Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה אינסייט - סקירת 2500 ק"מ

eli.iser
שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד מעט אמורה להגיע ג'אז הברידית, שם עניין העלות-תועלת אמור להיות טוב יותר (אם אכן ימכרו אותה בלא יותר מ-115K).

וגם עיצוב יותר טוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל שהדיון הארוך הזה העניק לי היא התובנה מדוע מרבית ההייברידיות שאני רואה בכבישים משייטות במהירויות כה נמוכות ומאיצות בקצב של אנית משא. מסתבר שצריכת הדלק של האוטו שלהם בנסיעה חשובה להם לעיתים גם יותר מסיבתה. העובדה שבכך הם גורמים טירדה לא קטנה לשאר משתמשי הדרך ואף הפרעה לזרימה נורמלית של התנועה ובכך לצריכת דלק גבוהה יותר של השאר, קצת פחות מענינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרועי כתב מעניין גם בהיבט אחר, וזה מה תהיה צריכת הדלק אם רחמנא ליצלן תנסה לעלות את הקסטל במהירות סבירה, או לא להוריד את הרגל מדושת הגז 200מ' לפני הרמזור ובכך לגרום להאטה של התנועה מאחוריך. שלא לדבר על ללחוץ על הגז בירידות ולא להסתמך רק על כוח הכבידה...

שוב אני מציין, בלי קשר לסוג הנהיגה ו/או אהבתי לרכב, הסקירה עצמה ממצה מאוד ומעניינת, משום שהיא מכסה הרבה מאוד היבטים באופן מאוד ישר וכן, ואני שמח שאתה נהנה מהרכב. לכשעצמי, לאור הפרסומים האחרונים על קרינה אלקטרו-מגנטית מוגברת, שאין לי מושג כמה הם נכונים, הייתי בודק את הנושא לפני שאני מושיב עולל (או אישה הרה) ברכב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרועי כתב מעניין גם בהיבט אחר, וזה מה תהיה צריכת הדלק אם רחמנא ליצלן תנסה לעלות את הקסטל במהירות סבירה, או לא להוריד את הרגל מדושת הגז 200מ' לפני הרמזור ובכך לגרום להאטה של התנועה מאחוריך. שלא לדבר על ללחוץ על הגז בירידות ולא להסתמך רק על כוח הכבידה...

21 ק"מ לליטר, כפי שמפגינה הפריוס של הוריי על-פני 12,000 ק"מ של נהיגה, תוך שמירה על קצב התנועה ומעלה. ובמילים אחרות,

בנהיגה רגילה בלי תרגילים וניסיון לחסוך. רנו מגאן אוטומטית עשתה באותם תנאים ואופי נהיגה בדיוק 1:11-1:12.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו! זה היה קודם רעיון שלי! :wink:

תודה על הסקירה - מקיפה ביותר, אם כי באמת קצת ארוכה...

באמת :oops: הייתי מאוד גאה בעצמי בדוגמא שהבאתי, הייתי בטוח שהיא די יצירתית.

אני משוטט באתר בשעות מוזרות לפעמים, לך תדע אולי הדוגמא שלך נכנסה לי למוח בלי ששמתי לב.

אגב, באיזה ת'רד רשמת את זה?

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצורת הנהיגה הספציפית רכב סולר יפיק את אותה צריכת דלק.

לטעמי הסקירה ארוכה ומייגעת , הרכב יקר ולטעמי אינו נותן תמורה , חוסר המצאותו על הכביש (בנגיוד לפריוס) מראה שאכן הרכב לא פוגע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

21 ק"מ לליטר, כפי שמפגינה הפריוס של הוריי על-פני 12,000 ק"מ של נהיגה, תוך שמירה על קצב התנועה ומעלה. ובמילים אחרות,

בנהיגה רגילה בלי תרגילים וניסיון לחסוך. רנו מגאן אוטומטית עשתה באותם תנאים ואופי נהיגה בדיוק 1:11-1:12.

אם כך, יש כנראה הבדל בין יכולות הרכבים ההבירידיים, כפי שיש בין יכולות רכבי הבנזין השונים. מעניין.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יקר ולטעמי אינו נותן תמורה , חוסר המצאותו על הכביש (בנגיוד לפריוס) מראה שאכן הרכב לא פוגע.

מצד שני כמה זמן יש את האינסייט על הכבישים? שנה? הפריוס נמכרה בארץ כבר בשנת 2005 וכנראה שלקוחות הפריוס יודעים שהיא הוצגה עוד בשנת 1997. עבר מספיק זמן על שפני הנסיונות כדי לייצר את המוניטין האמין של הפריוס.

אני לא טוען שהאינסייט היא רכב רע או בעל מחלות, אבל טכנולוגיות חדשות מפחידות את הצרכנים, במקרה של טויוטה קצת פחות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...