוריאני = לא אמין לא סחיר

עכשיו תבחר מה מתאים לך

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי במחיר המשוער שהשברולט ספארק הולכת להימכר, היא תהיה מלכת המכירות של הקבוצה הזאת היא פשוט יותר טובה מהשאר בכל הסעיפים, ואם אתם מרימים גבה לגבי השוק שלה זה רק הזמן יגיד.

והיא מתקרבת בצעדי ענק...(צולם בבונדד)

http://xejgxymmxtmj.jpg

ztx4gmmquomg.jpg

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דלתות יש לספארק?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי במחיר המשוער שהשברולט ספארק הולכת להימכר, היא תהיה מלכת המכירות של הקבוצה הזאת היא פשוט יותר טובה מהשאר בכל הסעיפים, ואם אתם מרימים גבה לגבי השוק שלה זה רק הזמן יגיד.

לפי הביקורת יונדאי I10 טובה יותר.

אישית, אני לא אוהב את לוח השעונים המצועצע והלא קריא של הספארק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ztx4gmmquomg.jpg

ומאיפה לקוח הבטחון הזה ביתרונה המוחלט של השברולט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4, הידיות של האחוריות ממוקמות ליד החלון כמו בניסאן ג'וק.

כמו באלפה. אני חושב שדוודא אלפא רומיאו הייתה הראשונה שעשו ידיות מוסתרות ב-146. :-P

אני מסכים על י.ל1. קראתי ביקורת על דייהולט ספארק והיא מנצחת רכבים מתחרים שנחשבים טובים בקטגוריה הזאת.

באותו מבחן השוואה שאני סומך אליו, השו בין C1, פיקנטו וספארק. C1 זכתה למקום האחרון מבין השלושה כאשר הראשונה הייתה ספארק בפער משמעותי:

AR411_250.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו באלפה. אני חושב שדוודא אלפא רומיאו הייתה הראשונה שעשו ידיות מוסתרות ב-146. :-P

אני מסכים על י.ל1. קראתי ביקורת על דייהולט ספארק והיא מנצחת רכבים מתחרים שנחשבים טובים בקטגוריה הזאת.

באותו מבחן השוואה שאני סומך אליו, השו בין C1, פיקנטו וספארק. C1 זכתה למקום האחרון מבין השלושה כאשר הראשונה הייתה ספארק בפער משמעותי:

AR411_250.jpg

המבחן הוא מול הפיקנטו בגרסה הישנה בצורה הישנה עם המנוע הישן

כך שההשוואה לא רלוונטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ztx4gmmquomg.jpg

הלוואי והיא תגיע במפרט הזה

למרות שאין שום הגיון שזה יקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת ל-156.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אלעד. לאחרונה יש לי BAD SECTORים בזיכרון כניראה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה עוזר, לך, אבל הכתבה ברוסית. קישור: http://www.autoreview.ru/_archive/section/detail.php?ELEMENT_ID=75156&SECTION_ID=2231

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...