Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C1, סוזוקי אלטו או פיאט פנדה - מה לבחור?

As-21
שימו לב! השרשור הזה בן 4421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והיכן מיוצרת ה-i10?

כדאי לקרוא את המשפט הראשון.

צודק, שכחתי לציין את העניין הזה.

בכל מקרה, לדודים שלי יש i20 (וגם היא הודית) והיא בסדר גמור מבחינת ההרכבה, אני לא רואה שם איזו בעיה או משהו בנושא של ההרכבה, הרכב מתפקד כראוי כבר משהו כמו חצי שנה ועשה כמה אלפי קילומטרים טובים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא עוזר יותר מדי אבל אני חייב להגיד שזו אחת הביקורות המושקעות ביותר שראיתי. כמה חבל שאני לא יכול לקרוא אותה.

בכל אופן אני חושב שנתנו לספארק את הציון הטוב ביותר בגלל מרווח הפנים וקיבולת האחסון שם היא באמת מצטיינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בתרגום גוגל , בכרום יש אפילו אופציה מתוך דפדפן (אני חושב יש גם במוזילה). לא בטוח שאחרי התרגום יהיה אפשר לקרוא את זה, אבל שווה לנסות. :-P

ביקורות במגזים הזה תמיד מאוד מושקעות. הם בודקים את התאוצה בפועל, מהירות מירבית, תאוצות ביניים וכד', בודקים דיוק של ספידומטר. יש להם מבחני ריסוק שהם עורכים לרכבים, מבחנים מפרכים ארוכי טווח ועוד'. אני מאוד מכבד אותם על ההשקעה ומסתמך על דעתם (חבל שבארץ לא משקעים ברמות כאלה, זו הסיבה שאני לא קורא מגזיני רכב ישראליים: סיכום קצר של יתרונות/חסרונות זה לא מספיק עבורי, הרגילו אותי ליראות טבלה עם ניקוד והסברים מנומקים - משהו שאפשר לעשות גם בארץ גם אם אין תקציב למכשור מדידה מתקדם וכד'). הם עורכים מבחנים לצמיגים, כל מיני ציוד עזר ועוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק (ליטר ל-100ק"מ):

עיר: 6.6

בין עירוני: 4.2

משולב: 5.1

CO2: 119

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל - http://www.facebook.com/group.php?gid=341076846349

תלמד - ואז תבחר אולי באלטו

כי היא תיתן לך גם הנאה וגם תמורה למחיר כשתרצה למכור

כל מי שכתב כאן מעלי אינו בעלים של רכב זה או אחר

אני כן

אהה וגם הסיטרואן C5 שלי לא מצליחה להימכר במחיר מחירון - כל מי שמתקשר אומר סיטרואן = 50% מתחת למחירון (אני לא מוותר)

אז אולי ה C1 נחמדה אבל במכירה - אתה תפסיד.

מחירון!??!?!?!? על מה אתה מדבר תגיד לי?

אני מנסה למכור C5 אני אומר 15 אלף מתחת למחירון ואי אפשר למכור!!! חחחחחחח מחירון אתה רוצה הצחקת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי..מאוד לא רחוק מהסיטרואן C1.

4.5 ממוצע ל100 קילומטר.

מתי מתכוונים כבר לייבא אותה ולתת מחיר סופי? אמרו שינואר ובינתיים כלום :evil:

באתר שברולט היא כבר מופיעה שם, וממה שאני יודע עד סוף החודש הזה או תחילת חודש הבא היא אמורה להתחיל כבר להמכר.

מתוך אתר שברולט עשו השוואה לספארק, ולמתחרות שלה

http://www.chevrolet.co.il/spark/compare1.htm

זה האתר של שברולט ספארק http://www.chevrolet.co.il/spark/index.htm

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה למכור C5 אני אומר 15 אלף מתחת למחירון ואי אפשר למכור!!! חחחחחחח מחירון אתה רוצה הצחקת אותי.

C5 זה רכב מדהים, נוח בטירוף אבל אנשים מפחדים מהתיבה האוטומטית ומתקלות מוזרות ,

(גם טויטה קורלה ופורד פוקוס לא קל למכור היום ) .

C1 זה רכב קטן וחסכוני וחמוד , אין שום סיבה שהוא לא יימכר מהר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינתי לגבי הספארק, כמו כן התחליו הצילומים לפרסומת של הרכב בארץ

http://http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1775956

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד. זה היה ב4 לחודש. יאללה שיתחילו לזוז.

יחסית לאבזור קשה לי לראות אותה נמכרת ב65 אלף. אם מדובר באבזור LS כפי שמופיע באתר הישראלי.

הנה פרסומת משעשעת:

hYxz-awZOaQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הביקורת הרוסית למנוע 1.2 של ספארק קיים יתרון רק על הנייר. בפועל הביצועים זהים לחלוטין למנוע של C1. הכתב המליץ לא לשדרג למנוע 1.2 ובמקום לקחת אבזור נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...