Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרה עוצרת לביקורת בעלי רכב לבן ליד נתב"ג

sathack
שימו לב! השרשור הזה בן 4953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזה מספר שבועות המשטרה עוצרת מדי פעם בעלי רכבים לבנים בכניסה וביציאה מנתב"ג. לוקחים מספר טלפון ומעתיקים פרטים מרשיון נהיגה. מישהו יודע למה ?

פולו 1.6 שנת 2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור מישהו שנכנס בכל יום לנתב"ג פעמיים (מסיע את האישה לעבודה ואוסף אותה בדרך חזרה) ובמקרה נוסע גם ברכב לבן, אין לי מושג על מה אתה מדבר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שנכנס בכל יום לנתב"ג פעמיים (מסיע את האישה לעבודה ואוסף אותה בדרך חזרה) ובמקרה נוסע גם ברכב לבן, אין לי מושג על מה אתה מדבר.

ועל זה נאמר

OWNED! :twisted:

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי הקודם, תמיד כשהגעתי לנתב"ג ,עצרו אותי באבטחה ואמרו לי שרכבי גנוב, עד שפניתי למשטרתנו לבירור, ואז הוברר לי , שבעליו הקודמים של הרכב, התלונן פעם במשטרה על גניבת מספר הרכב, ולכן כך הוא נרשם.

הלוואי שכך ידאגו לכל הרכבים הגנובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שיש לי רכב בצבע ירוק צפרדע:-D

איזה קטע, ואני תמיד מתאר את הצפרדע שלי כ"ירוק פיאט"! :-D

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משטרה ביציאה מכיוון פ"ת\שוהם לכביש 1 לכיוון מערב הם נמצאים ממש בעליה לכביש 1, אבל גם שם לא ראיתי אותם כבר כמה ימים.

בכניסה\יציאה משדה התעופה אין שום ניידת בחודש האחרון.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...