Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר 7 החיפאית עושה עליה למרכז וזוכה לבעלים חדשים

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

WOW ,

און כל הכבוד. עוקב אחר המלאכה המופלאה והתוצאה המרגשת.

תודה על השיתוף לכל אורך הדרך. בהצלחה והמשך הנאה!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 924
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם מתוכנן מקרן לדוד, לצינון יעיל מניעת כוייות ומראה אסטטי יותר?

הנושא הועלה בפורום ההנהלה ונשקל באופן חיובי. הדוד עצמו יהיה מוסתר מתחת לכנף, אז לא יהיה קל לחטוף ממנו כוויה, אבל זה אפשרי. לפיכך ישנן שתי אפשרויות: האחת, למהר ולשים כיסוי שכזה, על מנת להימנע מכוויות. הדרך השניה היא לא לשים כיסוי ובכל לא לחטוף כוויות. איך? לחטוף כוויה פעם אחת... :wink:

צחוק בצד - יעשה בהמשך. המשך בו הלוטוס מגיעה בכוחות עצמה ללירן, על מנת להרכיב את הכיסוי ולא נגררת לשם.

WOW ,

און כל הכבוד. עוקב אחר המלאכה המופלאה והתוצאה המרגשת.

תודה על השיתוף לכל אורך הדרך. בהצלחה והמשך הנאה!

תודה רבה. ההנאה שבעשיה ובשיתוף - כולה שלנו!

ואפרופו לירן ודודים - יש עוד תמונות להעלות!

כבר...

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנמשיך: שאלו אותי בהודעה פרטית שאלה שהתשובה עליה ראויה להינתן גם כאן: למה לא לייבא מחו"ל דוד "אורגינלי" לאוטו הזה, או פשוט להתאים דוד קיים ממכונית אחרת? לגבי יבוא מחו"ל: מעבר לעלויות יבוא, יש את מגבלת משרד התחבורה המוכרת וזה כשלעצמו הוריד אותנו מהכיוון. והתאמת דוד ממכונית קיימת? דודים מודרניים מבודדים ושקטים הרבה יותר מהדרוש לנו. וזה אומר שתי בעיות: משקל, פגיעה בביצועים. אם נוסיף לכך את העובדה שרוב הדודים החלופיים אינם עשויים מנירוסטה, אזי התשובה ברורה: עדיפות לדוד "תפור לפי מידה", עשוי נירוסטה וקל משקל.

הערך המוסף לבניה בארץ הוא "אבא ואמא" במידה וצריך לעשות שינויים או התאמות נוספות ומה שהכריע את הכף סופית לטובת ארגונטיקס הייתה האחריות המקיפה לשנתיים המוענקת לדוד. חוץ מזה, אהבנו את העבודות הקודמות שלהם, כפי שדוגמאות מהן מופיעות בעמוד הבית שלהם בפייסבוק. הנה, תתרשמו לבד:

http://www.facebook.com/ArgoNetics

חזרה לדוד שלנו. ממשיכים מהנקודה שעצרנו בה אתמול.

1. נקודות הריתוך הראשונות שנעשו לשם בדיקה. נראה טוב, אפשר להמשיך.

2. עכשיו ניתן לבצע את הריתוך המקיף והסופי בנקודה זו.

3. הרכבה נוספת ובדיקת חזותית. ההתאמה כל כך טובה עד כי אפילו לפני בניה והרכבת תושבת אחורית, הדוד יושב במקומו באופן נאה.

4. עוברים לפיית הדוד. ככה זה אמור להיראות.

5. מרתכים את הפיה למקומה.

6. עכשיו המראה של הדוד מתחיל להיראות "קרבי"!

7. והוא גם משתלב היטב עם המראה הכללי של המכונית...

8. כפי שניתן לראות גם מהזווית הזו.

עוד לא סיימנו! (אבל צריך זמן בכדי לבחור תמונות, להתאימם ולהעלות לפורום, אז...) המשך יבוא!

תמונה 275.jpg

תמונה 277.jpg

תמונה 274.jpg

תמונה 272.jpg

תמונה 281.jpg

תמונה 282.jpg

תמונה 280.jpg

תמונה 283.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך גם לקחת בחשבון ליכלוך על הכנף האחורית מהאגזוז בזוית זו מה שיחייב משטח אלומניום מלוטש על הכנף....רן

lotus7.jpg

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך גם לקחת בחשבון ליכלוך על הכנף האחורית מהאגזוז בזוית זו מה שיחייב משטח אלומניום מלוטש על הכנף....רן

lotus7.jpg

רן, מה החוק אומר לגבי התפרצות לדלת פתוחה?:wink:

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא ידעתי על קיום ארגונטיקס קודם לכן. הם מסעירים לי את הדמיון. על כל פנים - עכשיו אני יודע, ועל כך תודה.

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, מה החוק אומר לגבי התפרצות לדלת פתוחה?:wink:

אני כלכך מחובר ל...יהיה פשע לקרוא לה מכונית, אבל למכונית הזו שממש בוער לי ביש....גב תחתון.

שיהיה ברור, בלי סיבוב אני עלול לפתח חסך רציני-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא ידעתי על קיום ארגונטיקס קודם לכן. הם מסעירים לי את הדמיון. על כל פנים - עכשיו אני יודע, ועל כך תודה.

יחד עם זאת שההתמחות של ארגונטיקס ומרב הלקוחות שלהם מגיעים מהפורום השכן, אני חושב (יודע בעצם...) כי הם יכולים לתת מענה, גם בפורום האספנות, למכוניות להן לא ניתן להשיג מערכות פליטה מקוריות, או למכוניות בהן המראה הויזואלי של המערכת הפליטה (כמו במקרה של הלוטוס) חשוב.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיכים! מה חסר לנו? אה, כן, תושבת אחורית לדוד. אמנם מדובר במערכת פליטה קצרה וקלה ולא צריך יותר מדי נקודות חיבור ותמיכה לאורך הדרך, אבל נקודת תמיכה אחורית היא משמעותית. עוד מכשול שהצבנו בפני לירן הייתה החובה להשתמש בנקודות חיבור קיימות בשלדה ולא לקדוח או לרתך נקודות חדשות.

זה מה שהתבשל:

1. שלבים ראשונים של הכנת התושבת. קידוח חור עיגון, זאת לפי מיקום אחד מברגי תושבת המתלה השמאלי-אחורי.

2. התושבת אינה מרותכת ישירות לדוד, אלא עוברת דרך גומיית שיכוך רעידות, על מנת למנוע סדקים וקרעים בצינורות.

3. תושבת הדוד מתחברת לאחד מברגי תושבת המתלה (האופקית) והיא ממוקמת בדיוק בנקודה המתאימה ביחס לדוד.

4. הנה התושבת, אחרי התאמה וריתוך.

5. אחרי שהתושבת רותכה למקומה, אפשר להכין אותה לצביעה. לצורך כך נעטף הדוד בשכבות של נייר.

6. התושבת מתחברת למקומה באמצעות שני ברגים הממוקמים בניצב זה לזה, מה שמעניק בנקודה זו חוזק כנגד פיתול ועיקום.

7. שוב ניסוי כלים? לא, הפעם תחילתה של הרכבה אחרונה.

8. לירן ממקם את הדוד בדיוק למקומו, לקראת חיזוק סופי ואחרון בהחלט.

תמונה 273.jpg

תמונה 278.jpg

תמונה 279.jpg

תמונה 284.jpg

תמונה 285.jpg

תמונה 286.jpg

תמונה 287.jpg

תמונה 288.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו. אנחנו בהרכבות הסופיות אצל ארגונטיקס. הכל הותאם, רותך, ונבדק. אפשר להרכיב את המערכת שוב והפעם גם באופן סופי.

הפינה לשיפוטכם:

1. לירן מתאים ומוודא שהמחברים במקומם, זאת לפני ההידוק הסופי.

2. והנה המחבר ממבט קרוב.

3. עכשיו מהדקים גם את התושבת האחורית, מדביקים אלומיניום לחלק התחתון של כנף הגלגל על כל צרה שלא תבוא, ו... סיימנו!

4. כל שנותר לנו הוא לקחת צעד אחד לאחור ולהתרשם מהתוצאה, ואז...

5. לקחת כמה צעדים קדימה ולסקור את המכונית בכלולתה מזווית צדית/קדמית.

בזה הסתיים לנו הביקור הפורה והמניב אצל לירן מארגונטיקס. וזה גם המקום להודות לו על קבלת הפנים, החיוך המסביר והעבודה המקצועית.

בזה הסתיים הביקור, אבל לא התמונות! כאשר חזרנו למוסך, לא התאפקנו והרכבנו גם את מכסה המנוע למקומו. סתם ככה, בשביל לקבל את הפרספקטיבה האמיתית של המכונית, במצבה (הכמעט) מושלם.

הנה, שתי תמונות האחרונות בשבילכם, שגם תוכלו ליהנות.

תמונה 290.jpg

תמונה 289.jpg

תמונה 292.jpg

תמונה 291.jpg

תמונה 293.jpg

תמונה 295.jpg

תמונה 296.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לי הגה קצת יותר קלאסי ומתאים בשבילך,

אמנם ההגה הזה זמני, אבל... מעניין לשמוע, תמשיך! וגם תעלה תמונה.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה של חברה בשם O.B.A - made in italy

במצב מצוין, ירד מהראלי שלי בגלל שאני חייב לנסוע עם כ"א - רשיון - לא רוצה הורדות, וחבל שכך.

אני חייב לציין שמאוד אשמח אם ההגה שלי יהיה בתוך הדבר המדהים הזה ( שאני עוקב אחרי הפרויקט שלו כבר המון זמן )

עכשיו שגילית את חיבתי לדבר : המחיר בהתאם :)

ההגה לדעתי מאוד קלאסי וישב מדהים, הקוטר 330 מ"מ - לא קטן מדי ולא גדול - בול !

תמונות לבקשתך :

שים לב שיש שריטות קטנות איפה שאמור הטבעת אמצעית לשבת - הכל יעלם אם מרכיבים אחת

scaled.php?server=256&filename=photo7kj.jpg&res=landing

photo4vh.jpg

באנטרנט ניתן למצוא טבעת אמצעית עם הסמל של לוטוס ולהרכיב, התוצאה הסופית אתה כבר תראה לבד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה מדהים ועל פי העין ניראה לי גם מתאים בגודל, שזו הבעייה מספר אחת ברכב הזה!

ויש להשיג פלסטיק מרכזי עם הכיתוב לוטוס באמצע....

Super 7 steering wheel

נידרשת (וסליחה על נידנוד) פלטה אמיתית יעודית על הכנף האחורית ומקרן כרום על הדוד

יפה ככל שיהיה הוא ישנה גוון בהמשך ולכן רשת תואמת ומגן לכנף ישדרגו הייטב את המראה

וההרגשה.

מעבר לכך מושלם-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל מדהים.

ומי שחושב למה האגזוז בצד של הנהג התשובה היא כי קולין חשב על הגויים באנגליה שישובים בצד ההפוך ולא על הילידים .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...