Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאונה בה נהרגו שני הילדים - כרגיל אשמת המהירות?

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מופתע שלא נכתב על זה כאן כלום (ואולי נכתב ופספסתי?).

מעבר לעובדה שזה איום ונורא ואני מקווה שכל הורה לילד בן-עשרה ללא רישיון יראה את זה לילד שלו בבחינת "ראו וייראו", אני תוהה אם צריך להפתיע אותי שתמיד שורת הסיכום היא "התאונה נגרמה עקב מהירות מופרזת". לא יודע אם המשטרה באמת החליטה כך (או שמא הכתבת) אבל עדיין - לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין שהתאונה נגרמה בגלל טיפשות מופרזת. או אם להיות עדין יותר: ילדותיות מופרזת. הרי ברור שילד בגיל הזה וללא הכשרה בנהיגה על הכביש לא יודע באמת לנהוג, וברור שהוא לא מודע לסיכונים ומונע בעיקר מהאדרנלין וההתלהבות. ילד שההגיון אצלו גובר על היצר לא יעיז לקחת את האוטו. ילד שנותן ליצרים שלו להשתלט עליו יקח גם יקח - ויסתכן (מבלי הבנה אמיתית) במוות. לצערי, זה מה שקרה לילד הזה ולחבר שלו. רק אל תאשימו את המהירות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש רק משפט אחד לסיכום התאונה הזאת: הורים מטומטמים + ילדים מטומטמים = ילדים מתים.

אף פופוליסט לא יקפוץ על המקרה הספציפי הזה בטוענה ש"מהירות הורגת". התאונה הזאת היא דוגמה טובה לאיכות הנוער שיש היום ועל זה התקשורת רכבה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתפלא?

איך השקרן ממתנ"א יצדיק 300 מצלמות?

לא שהבנתי מה משנה כאן המהירות. גם ב 70 קמ"ש לא היה להם סיכוי.

ואם תקשיב טוב למה שאמרו בתקשורת - דובר על מהירות גבוהה של..110 קמ"ש.

כן אותה מהירות שהשר ירום הודו העלה לפני כמה ימים.

ואיתמר - לא חושב שההורים אשמים במשהו. מפתחות של רכב זה לא אקדח. לא צריך לנעול אותם מאחרי 2 מנעולים. מספיק ילד נחוש אחד והורים ישנים כדי לגרום לזה. וזו לא הפעם הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שההורים לא ידעו מזה? הרי זה ברור שזו לא פעם ראשונה שהילד לקח את האוטו. האבא באמת לא ידע שמישהו נגע לו באוטו? הזיז אותו מהחנייה? האבא ידע גם ידע וכנראה שהעלים עין. הורים נכנעים לגחמות הילדים שלהם בלי לדעת אפילו למה הם גורמים, לראייה כל ההורים שנותנים לילדים שלהם קורקינטים ממונעים. איפה נמצא המוח של ההורים האלה??? צוציקים בני 14 נוסעים במקביל על הכביש ב 4 לפנות בוקר ומעירים את כל השכונה. הכל מתחיל ונגמר מהחינוך בבית, ואם הורה לא מבין בזמן את השגיאות שלו אז שלא יתפלא שהוא מקבל טלפון מהמשטרה ב 4 לפנות בוקר.

חבל על שני ילדים שהלכו בטרם עת, אבל עד שיסתרו את דרווין כנראה שהוא צודק.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד לך את האמת - גם אם הילד שלי (שהוא בן 13) יקח לי את המפתחות של האוטו בשעה 3 בלילה, ירד לחניון של הבנין ויעשה סיבוב של דאווין ואז יחזור אחרי שעה, אתה חושב שאני ארגיש בזה מתוך שינה?

הדבר היחיד שעוצר אותו מזה זה חינוך והבנה של התוצאות של מעשה כזה (בין אם אני אתפוס אותו או חס וחלילה אם יקרה משהו)

אם הילד הזה היה מספיק מטומטם - אין הרבה מה לעשות בנידון ואני לא הייתי רץ להאשים את ההורים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, הורים שיודעים שהילד שלהם פרא אדם אשמים בזה ב 100% (כמובן להוציא מן הכלל בעיות פסיכולוגיות כאלה ואחרות).

אתה חושד או מפחד שהילד נוגע\יגע ברכב? תחליף קוד בקודנית, נהל רישום מסודר של הקילומטרז', שים משהו מתחת לרכב כדי לראות אם הוא נסע - לא חסרות שיטות כדי לבדוק אם הרכב נסע מילימטר במהלך הלילה.

אני טוען בתוקף שההורים ידעו שהילד לוקח את הרכב. לעצום עיניים או להקשיב להבטחות של "אבא יהיה בסדר" זו טיפשות לשמה.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שההורים אשמים במשהו.

במקרה הזה לדעתי האחריות של ההורים מלאה.

אבא של אחד הנערים דיבר הערב בחדשות. אמר על הבן שלו "הוא אמר לי שימות לפני גיל 17 בתאונה", כלומר הבן לא הסתיר מאביו את עצם הנהיגה לפני גיל 17.

בפירוש השתמע מדבריו וטון דיבורו של האב שידע שהבן נוהג, ושהוא לא הסתיר זאת מפניו.

לא אהיה מופתע אם הבן (ז"ל) התרברב בנהיגה מסוכנת.

לפחות נהרגו לבדם, ולא פגעו בעוברי אורח תמימים.

כמובן שמיד אח"כ הראו סרטון ממצלמת תנועה, בה נראה הרכב נוסע, וציינו "המכונית דוהרת במחלף".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיתמר - לא חושב שההורים אשמים במשהו. מפתחות של רכב זה לא אקדח. לא צריך לנעול אותם מאחרי 2 מנעולים. מספיק ילד נחוש אחד והורים ישנים כדי לגרום לזה. וזו לא הפעם הראשונה.

ההורים אשמים ב:

א. חינוך קלוקל.

ב. רשלנות. (קשה להחביא את המפתחות, אם אתה לא סומך על הילד שלך?)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר לכם את האמת, אין לי טלוויזיה אז לא ראיתי חדשות..

אם האבא אכן אמר את מה שאמר - הוא האשם היחידי והבלעדי.

הילדים מתו בגללו.

פשוט אני מכיר כמה מקרים דומים שהסתיימו במזל ללא נפגעים ושם הילדים חטפו כל כך חזק מההורים שלהם שהם פחדו להוציא רשיון.:shock:

ואלה היו ילדים אשכנזים מבית טוב(:lol:) שפשוט לילה אחד החליטו לעשות מעשה שטות.

לא תמיד אוטומטית ההורים אשמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אידיוטי איך האשימו את התאונה במהירות מופרזת.

זה שהם ילדים בני 16 בלי רשיון לא קשור בכלל לתאונה.

אם היו מסלולים בארץ הילדים היו נוהגים במגרש סגור.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזאת המהירות , מתי תבינו מהירות הורגת ! מה נראה לכם? זה שהם ילדים בני 16 והם מחליטים לנהוג זה הורג? לא , זה שאין להם רשיון אבל בכל זאת הם נוהגים זה הורג? לא ברור שלא. ההבדל בין חיים למוות זאת המהירות שבה אתם נוהגים. ושלא יספרו לכם סיפורים על לימודי נהיגה רשיון ציות לחוקים וכל השטויות האלו .

אם באמת דברים אחרים היו גורמים לתאונות הדרכים אני בטוח שמישהו היה קם ועושה משהו , עובדה שיש מלא מצלמות מהירות ובקרוב יהיו הרבה יותר , ישבו חכמים חקרו ובדקו והגיעו למסקנה מהירות הורגת ולכן יש להציב מליון מצלמות ולעשות קופה ענקית שתממן עוד ועוד מצלמות ואז עד שנבין שהכל היה שטויות כבר לא ישאר לנו כסף ולא יהיה לנו רשיון ונעשה מגפשי פורום באוטובוסים.

ואז באמת לא יהיו הרבה תאונות , כי לא יהיו אנשים על הכביש .

כמובן שכל החלק הראשון נאמר בציניות , פשוט נמאס לי לשמוע שמאשימים את המהירות בהכל , אף אחד לא לוקח אחריות וזה מה שקורה.

מצטער על החפירות.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד לך את האמת - גם אם הילד שלי (שהוא בן 13) יקח לי את המפתחות של האוטו בשעה 3 בלילה, ירד לחניון של הבנין ויעשה סיבוב של דאווין ואז יחזור אחרי שעה, אתה חושב שאני ארגיש בזה מתוך שינה?...אם הילד הזה היה מספיק מטומטם - אין הרבה מה לעשות בנידון ואני לא הייתי רץ להאשים את ההורים..

1. האמא (בעצם היא בת זוג של האבא) אמרה בעצמה שהם נהגו להחביא את המפתחות, יש לך רעיון למה הם הבינו שצריך לעשות את זה?

2. הולכים לכל מתקין אזעקות, חצי שעה אחרי זה אתה נפרד מ 80 שקלים תבין ותקילין ויש לך ברכב קודנית, עכשיו נראה את הערס המושתן גונב את האוטו.

אז אני בהחלט מאשים את ההורים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מופתע שלא נכתב על זה כאן כלום (ואולי נכתב ופספסתי?).

מעבר לעובדה שזה איום ונורא ואני מקווה שכל הורה לילד בן-עשרה ללא רישיון יראה את זה לילד שלו בבחינת "ראו וייראו", אני תוהה אם צריך להפתיע אותי שתמיד שורת הסיכום היא "התאונה נגרמה עקב מהירות מופרזת".

שמעתי את חוקר המשטר האחראי מדבר בגל"צ, והסיכום הזה הוא לא שלו. הוא דיבר על "מספר גורמים" שחלקם אולי "לא ידועים".

דרך אגב, הנתון הרשמי הוא שתופסים כ-1,300 בני נוער שנוהגים בלי רישיון כל שנה :shock:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא כאן מה הנערים ז"ל כתבו בפייסבוק ימים מספר לפני התאונה.

האב ידע גם ידע על מעשי בנו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3976021,00.html

קשה לי לכתוב על תאונה שכזו.

הסיבה

הייתי במצבם , ובגילם , רק בנס , הסתיימה התאונה ללא הרוגים ופצועים.

ואני הייתי הנהג, ויחד איתי עוד 3 חברים.

והאשמים אבי היקר ז"ל שהתיר לי לנהוג מגיל שנתיים על ברכיו, ומשם עם התפתחות הגיל התפתחו גם מיומנויות הנהיגה .

אמי היקרה ז"ל שלא שמה סוף לסיפור ואחרון אחרון חביב כותב שורות אלו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, הנתון הרשמי הוא שתופסים כ-1,300 בני נוער שנוהגים בלי רישיון כל שנה :shock:

נניח שהמספר האמיתי הוא חצי, אפילו 650 זה מסמר שיער.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...