Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ישנים יחסית למכונית חדשה

dsagi1
שימו לב! השרשור הזה בן 5024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום שלום רב,

לפני כחודש רכשתי מאזדה 3 חדשה מתצוגה , לאחרונה בדקתי את הצמיגים שברכב וגיליתי שלמרות שהרכב סהכ כחודש על הכביש, הצמיגים אשר הגיעו עם הרכב יוצרו בשבוע 32 של שנת 2009, האם יתכן שלרכב חדש יורכבו צמיגים משנת ייצור קודמת?

בדקנו רכב נוסף זהה שעלה לכביש חודשיים לפנינו והנל יש צמיגים אשר יוצרו במרץ או אפריל השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום שלום רב,

לפני כחודש רכשתי מאזדה 3 חדשה מתצוגה , לאחרונה בדקתי את הצמיגים שברכב וגיליתי שלמרות שהרכב סהכ כחודש על הכביש, הצמיגים אשר הגיעו עם הרכב יוצרו בשבוע 32 של שנת 2009, האם יתכן שלרכב חדש יורכבו צמיגים משנת ייצור קודמת?

בדקנו רכב נוסף זהה שעלה לכביש חודשיים לפנינו והנל יש צמיגים אשר יוצרו במרץ או אפריל השנה.

כמ הזמן עמדה המכונית בתצוגה? יתכן שהמכונית עמדה שם כמה חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא קנה רכב מתצוגה לפני חודש, אפשר להניח שהרכב שנת 2010. אחרת למה להחזיק בתצוגה רכב משנים קודמות (נכון, רק שנה אחת, אבל אם הצליחו להחזיק שנה אחת אחורה, יכולים להחזיק גם כמה שנים)

אנחנו עכשיו בשבוע 38 של 2010, לא נראה סביר שהרכב עמד בתצוגה שנה :?

[זה מזכיר לי את המערכון של הגששים (בשנת 88' בערך) : "רוצה, יש לי בשבילך שברולט 72', חדשה!" - "שברולט 72' חדשה?" - "הבודי 72', אבל טיירים 85'..." :lol:]

- מוכר?

- לא

- כמה? כמה אתה רוצה עליו?

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה דבר ראשון הרכב הוא שנת 2010 אז כנראה שלא היה בתצוגה יותר מ 3-6 חודשים כי הרכב הוזמן ונקנה בסוף אוגוסט,לגבי כמה זמן היה בתצוגה את זה אני מברר כרגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ככל הנראה יוצר לקראת סוף שנת 2009, והורכבו לו אז צמיגים בהתאם (שבוע 32 ב-2009 = סוף יולי,

תחילת אוגוסט). מאז לקח לרכב X זמן להגיע לארץ, תוסיף לכך את החודשים שהוא ישב במחסן הערובה ו-או

באולם התצוגה.

היבואנית יכולה למכור לך את הרכב כשנת 2010, למרות שהוא יוצר ב-2009, כי לא עברה מאז שנה. אבל זה

לא אומר שהוא לא יוצר אז, ובהתאם הצמיגים שבד"כ מיוצרים זמן מה לפני המכונית ולא יחד איתה. לא הייתי

מתרגש מזה יותר מדי - אבל להבא כשאתה קונה מכונית מתצוגה, תנצל את זה ותבדוק מה מצב הצמיגים.

אני מניח שבשלב הרכישה, יכולת לבקש מהיבואנית סט צמיגים חדש או הנחה מסוימת על גיל הצמיגים.

בכל מקרה, לפי הנחיות משרד התחבורה, ליבואנית מותר למכור לך מכונית חדשה עם צמיגים בני עד 18 חודשים.

במילים אחרות - קיבלת צמיגים שעומדים בדרישות התקינה, ושיעור קצר בבדיקת רכב מתצוגה לפני רכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...