Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C1, סוזוקי אלטו או פיאט פנדה - מה לבחור?

As-21
שימו לב! השרשור הזה בן 4400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בדיוק קיבלתי לידי את הפרוספקט של פנדה שבמבצע. להלן הנתונים:

מנוע: 1.2

הספק: 69 סוסים על 5500

מומנט: 10.4 על 3000

צריכת הדלק (ליטר ל-100ק"מ) :

עיר: 6.4

כביש: 4.0

משולב: 4.9

ביצועים:

0 ל-100: 13.2

מהירות מירבית: 162

אבזור:

4 רמקולים, מחשב דרך, הגה מתכונן לגובה, חלונות חשמל קדמיים, אימובילייזר, בקרת יציבות, 2 כריות אויר, ABS, EBD, מערכת למניעת שריפות FPS ובנוסף HILL HOLDER. לא ציינתי דברים טריוויאליים.

מדד זיהום: 12

לדעתי לא רע יחסית למחיר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדד זיהום: 12

אני חושב שכדאי שתבדוק שוב מה כתוב בקטלוג.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל - http://www.facebook.com/group.php?gid=341076846349

תלמד - ואז תבחר אולי באלטו

כי היא תיתן לך גם הנאה וגם תמורה למחיר כשתרצה למכור

כל מי שכתב כאן מעלי אינו בעלים של רכב זה או אחר

אני כן

אהה וגם הסיטרואן C5 שלי לא מצליחה להימכר במחיר מחירון - כל מי שמתקשר אומר סיטרואן = 50% מתחת למחירון (אני לא מוותר)

אז אולי ה C1 נחמדה אבל במכירה - אתה תפסיד.

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שתבדוק שוב מה כתוב בקטלוג.

אתה צודק. :oops: איך לא שמתי לב. כתוב: 2. SORRY על הטעות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל - http://www.facebook.com/group.php?gid=341076846349

תלמד - ואז תבחר אולי באלטו

כי היא תיתן לך גם הנאה וגם תמורה למחיר כשתרצה למכור

כל מי שכתב כאן מעלי אינו בעלים של רכב זה או אחר

אני כן

אהה וגם הסיטרואן C5 שלי לא מצליחה להימכר במחיר מחירון - כל מי שמתקשר אומר סיטרואן = 50% מתחת למחירון (אני לא מוותר)

אז אולי ה C1 נחמדה אבל במכירה - אתה תפסיד.

דין מכונית מנהלים ענקית עתירת טכנולוגיה עם מוניטין גרוע, אינו דינה של מכונית קטנה, ידנית וחסכונית בדלק.

תאמין לי שלסקסו דיזל היה בזמנו שוק מאוד ערני ורכבים עם ק"מ סביר נחטפו די מהר מהשוק. כיום אין למצוא כאלה עם פחות מ-200 אלף ק"מ אז היא כבר לא רלוונטית לרוב שוק הרוכשים, אבל C1, רלוונטית ועוד איך.

אתה תראה באיזו מהירות היא תימכר כשהיא תתחיל לעוף מחברות ההשכרה במחיר של 40K לרכב בן שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. סיטרואן C1 בעלת מכלולים של טויוטה. זה נכון שלעמך זה לא יגיד כלום אבל בשוק מחפשי הרכב אני בטוח שיש גם אנשים עם קצת שכל. בנוסף זה דגם שהוכיח את עצמו באירופה והמנוע זכה למספיק עיטורים במגזיני רכב.

ב. מחירי הדלק לא הולכים לרדת, אלא רק לעלות לצערי...ובמצב כזה שוק הקטנות יהיה לוהט, כל רכב כזה במצב טוב יחטף.:evil:

לגבי הספארק, הרכב נראה טוב מאוד ובהחלט משביע מבחינת אבזור, אבל לא קצת מפחיד לקנות רכב מדבקה? הרי זה לא שברולט באמת, מה ידוע לכם על איכות והאמינות של שברולט בימינו?

אגב, לגבי הפנדה, זה אותו רכב שהוצג ב2005 או שמדובר במתיחת פנים? כי דגם 2005 ממש מכוער לטעמי ובתור נהג צעיר קשה לי לראות את עצמי נוהג ברכב כזה :puppydoge

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הספארק, הרכב נראה טוב מאוד ובהחלט משביע מבחינת אבזור, אבל לא קצת מפחיד לקנות רכב מדבקה? הרי זה לא שברולט באמת, מה ידוע לכם על איכות והאמינות של שברולט בימינו?

זה דייהולט. דייהו שייכת לקונצרן GM ושם מיוצרים רכבים תחת שם מותג הזה, כמו להיט הליסינג קרוז (רותה רצפה כמו באסטרה החדשה). מה האמינות של ספארק? ימים יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק שותפת פלטפורמה עם איזשהו רכב אחר?

מנוע דומה?

והאם זה דגם חדש לגמרי או שמשווק רק עכשיו אצלנו?

לא מעודד לדעת שאחרי כל הכסף ששילמת אתה בעצם נוסע על דייהו:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק היא מכונית חדשה יחסית מראשית 2010, פותחה על-ידי דייהו לשעבר (כיום בבעלות ג'נרל מוטורס)

ואין לה בינתיים שותפות לפלטפורמה. ביקורת (לא ממש מחמיאה) עליה אפשר לקרוא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השברולט ספארק משווקת גם כדייהו מאטיז

Daewoo-Matiz_Creative_2010_800x600_wallpaper_01.jpg

כמובן שהיא הולכת להיות להיט ע-נ-ק בליסינג - היבואן הולך לדחוף את הרכב הזה באקסטרים לסוכני שטח, השכרות וכו'.

אם היא תהייה גם אמינה וחסכונית בדלק - ימים יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוכני שטח

זה הולך להיות הגרר הבא של הלנד רובר (פטנט מעניין לחיסכון בדלק)? הולך להחליף את הגטס המדהימה:

getz_landrover_s.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך 3 המכוניות שהצגת קשה לבחור מעט.

הc1 זה סיטרואן. אני מחבב את סיטרואן בתור יצרן, ובהחלט אם הייתי צריך לבחור רכב ליסינג הייתי בוחר בסיטרואן. בכללי (ולא על הC1) סיטרואן רכבים נוחים מאוד, עם צריכת דלק סבירה, ביצועים לא רעים ודי מרווחים. מה הבעיה? אמינות ושוק גרוע עם מחירון שנופל לקרשים.

האלטו מיוצרת בהודו, ודווקא אין לי שום דבר נגד מכוניות שמיוצרות בהודו, אבל היא מאוד מאוד מאוד מאוד בסיסית ואנשים שמחזיקים ברכב לא ממש מחמיאים לו ושמעתי אפילו תלונות על אמינות.

פנדה? מיושנת מאוד לטעמי. לא כדאי.

מה כן? i10. היא האוטו האמיתי מבין כולם. היא די חדשה, והיא מעיין פשרה בהכול. יש לה מצד אחד 5 מקומות, היא די מאובזרת ומרגישה באמת כמו אוטו, היא די בטיחותית ביחס לאלטו ולפנדה, אמנם אין לה 6 כריות אוויר כמו הC1 (ורק 4 כריות אוויר) אבל היא שווה לדעתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אתה רציני? פעם אחרונה שבדקתי סמל לא משפיע על אמינות.

לפי סקרי אמינות מגרמניה שמישהו פרסם פה בשרשור אחר, ה C1 תהיה האמינה בחבורה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיכן מיוצרת ה-i10?

כדאי לקרוא את המשפט הראשון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...