Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר 7 החיפאית עושה עליה למרכז וזוכה לבעלים חדשים

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

און, ביקרתי במוסך בחמישי בבוקר, אבל חוץ מזה שלא היית, גם חטפתי צעקות רמות מאיזה איש חשוב בחליפה ועניבה שהגיע כעשרים שניות אחרינו לתוך המוסך. בתמימותי הרבה שאלתי אותו על פשר צעקותיו, והוא, תוך הנפת יד ימין לאויר וסימון V בשתי אצבעותיו צרח עלינו בזו הלשון: "משוגעים... מטורפים... לקחתם את הכיכר על שני גלגלים!".

האמת שאני הייתי די מופתע מהתגובה העויינת :shock:. אישית, ציפיתי לתשואות רמות. הרי סך הכל, הגענו כדי לבקר את מכונית הנהיגה האולטימטיבית, שנמצאת בסביבה של נהגי מירוצים, בתוך מוסך האוצר בתוכו מספר לא מבוטל של מכוניות סופר-ספורטיביות. הלא ברור כי אותו איש חשוב לא ציפה שאוציא את ידי השמאלית מהחלון ואגלגל אותה לפנים בכניסה לכיכר כאומר: "הינני מתכוון לפנות ימינה..."

מיותר לציין כי טיפה מאוחר יותר, לכששמע על האירוע, פטר ניר את זעמו של האיש בהינף יד אחורי תוך מילמול של משהו בסיגנון "... לא נותנים לחיות פה....".

כמובן שאת המשך הביקור העברנו במצגת מדהימה על ענף ספורט איזוטרי, מסוכן, אלים ומטופש - שהפך מזמן לנכחד בזכות המערכת הבירוקרטית - הספורט המוטורי. יהי זיכרו ברוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 924
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

און, ביקרתי במוסך בחמישי בבוקר, אבל חוץ מזה שלא היית, גם חטפתי צעקות רמות מאיזה איש חשוב בחליפה ועניבה שהגיע כעשרים שניות אחרינו לתוך המוסך. בתמימותי הרבה שאלתי אותו על פשר צעקותיו, והוא, תוך הנפת יד ימין לאויר וסימון V בשתי אצבעותיו צרח עלינו בזו הלשון: "משוגעים... מטורפים... לקחתם את הכיכר על שני גלגלים!".

האמת שאני הייתי די מופתע מהתגובה העויינת :shock:. אישית, ציפיתי לתשואות רמות. הרי סך הכל, הגענו כדי לבקר את מכונית הנהיגה האולטימטיבית, שנמצאת בסביבה של נהגי מירוצים, בתוך מוסך האוצר בתוכו מספר לא מבוטל של מכוניות סופר-ספורטיביות. הלא ברור כי אותו איש חשוב לא ציפה שאוציא את ידי השמאלית מהחלון ואגלגל אותה לפנים בכניסה לכיכר כאומר: "הינני מתכוון לפנות ימינה..."

מיותר לציין כי טיפה מאוחר יותר, לכששמע על האירוע, פטר ניר את זעמו של האיש בהינף יד אחורי תוך מילמול של משהו בסיגנון "... לא נותנים לחיות פה....".

כמובן שאת המשך הביקור העברנו במצגת מדהימה על ענף ספורט איזוטרי, מסוכן, אלים ומטופש - שהפך מזמן לנכחד בזכות המערכת הבירוקרטית - הספורט המוטורי. יהי זיכרו ברוך.

בקר טוב לספי, לאון ולכל האחרים.

מה שיש לנו כאן זוהי 'דיקטטורה מוטורית'. כמה "גנרלים" חשוכי בינה קובעים לנו איך לחיות.

אולי הגיעה השעה להפיכה ?!

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקר טוב לספי, לאון ולכל האחרים.

מה שיש לנו כאן זוהי 'דיקטטורה מוטורית'. כמה "גנרלים" חשוכי בינה קובעים לנו איך לחיות.

אולי הגיעה השעה להפיכה ?!

השאלה היא האם יש לנו באמת את הכוח ואת המסה לשנות משהו.

זה בדיוק מה שהוא אמר - שכמעט התהפכנו.

:-D

ספי, היית צריך להגיד לאותו "בכיר" את מה שחבר טוב, שהוא גם נהג מירוצים, וגם מומחה לפניני לשון אומר: "כמעט זה לא נחשב"

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי לו, שאתה אמרת לי, שעם הכפכפי אילת שנעולים לגלגליה - החצאית לא מתרוממת. ועם אוטוריטות לא מתווכחים!

חוץ מזה, חבל שהוא לא צילם, אני ממש מתקשה להאמין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם: החלפת כל הגוז'ונים המחברים את סעפות היניקה והפליטה לראש המנוע. הסיבה: ההברגות של חלק מהגוז'ונים כבר היו עייפות.

אז קדימה לתמונות:

1. הגוז'ונים החדשים. ההברגה בין הצדדים שונה ולא במקרה.

2. לכאן הם אמורים להיכנס.

3. והנה הם במקומם, מהודקים היטב.

4. וככה זה נראה, מהצד של סעפת היניקה, לאחר שכל הגוז'ונים הוברגו למקומם.

5. וזה כבר הצד של סעפת הפליטה. הפתחים כוסו מסיבות ברורות.

6. והנה הפתחים וסעפת הפליטה, ממבט רחוק יותר, עדיין לפני הכנסת הגוז'ונים למקומם.

7. ואחרי הברגתם.

8. סעפת הפליטה מורכבת בחזרה ומהודקת על ידי ברגים. ולא, לא שכחנו את הכיסוי. ראשית, סעפת הפליטה עוד אמורה לעבור התאמה לצינור פליטה חדש, ריתוך וצביעה; שנית, ברגי הפלדה הללו יוחלפו לברגים ייעודים לסעפות פליטה. אז ההידוק הנראה בתמונה - זמני בלבד.

שלב הבא? החלפת כל הגוז'ונים מהצד השני של סעפת היניקה. אלו המחברים בין הסעפת לקרבורטורים.

18112011590.jpg

18112011591.jpg

18112011592.jpg

18112011593.jpg

18112011594.jpg

18112011595.jpg

18112011596.jpg

18112011597.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין מוכר וידוע שכאשר התחלנו את השיפוץ של הלוטוס, נזנחה קצת העבודה על הטנדר, שנאלץ לצפות בשיפוץ הסקסי הזה מבויש מהצד. ולא רק זאת. לא לקח הרבה זמן עד שהמשטח הרחב של ארגז הטנדר נהפך לכר איחסון נרחב לארגזי חלקים שפורקו מהלוטוס.

אבל...

השור חורש לאט, אבל לאדמה, לה יש סבלנות!

לא ברור לי אם מדובר בנקמה מתוקה, או חילול קודש, אבל תראו מה נהיה מהלוטוס עכשיו: שולחן עבודה מאולתר עבור יום עבודה על הטנדר!

וקובי: עימך הסליחה... :wink:

04122011607.jpg

04122011608.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבודי של הלוטוס חדש ??

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ת'לוטוס מהי הכנף הצהובה המבצבצת בתמונה למזלג האופנוע השמן ??? -רן

מה השאלה? לאיזה אופנוע מחובר המזלג השמן הזה ולמי הוא שייך?

הבודי של הלוטוס חדש ??

מכסה המנוע חדש. חדש לגמרי. מעולם לא הורכב ועדיין במצב גולמי. כלומר, צריך לקדוח בו את כל החורים הרלוונטים. מציאה מטורפת!

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השאלה? לאיזה אופנוע מחובר המזלג השמן הזה ולמי הוא שייך?

כיייןןןן......

המזלג הזה מחובר לאופנוע הזה (מצטער על התמונה הגרועה, שכחתי לצלם עוד כשהיה אור...) והאופנוע הזה הוא ה-טו-סיטר שלי, עד ששאר הדו-מושביות האחרות שאנו עובדים עליהן יסעו כבר! המדובר בהונדה FMX, סופר-מוטו "רך" של הונדה, שכמעט ולא נמכר בארץ והוא מצויד במנוע XR650 הישן, האמין והטוב.

בעצם... אין מצב שאני מוותר עליו גם אחרי שכל המכוניות האחרות יהיו בתנועה. כי הן יהיו בפקק ואני לא!

05122011647.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזלג הזה מחובר לאופנוע הזה (מצטער על התמונה הגרועה, שכחתי לצלם עוד כשהיה אור...) והאופנוע הזה הוא ה-טו-סיטר שלי, עד ששאר הדו-מושביות האחרות שאנו עובדים עליהן יסעו כבר! המדובר בהונדה FMX, סופר-מוטו "רך" של הונדה, שכמעט ולא נמכר בארץ והוא מצויד במנוע XR650 הישן, האמין והטוב.

בעצם... אין מצב שאני מוותר עליו גם אחרי שכל המכוניות האחרות יהיו בתנועה. כי הן יהיו בפקק ואני לא!

ממנו נופפת לי לשלום בתנועת "בוקר טוב לזה שתקוע בפקק"? :lol:

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממנו נופפת לי לשלום בתנועת "בוקר טוב לזה שתקוע בפקק"? :lol:

הוא ולא אחר! לבימר היפה, זכרונה לברכה.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ת'לוטוס מהי הכנף הצהובה המבצבצת בתמונה למזלג האופנוע השמן ??? -רן

עזוב תלוטוס , ומילא הכנף הצהובה , אבל מה זה חונה שם מאחורי הלוטוס ,

שנות השלושים משהו .... ?

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...