Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני חושב שאני לא המערכת בצבע הכתום היא הזוכה העולמית במס' הדציבלים הגבוה!!

אני חושב שראיתי אותה ב-"ריפלי - תאמינו או לא" היא הוציאה משהו כמו 192 דציבלים!!

ולגבי הבניה מהפייבר גלאס ( זה פייבר לא?) בנייה מדהימה שצריך לראות יותר כמוה בארצנו...

אגב איף פייבר גלאס לעומת בניות עץ מבחינה אקוסטית?

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחשוב הוא שהחומר שממנו עשוייה התיבה יהיה מספיק קשיח כך שלא יהיה FLEXING של החומר (אני מתקשה למצוא מילה טובה לזה בעברית) לאחר שיש לך חומר כזה הדבר שמשפיע על הסאב (או כל דרייבר אחר) בתיבה הוא הנפח שלה, שיכול לשנות את ההתנהגות של הסאב ובכך את צלילו מקצה לקצה.

גם הרמקול הבא של B&W הNAUTILUS לא עשוי מעץ, אלא מסוג של פלסטיק מחוזק בזכוכית (ככה כתוב שם, אני לא רוצה לכתוב פיברגלאס :? ) אם אני לא טועה הוא אחד הדגמים המובילים של החברה אם לא המוביל בהם (וסלחו לי אם אני טועה אני לא מתעדכן הרבה באודיו ביתי)

main.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, עזוב אותך משטויות, קיקר זה הדבר האמיתי !!!!

f3bb2a3486fdacd51ec028b5ce816384.jpg

75c705dcbfaf903b7b17ac62c68c7f49.jpg

8d485418b8032e70c85e5520eb9dc8bf.jpg

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להגיד ... אבל הקיקר ממש דרייבר מכוער בעיניי .

עוד לא ראיתי התקנה ממש מדהימה עם קיקרים

להגיד לך את האמת, התקנה יפה זה הדבר האחרון שאני מחפש (למרות שאני לא אתנגד להתקנה יפה), מצידי אפילו שישימו את הסאבים בתקרה של האוטו, אבל שישמעו מצויין !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשמוע מצויין, הL7 הוא לא הסאב בשבילך.

אומר שוב הL712 ששמעתי נשמע טוב וחזק, אבל לא עשיתי לו בחינה מקיפה. מה שכן הביקורות SQ עליו ממש צולבות. התיבות שהסאבים האלה דורשים לSQ הם לא הגיוניות בגודלן.

הL715 הוא היחידי מהם שיכול להיות לא רע בSQ, אבל גם הוא דורש תיבה ענקית ורק לידיעתך האנשים שמתחרים איתו בSQ שמים אותו FREEAIR בגלל הנפח הגדול שהוא דורש.

אני כנראה ירדתי ממנו, יותר מדי ביקורות שליליות בשביל שאני אוציא עליו כל כך הרבה כסף.

לגבי המראה שלו....אני מת עליו והתאהבתי בו ממבט ראשון. הוא היה פנטזיה שלי מהרגע הראשון שהוא יצא, אבל קיקר משום מה עשו את הדגמים החדשים שלו כך שהם צריכים תיבות גדולות אף יותר. הם אולי שיפרו את עמידותו בהספק גבוה יותר ויתכן אף שוהא יכול להגיע לSPL גבוה יותר מבעבר אבל כל זה תוך הקרבה של SQ. כבר הייתי מעדיף את הדגמים הישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...